Модульні будинки недорого для комфортного життя

Найновіші розробки в будівництві дозволяють звести надійний і затишний будинок всього за кілька місяців. Багато хто вже не хоче роками чекати, поки завершаться роботи. В цьому випадку вибір падає на модульні споруди під ключ недорого. В чому їх популярність?

Що таке модульний будинок

Збірний будинок складається з блок-контейнерів (модулів), які монтуються на заводі, а на будмайданчик доставляються вже в готовому вигляді. Після перевезення модулів на місце залишається тільки їх з’єднати. Зазвичай у процесі будівництва клієнту доводиться вирішувати безліч питань, пов’язаних з комунікаціями або матеріалами. Якщо купити модульне житло під ключ недорого, всі ці питання зникнуть. Покупець отримує готову споруду з усіма необхідними комунікаціями та сантехнікою, що значно прискорює процес будівництва. Основні матеріали такої будівлі – деревина чи метал.

Проекти на модульні споруди передбачають використання всіх необхідних матеріалів для захисту від вологи та вітру. Стіни будівлі утеплюються за допомогою мінвати. Технологія будівництва збірних споруд тільки-но починає розвиватися в Україні, а в країнах Європи та Америки таке будівництво дозволило вже багатьом сім’ям швидко розв’язати житлову проблему.

Переваги та недоліки модульних будинків для постійного проживання

Важливе питання, яке виникає у кожного клієнта – як довго служитиме збірне житло? Доведено, що якісно зроблений котедж при правильному догляді стоятиме щонайменше 50 років. Інші переваги:

 • Модульне житло для дачі недорого зводиться з природних матеріалів, тому такий будинок відрізняється гарним мікрокліматом.
 • Каркасна технологія забезпечує надійність будівлі. Як показує практика, таке житло стійке до землетрусів.
 • Можливість розширення. При необхідності можна додати 1-2 блоки та отримати додаткові кімнати.
 • Швидкість робіт. Оскільки всі роботи заздалегідь відбуваються на заводі, переїхати до нового житла можна вже за 1-2 місяці після початку будівництва.
 • Конкретна вартість. Як правило, перед початком робіт потрібно заплатити аванс, але клієнту буде озвучено конкретну вартість будівлі, яка не збільшиться.

Завдяки сучасним матеріалам можна замовити дачні варіанти для цілорічного проживання недорого. Такі споруди мають хорошу теплоізоляцію, завдяки чому в них можна проживати в холодну пору року. Перед тим, як збудувати модульний будинок недорого, слід знати й про його недоліки:

 • обмежена площа та поверховість житла;
 • необхідність забезпечення під’їзних шляхів для транспортування блоків.

Усі ці недоліки незначні. Сучасні збірні споруди чудово підходять для комфортного проживання всією родиною.

Як вибрати модульний будинок

Спосіб виробництва збірних будівель нагадує каркасну технологію. Відмінність лише в тому, що всі роботи проводяться на заводі. В основі такого житла – дерев’яний каркас, а стіни обшивають плитами на основі натурального дерева. Перед тим, як купити недорогий модульний будинок, слід знати, що вони виробляються за типовими проектами. Є, звичайно, можливість зробити індивідуальне замовлення, але в цьому випадку будівництво значно затягнеться, до того ж ціна за 1 м2 буде вищою

Великий вибір збірних будівель можна переглянути в каталозі типових проектів на нашому сайті. Але, перш ніж зупинитися на одному варіанті, слід визначити, з якою метою ви шукаєте будинок – для постійного проживання чи літнього відпочинку. Декілька корисних рекомендацій щодо вибору:

 1. Підвищити зручність збірного житла можна за допомогою відкритої тераси або скляної веранди.
 2. Тип споруди має максимально відповідати її функціям.
 3. Великі панорамні вікна відмінно підійдуть для будівлі, з якої відкривається мальовничий краєвид на ліс або річку.
 4. Ціни будівництва також залежать від типу фундаменту. Оскільки збірні споруди дуже легкі, підійде блоковий або пальово-гвинтовий фундамент.
 5. Найбільш популярними сьогодні є котеджі у стилях хай-тек чи мінімалізм – прості геометричні форми, чіткі лінії, багато світла та простору, світлі тони.

Збірні споруди легко демонтувати та встановити вже на іншій ділянці.

Де замовити проекти модульного будинку недорого

Наша компанія пропонує будівництво за каркасною технологією, а також будівництво збірних будівель. До того ж ми розробляємо проекти для споруд із будь-яких матеріалів. Ми пропонуємо:

 • професійну консультацію щодо будівництва та вибору проекту;
 • доступні ціни;
 • професійні бригади, які виконують роботу швидко та якісно;
 • допомогу з документацією.

Наші будівлі повністю відповідають усім необхідним вимогам, адже тут дотримані всі технічні норми. Звертайтесь – і вже за кілька місяців ви отримаєте ідеальний будинок, в якому зможете насолоджуватися кожним днем свого життя.