(067) 130 33 10 (099) 130 33 10
 • Блог
 • Ціни на барн хауси

Ціни на барн хауси

Ті, хто вважає за краще мінімалізм, простоту і комфорт, не можуть не оцінити житло в стилі барн, головною особливістю якого є високі стелі і простір території. Усередині амбарні будинки дозволяють відтворити будь-який інтер’єр, що робить житло теплим і затишним для сім’ї навіть у найлютіші морози. Хто не знайомий з даним стилем, почувши слово barnhouse, часто представляють примітивні будівлі у вигляді сараю, позбавлені будь-яких прикрас і зручностей. Насправді ж, такі будинки-сараї відрізняються цікавим видом і цілком комфортні для життя.

Вартість барнхаус в Україні

Скільки коштує модульний будинок в стилі барн? Все залежить від того, який проект буде обраний. При цьому повинні бути враховані:

 • загальна площа будівлі;
 • кількість поверхів;
 • архітектурні особливості будівлі;
 • внутрішній дизайн будинку;
 • вибраний матеріал для зовнішнього облицювання.

Проте, на барнхаус ціни дешевше аналогічних за площею будинків, побудованих з інших матеріалів. Не варто думати, що, раз амбарні будинки коштують дешевше, це відбивається на їх комфортності та привабливості. Ця думка помилкова, і, в цьому можна переконатися, розглядаючи готові проекти та роботи архітекторів нашої компанії. Будинки амбарного типу комфортні всередині і цікаві зовні, у чому може особисто переконатися кожен замовник, який звернув увагу на такі будинки.

Як розраховується ціна будинку барнхаус

Скільки коштує будинок барнхаус? Будівлі з дерева відрізняються прийнятною для більшості забудовників вартістю. Ціна на будинок в стилі барнхаус під ключ формується з урахуванням таких факторів:

 • Простий монтаж і невелика вага будівельних матеріалів. Навіть якщо клієнт замовив реалізацію великого двоповерхового будинку під ключ, всі роботи здатна виконати невелика бригада. Таким чином, витрати на оплату робочої сили зменшуються.
 • Невисока вартість основи. Дерев’яні будівлі легше цегляних будинків, що дає можливість при зведенні житла застосовувати полегшені типи фундаменту: із застосуванням гвинтових свай, стрічковий малозаглубленний, стовпчастий. Вибір залежить від типу грунту, рельєфу місцевості і складності самої конструкції.
 • Мінімалізм в оздобленні. Зниженню вартості барнхаусів сприяють відсутність зайвих прикрас як всередині, так і зовні будівель. Також тут немає потреби в ретельному вирівнюванні стін. А це – значно знизить вартість готового житла.
 • Швидкість виконання робіт. Будь-який з обраних проектів амбарних будинків буде побудований значно швидше цегляних та бетонних будинків аналогічної площі. При їх будівництві не використовується розчин, тому не потрібно часу на його застигання. Відсутність потреби в усадці – ще одна можливість прискорити процес будівництва, так як відразу ж після закінчення загальнобудівельних робіт можна приступати до внутрішнього і зовнішнього оздоблення.
 • Відсутність залізобетонних перекриттів не відбивається на міцності будинку, проте ціни на барнхаус істотно знижуються через відсутність потреби в застосуванні крана-маніпулятора, автоміксера.

Де знайти проекти і ціни під ключ на барнхаус

Навіть найпростіша на вигляд будівля в стилі барн вимагає достатньо уваги і знань, тому довірити її зведення краще досвідченим фахівцям. Це стане гарантією, що ви отримаєте надійний красивий будинок, який прослужить не одному поколінню мешканців. В Україні будинки-амбари не настільки популярні, як в США чи європейських країнах. Однак, число бажаючих стати власниками затишних просторих будинків з дерева ростуть і серед українців. Якщо вас цікавлять проекти і ціни на будинки-амбари, ми готові допомогти як з вибором проекту, так і з виконанням робіт по зведенню будинку.

Готові проекти барн будівель можна подивитися на нашому сайті. Тут розташовані класичні будинки-комори в один поверх, а також варіанти в півтора і два рівня, з другим світлом. На вигляд вони прості, але, не позбавлені привабливості. Всередині, переважно, розташовані хол, спальні, кабінет або вітальня.

Крім готових варіантів, ми пропонуємо клієнтам створення будинків індивідуального планування. Підсумкова ціна будівництва в стилі барн визначається після розробки креслення і кошторисної документації, так як кожен запит має свої особливості. Довіривши нашій компанії всі роботи по створенню будинку з нуля, в результаті замовник отримує житло, яке повністю відповідає очікуванням майбутніх мешканців.

4 Травня 2020
попередня наступна