Які сьогодні ціни на барнхаус під ключ

Барнхаус – стиль в архітектурі 20-21 століть. У дослівному перекладі це слово означає «комора» або «сарай». Наприкінці минулого століття люди переїжджали з будинків до амбарів, щоб більше часу присвячувати догляду за домашніми тваринами. Згодом дизайнери вдосконалили первісну архітектуру: вони додали більше площі, засклили фронтон та почали використовувати сучасні будівельні матеріали.

У каркасному barnhouse простежуються риси відразу трьох актуальних течій – лофта, мінімалізму й біо-теку. В ідеальному варіанті він є простою спорудою без прикрас. Подібні будівлі мають ряд характерних рис, серед яких:

  • Проста архітектурна форма. Котеджі найчастіше мають квадратну або прямокутну форму.
  • Двосхилий дах. Це обов’язковий елемент котеджу у стилі barnhouse. Покрівля найчастіше має зовсім короткі звиси, а іноді вони взагалі відсутні. Вона може бути симетричною чи асиметричною.
  • Високі стелі. Навіть одноповерхові будівлі в стилі барнхаус можуть похвалитися високими стелями.
  • Основа споруди – каркас. Іноді це можуть бути будівлі з блоків або каменю, але найчастіше зустрічаються barnhouse, зведені за каркасною методикою.

Як побудувати барнхаус під ключ за каркасною технологією

Сьогодні багато українців роблять вибір на користь будівництва барнхаус під ключ за канадською технологією. Переваги каркасної методики такі:

  • Нетривалість будівельного циклу. Будівництво котеджу в стилі барнхаус для постійного проживання під ключ в середньому займає від 90 до 120 днів.
  • Спрощені види фундаменту. Конструкція каркасної споруди дозволяє використовувати пальовий, стовпчастий та полегшений стрічковий фундамент. Завдяки цьому значно знижуються витрати та підвищується швидкість зведення житла.
  • Будувати будинок можна будь-якої пори року. Головною вимогою каркасної методики є температура повітря вище -15 градусів та сухі будівельні матеріали.
  • Прості будівельні матеріали. При будівництві за каркасною методикою використовуються будматеріали з невеликою вагою, що дозволяє обходитися фізичною силою.

Готові й авторські проекти та ціни на барнхаус під ключ

Наша будівельна компанія пропонує до уваги забудовників типові проекти одноповерхових будівель у стилі barnhouse. Усі варіанти складені з урахуванням помилок, виявлених під час проведення будівельних робіт, і є максимально комфортними для проживання людей різного віку. За більшістю готових креслень вже було збудовано споруди барнхаус, фото яких можна знайти на сайті нашої фірми.

Наші клієнти також можуть вибрати типові або замовити індивідуальні проекти двоповерхових barnhouse, будівель з мансардою або другим світлом із СІП-панелей, цегли, піноблоків, черепашника або бруса. Перевагою авторських креслень є те, що вони розробляються під вимоги конкретного замовника та особливості певної ділянки землі. Якщо ви віддасте перевагу готовій розробці, будьте впевнені, що за необхідністю наші фахівці внесуть у проект потрібні коригування. Однак у разі внесення радикальних змін типове креслення набуде статусу авторського.

Сучасні ціни на барнхаус під ключ

Вартість барна під ключ може коливатися залежно від будівельних матеріалів. Водночас з упевненістю можна сказати, що житло, зведене за каркасною технологією, коштуватиме дешевше, ніж будівництво аналогічного будинку з газобетону, цегли або пінобетону. Невисока вартість зумовлена тим, що в процесі будівництва каркасного житла застосовується масив дерева, вирощеного в Україні. Якість будматеріалу не поступається закордонним аналогам, тоді як ціна на 30-40% нижча. Також будівництво за канадською методикою дозволяє не залучати важку техніку, оскільки використовуються легкі матеріали.

Як розрахувати вартість будинку в стилі барнхаус під ключ

Швидко назвати вартість житла неможливо, адже для цього потрібно виконати різноманітні розрахунки. Ви можете зробити це самостійно, скориставшись онлайн-калькулятором будівництва, або звернутися за допомогою до наших спеціалістів. Ми працюємо, щоб ваше проживання в будинку було максимально комфортним та вигідним!