Фото барнхаус будинків побудованих КБК Україна

Якщо у вас з’явилося бажання оселитися в будинку, не схожому на більшість будов, чому б не звернути увагу на житло в стилі барнхаус? Такий будинок буде істотно відрізнятися від сусідських як внутрішнім оздобленням, так і організацією внутрішнього простору. У стилі барн виконуються тільки будинки. Для квартир стилістика не підходить, оскільки вона вимагає дотримання властивих амбарним спорудам особливостей як в інтер’єрі, так і в екстер’єрі. Спроби зробити в стилі барнхаус оздоблення квартири приводять до того, що готовий інтер’єр нагадує суміш кантрі і класичного лофту.

Проекти та фотографії барнхаус стилю

Розглядаючи проекти на 1 і 2 поверхи фото, нескладно в них простежити межі таких напрямів, як:

  • Мінімалізм – застосування натуральних матеріалів для оздоблення, строгість геометрії, відсутність зайвих прикрас.
  • Лофт – мінімальна кількість декору, великі простори і відсутність міжкімнатних перегородок, наголос на функціональність.
  • Біо-тек – єднання з природою, екологічність.

Одноповерхові і двоповерхові будівлі не мають архітектурних надмірностей, зводяться строго за прямими лініями і формою нагадують прямокутник. Навколо жорсткого каркасу зводяться стіни. Дверні отвори великі, іноді з двостулковими дверима. Щоб розширити корисний простір, до будинків прилаштовуються тераси з дерева відкритого типу. Дах у барнхаус будівлях може бути одно- або двосхилим, без звисів. Під кутом край покрівлі переходить в стіну. Внутрішній простір житла практично не має перегородок. Для зонування площі використовуються меблі, сходи і різниця в рівнях підлоги.

Проекти з фото будівель амбарів можна подивитися на сайті. Тут представлені варіанти будівель різної поверховості та площі. Інтер’єр житла також має відмінності. Це дозволяє замовникам вибрати креслення будинків, відповідні до побажань і потреб сім’ї. За відсутності цікавих варіантів у готовому вигляді, можна замовити створення дизайнерами житла індивідуального планування.

Фото будинків барн хаус в один і два поверхи – робимо вибір

Будинки-комори можуть бути виконані в один або два поверхи. Перший варіант вважається класичним, а другий – американським. Який з них вибрати, варто вирішувати вам, виходячи з особливостей земельної ділянки, власних уподобань та потреб. Будинки в один поверх часто доповнюються другим світлом. Таке планування дозволяє збільшити корисний простір, зробити житло більш затишним, а будівництво будинку обходиться дешевше, ніж варіант в два поверхи. Як правило, площа другого рівня використовується для створення спалень.

Швидкобудівні будинки в американському стилі можуть мати чотирьохскатну покрівлю. Всередині, як і в інших будівлях, на першому поверсі можна знайти санвузол, комору, об’єднану з їдальнею кухню. Другий рівень займають спальні, кімната для гостей, ще один санвузол, робочий кабінет. Будинки в стилі барн нагадують амбари не тільки зовні. Їх інтер’єр також позбавлений надмірностей. А щоб усередині було світло і затишно, при зведенні будівель встановлюються великі панорамні вікна і двері.

Ціни і фото будинків в стилі барнхаус

У скільки обходиться будівництво барн будівель під ключ? Сума розраховується, виходячи з поверховості та площі будівель, особливостей інтер’єру, розміру дверей і вікон, використаних матеріалів. Вартість житла за один квадратний метр в комплектації під ключ можна знайти у відповідному розділі сайту. Фотографії barnhouse до типових проектів доповнені вартістю готових будівель.

Будинки-амбари ми будуємо недорого, що залежить як від технології, так і особливостей стилістики. Це – одна з головних причин, за якою житло цікаве клієнтам різних вікових категорій. Молоді сім’ї, таким чином, отримують можливість оселитися окремо від батьків, а люди старшого віку – сховатися від міської метушні, бути ближчими до природи.

Фото побудованих будинків barnhouse

Життя в будинку-амбарі по-своєму романтичне. Хоча деякі люди знаходять в таких будівлях невеликий мінус. Відсутність перегородок не дозволяє залишитися наодинці з собою, зайнятися серйозною роботою. Проте, будинки барнхаус популярні серед сімей, які віддають перевагу тому, щоб багато часу проводити разом. Сімейний стиль передбачає, що діти не просто шумлять і бігають, а розвиваються.

Фотографії готових барнхаус будинків, розташовані на нашому сайті, фіксують особливості даного вигляду житла. Вони відображають привабливу простоту зовнішнього вигляду будівель і внутрішній комфорт. Тут є будови в один і два поверхи, з різними видами даху. Проекти будівель-сараїв можна використовувати як для будівництва житла для постійного проживання, так і дачних, садових будиночків. При бажанні побачити будинок барнхаус не на фото, а на власні очі, можна відвідати наші будівельні майданчики.