Модульні будинки під ключ

Хочете замовити житло, але, не можете визначитися, вибрати модульну споруду або, все ж, капітальну? Як показує практика, будинки з модулів – більш вигідне придбання. Таке житло функціональне і практичне, не вимагає великої кількості часу на зведення, може будуватися незалежно від пори року. Це – відмінний варіант для сімей з обмеженим бюджетом та потребою якомога швидше заселитися у свій власний будинок. У порівнянні з квартирою або капітальним будинком, такі будівлі обійдуться дешевше. При цьому, зараз до покупки екологічного та комфортного житла вдаються і люди з високим достатком. Хто не бажає стати власником ексклюзивного, ефектного, сучасного будинку?

Вартість готових модульних будинків під ключ

Перш, ніж визначитися з вибором, замовники бажають дізнатися, яка вартість модульного будинку. Тут варто розуміти, що жодна якісно збудована споруда не може коштувати дешево. Проте, дані споруди в порівнянні з капітальним житловим будівництвом є бюджетним варіантом. Якщо взяти житло аналогічної площі з модулів і з цегли або ж піноблоку, перший варіант для більшості сімей виявиться більш прийнятним. Вирішивши купити модульний будинок під ключ, важливо знати, що вартість будівель залежить від:

 • обраної під забудову ділянки;
 • особливостей під’їзних шляхів;
 • варіантів фундаменту;
 • загальної площі приміщення;
 • поверховості будинку;
 • складності планування;
 • вибору матеріалів для оздоблення.

Міні будинок, що складається з найнеобхідніших кімнат, є найбільш доступним за ціною. Зазвичай такі будівлі зводяться у формі прямокутника і включають вітальню, санвузол, кухню, дві спальні. Якщо збільшити кількість кімнат, виростуть і матеріально-технічні витрати, підвищивши, в свою чергу, загальну вартість зведення будинку. Такі будинки зручні тим, що їх площу можна легко розширити без внесення кардинальних змін до готової конструкції. При відсутності коштів, щоб реалізувати будинок мрії одноетапно, замовник може добудовувати житло по мірі можливості. Майбутні доповнення можна спланувати як при первинному складанні проєкту, так і з часом.

Будинки модульні під ключ проєкти і ціни

Яка ціна модульного будинку під ключ? Перш ніж дізнатися цифру, важливо визначитися, за яким проєктом він буде побудований. Кожна будівля складається з певної кількості модулів, які відрізняються за розміром, стилістикою та призначенням. Отже, замовник повинен розуміти:

 • Житло буде використовуватися для сезонного або ж постійного проживання.
 • Якої площі і кількості поверхів буде досить для комфортного життя.
 • Які кімнати потрібні в будинку, якого вони призначення.
 • Які моменти повинен врахувати архітектор, створюючи креслення.

Кожен проєкт будинку має свою вартість. Якщо є бажання заощадити, можна вибрати будь-який готовий варіант, представлений на нашому сайті. Багато з проєктів не раз ставали основою при будівництві будівель і пройшли перевірку експлуатацією. Швидкомонтовані модульні будинки, створені за нашими проєктами:

 • відрізняються морозостійкістю і пожежобезпечністю;
 • відмінно вписуються в будь-який ландшафт;
 • комфортні всередині і привабливі зовні;
 • обладнані всіма необхідними комунікаціями.

При бажанні, у нас можна замовити і житлові будинки під ключ індівідуального планування. Архітектори компанії готові розробити варіанти, які повністю відповідатимуть потребам вашої родини.

Ціна модульного будинку під ключ в Україні

Ціни на збірні будинки від нашої компанії можна подивитися на даному сайті. Тут представлені варіанти невеликих будиночків для маленьких сімей, які також можна використовувати в якості дачних, і досить просторих будівель. Кожен з них можна використовувати протягом року. Влітку і взимку в них легко підтримувати комфортну температуру без великих витрат, тому вкладені в будівництво суми окупаються досить швидко. При створенні проєктів будівель, наші архітектори продумують системи освітлення та опалення, вентиляції, опрацьовують варіанти розташування кімнат, оздоблення, розміщення меблів. Як результат, ми маємо можливість пропонувати своїм клієнтам придбати будинок недорого, при цьому, він буде гарним, комфортним та надійним.

Вартість житла, яке ми пропонуємо, є прийнятною для більшості сімей. А можливість заощадити під час експлуатації робить наші будівлі для клієнтів ще більш вигідним вкладенням. З фото і відео модульних будинків, а також відгуками їхніх власників, можна ознайомитися на нашому сайті.