Модульне будівництво будинків

Не варто думати, що модульні будинки придатні тільки для тимчасового проживання та їх не можна використовувати як постійне житло для сім’ї. Їх відмінністю від капітальних будівель є більш короткий період зведення і можливість перевозити з місця на місце. А в іншому – вони так само комфортні в експлуатації, мають у своєму розпорядженні усі необхідні комунікації, функціональні та ергономічні. Такі споруди дозволяють насолоджуватися проживанням у своєму будинку, який відрізняється інноваційним дизайном, економічністю, екологічністю. Варіант будови можна вибрати з різною кількістю модулів, спираючись на бюджет і на потреби сім’ї. Монтаж будівель можна зробити на будь-якому типі рельєфу.

Чим популярне будівництво модульних будинків під ключ

Щоб розвіяти всі сумніви щодо швидкомонтованого житла, розглянемо його переваги більш докладно:

  • Період зведення. На спорудження цегляного будинку піде кілька років. Цегляна кладка сама по собі – трудомісткий тривалий процес. Їй передує зведення капітального фундаменту. А після зведення стін треба почекати, поки будинок дасть усадку. У свою чергу збірні споруди виростають на ділянці прямо на очах. Залежно від загальної площі будівлі та складності проекту, на роботу піде всього кілька днів, про що свідчать відгуки наших замовників.
  • Мобільність. Технологія модульного житла з дерева дозволяє збирати і розбирати споруди неодноразово. Дане рішення – зручний варіант для сімей, які час від часу переїжджають з місця на місце. Щоб перевезти будинок з собою, досить найняти кран або вантажівку.
  • Доступна вартість. У порівнянні з капітальними спорудами такої ж площі, швидкомонтоване житло обійдеться значно дешевше. Це можливо в результаті незатратного виробництва самих модулів, легкості й швидкості зведення будівель, відсутності капітального фундаменту.
  • Енергоефективність. При зведенні будинків використовуються нові енергоефективні технології, тому жити в них комфортно протягом усього року. Додатковим плюсом є можливість не переплачувати за використання енергоресурсів.

Вибираємо проекти модульних будинків під ключ

Проект збірної будівлі можна придбати з будь-якою кількістю модулів. У будь-якому з них монтуються необхідні комунікації, а оздоблення можна обрати на свій смак. Незважаючи на більш низьку вартість, якщо порівнювати з аналогами з інших матеріалів, житло з модулів придатне для використання протягом усього року. Його виробництво направлене на людей, які цінують свій час, адже всі роботи виконуються в обмежений термін.

Кожен з представлених на нашому сайті типових проектів з самого початку враховує важливі для комфортної експлуатації житла деталі. Це дозволяє замовникам уникнути зайвих фінансових витрат. А якщо ви з часом вирішите додати до будинку додаткові модулі, достатньо буде знову звернутися в нашу компанію. Де подивитися готові пропозиції? На нашому сайті представлені проекти одноповерхових і двоповерхових будівель різної площі, тому зробити вибір буде нескладно. Досить розуміти, яким ви хочете бачити своє житло, і врахувати особливості земельної ділянки. Також у нас можна замовити індивідуальну розробку креслень на швидкомонтований будинок.

Ціна на модульне будівництво будинків

При вирішенні питання вартості будівництва приватних будинків важливо розуміти:

  • Вам потрібна будівля для цілорічного чи тимчасового перебування.
  • Загальну площу і кількість поверхів.
  • Кількість кімнат, їх розташування і призначення.

Якщо ви вирішили отримати індивідуальний проект на будинок, важливо повідомити архітектору, які побажання він повинен врахувати в процесі роботи. Проекти і ціни на швидкомонтовані будівлі різні. Якщо хочеться заощадити, варто звернути увагу на компактні будови з простою архітектурою. Великі споруди обійдуться дорожче. Але в порівнянні з аналогічними за розміром капітальними будинками, на такі будівлі вартість буде нижчою. Для ознайомлення з сумами за квадратний метр будівництва на готові будови досить зайти у відповідний розділ сайту.

Будівництво модульних будинків в Україні

Якщо вас цікавить будівництво каркасних модульних будинків, можна зібрати конструкцію своїми руками. Але для цього потрібні певні знання і вміння, а також вільний час. В іншому випадку можна заплатити за будинок більше. Звернення до професіоналів – завжди найбільш вигідний варіант. Ми не тільки проведемо модульне будівництво житлового будинку в короткий термін, але і не вийдемо за рамки бюджету. Готова будівля матиме сучасний вигляд, а внутрішнє наповнення буде відрізнятися функціональністю і комфортом. Також вона буде енергоефективною і дозволить економити протягом всього періоду експлуатації.