Будинки барнхаус під ключ в Україні

Сьогодні в Україні можна зустріти будинки, побудовані в різних архітектурних напрямках. Серед них є і будівлі в стилі барн або будинки-амбари. Прості на вигляд, але, комфортні всередині, вони завоювали увагу споживачів. У спорудах в барнхаус стилі прослідковуються риси:

 • Лофта – приміщення функціональні, мають індустріальні риси і характеризуються відкритим простором.
 • Мінімалізму – спостерігаються сувора геометрія і простота оздоблення. При створенні будівель використовуються матеріали природного походження.
 • Біо-тека – простежується акцент на єднання з природою. Будинки відмінно вписуються в лісові ландшафти, гірську місцевість. Шикарно вони виглядають і на берегах водойм.

Будинки в стилі barnhouse під ключ – переваги

Вибираючи будівництво будинків barn, замовники, в першу чергу, звертають увагу на такі переваги:

 • Монтаж каркасних конструкцій проводиться в короткий період. Через кілька місяців з моменту замовлення сім’я зможе заселитися в затишний власний будинок.
 • Простота конструкції і оздоблення безпосередньо впливають на кінцеву вартість будинку. Такі будівлі обходяться дешевше споруд аналогічної площі з цегли.
 • Гармонія з природою. Стиль відкидає велику кількість перегородок, колон, карнизів та інших елементів, здатних перешкодити такій єдності. Увага акцентується на головному – затишок і спокій.
 • Навіть невелика за площею будівля візуально здається просторою і світлою за рахунок високих стель і скління.
 • Затишна тераса є плавним переходом між житлом і вулицею.
 • Будинки енергоефективні. Утеплювач додатково виступає в ролі шумоізоляції, тому зайвих звуків в приміщенні не чути.

Раціональна економія, комфорт і практичність давно зробили будівлі популярними в країнах Скандинавії і на Заході.

Проєкти будинків барнхаус – як вибрати

Проєкт на житло в стилі барн можна вибрати в класичному або американському стилі. Якщо будівля одноповерхова, варто звернути увагу на перший варіант. Такий будинок може бути доповнений другим світлом. Це дуже зручно, так як обійдеться він дешевше, ніж будівництво в два поверхи, при цьому власники житла отримують додатковий простір. Як правило, на верхньому рівні облаштовуються симпатичні і комфортні спальні кімнати.

Будівлі в американському стилі мають два рівня. На відміну від попереднього варіанту, вони мають чотирьохскатну покрівлю. Розташування кімнат не відрізняється від інших видів будівель. Перший рівень – це вітальня, об’єднані кухня з їдальнею, комора, санвузол. На другому поверсі розташовується зона відпочинку, робочий кабінет і ще один санвузол. З коморами одноповерхові і двоповерхові будівлі схожі не лише зовні. У їхньому інтер’єрі немає надмірностей. Зонування простору досягається використанням балок, крокв, перекладин, сходинок, меблів. Щоб в будинок надходила достатня кількість світла, дизайнери при проєктуванні використовують великі панорамні вікна і двері. Знайти готовий проєкт будинку barnhouse під ключ можна на нашому сайті. За індивідуальною розробкою креслень будь-якої складності звертайтеся до наших архітекторів.

Ціни на барнхаус під ключ

Вартість будівель амбарного типу залежить від тих же факторів, що і будинків, виконаних за іншими технологіями. Сюди відноситься загальний розмір житла, кількість поверхів, використовувані матеріали. Детально ознайомитися з розцінками можна на нашому сайті. Чому ціна будинку в стилі барнхаус нижче аналогів?

 • Матеріал має невелику вагу, а монтаж – не відрізняється складністю. Навіть велику за площею будівлю бригада з кількох людей може побудувати за короткий проміжок часу. Це дозволяє здешевити витрати на оплату робочої сили.
 • Невелика вага готового будинку дозволяє побудувати барнхаус під ключ на полегшеному типі фундаменту. При виборі враховуються складність конструкції, рельєф місцевості і тип ґрунту.
 • Будівлі відрізняються відсутністю зайвих елементів. Мінімалізм в оздобленні також веде до здешевлення житла.

Де замовити барнхаус будинки під ключ

Барнхаус будинки в Україні поки не настільки популярні, як в інших країнах. Але, сучасні замовники нерідко звертають на них увагу. Втомившись від щоденної метушні міста, багато хто мріє після робочого дня повернутися в затишний будинок. Так чому ж він не може бути виконаний в амбарному стилі, в якому простежуються поєднання з природою, функціональність і комфорт?

Як побудувати барнхаус під ключ? Звертайтеся в нашу компанію. Тут ви знайдете оптимальне поєднання вартості та якості. Наші будинки відрізняються цікавим зовнішнім виглядом і зручні для мешканців. У них легко підтримувати комфортний рівень температури і отримувати щомісячну економію на оплаті комунальних рахунків.