(067) 130 33 10 (099) 130 33 10
 • Блог
 • Проекти будинків барнхаус

Проекти будинків барнхаус

Як тільки в сім’ї заходить мова про будівництво власного будинку, всі її члени з захопленням починають розглядати проекти будинків, вибираючи найбільш цікаві і прийнятні для себе варіанти. У мережі інтернет їх можна знайти необмежену кількість, в тому числі і проекти будинків барнхаус. Даний стиль має велику кількість переваг, тому швидко знайшов популярність серед забудовників. І хоча такі будинки зовні і всередині мають схожість з амбарами, вони не позбавлені привабливості і досить затишні.

Проекти в стилі барнхаус – це поєднання біо-тека, мінімалізму і лофт. При цьому будівлі не позбавлені індивідуальних особливостей. В їх основі лежить аскетизм, який видно не тільки в архітектурі, але і в оздобленні. Форма житла нагадує прямокутник. Серед інших особливостей варто виділити великі вхідні двері, схожі на ворота, одно- або двоскатний дах без звисів, а також прилеглі до будівлі відкриті тераси. Основним матеріалом при будівництві і оздобленні є деревина, хоча нерідко використовуються і елементи, виконані з металу.

Проекти будинків в стилі барнхаус – вартість

У скільки обійдеться купити проект будинку барнхауз? Все залежить від обраного варіанту. У каталозі компанії присутні будівлі як в класичному варіанті, так і з другим світлом, в півтора і два поверхи. Крім купівлі готових проектів, у нас можна замовити креслення великого будинку в стилі барнхаус або для маленької сім’ї. Які чинники впливають на підсумкову вартість купівлі? Переважно це:

 • загальна площа будівлі;
 • зовнішній і внутрішній дизайн;
 • обраний для облицювання матеріал, а також кількість.

Додаткову інформацію щодо ціни на будинки барнхаус та проекти можна отримати у відповідному розділі сайту компанії. Точну вартість можна дізнатися тільки після складання проектно-кошторисної документації фахівцями. У будь-якому випадку, амбарні будинки – одні з найбільш вигідних варіантів для більшості забудовників, так як вони не мають потреби в створенні капітального фундаменту і не мають надмірностей в оздобленні, що дозволяє заощадити при зведенні житла. Другим їх плюсом є енергоефективність, що також дозволяє економити, але, вже в процесі експлуатації.

Барнхаус одноповерхові будинки і в два поверхи

Серед популярних видів можна виділти два варіанти амбарних будинків:
• У європейському стилі.
• В американському.

Перший варіант будівель відрізняється прямокутною формою, покрівлею з двома скатами і з гострим кутом нахилу. Як варіант, всередині може бути використане друге світло. Переважно воно задіюється для створення робочого кабінету, бібліотеки, спалень. Будинки до 100м2 в стилі барнхаус з сараями схожі не тільки зовні. Усередині вони також не відрізняються наявністю великої кількості деталей, а площа зонується:

 • балками;
 • кроквами;
 • меблями;
 • сходинками;
 • перекладинами.

Житло з горищем не має вікон. Велика кількість світла і свіжого повітря в приміщення привносять панорамні двері. Вони ж в теплу пору року дозволяють вийти на простору терасу, щоб приємно провести час на природі. Простий проект одноповерхового будинку можна знайти на сайті. Всі варіанти запропоновані з метою ознайомлення. Як проект барн скачати? Ми цього робити не рекомендуємо, так як кожна ділянка під забудову має певні особливості, серед яких:

 • склад грунту;
 • розташування грунтових вод;
 • ландшафт;
 • під’їзні шляхи;
 • площа і форма.

Як наслідок, іноді готові креслення потребують в додатковому доопрацюванні. Тому, при бажанні побудувати надійний будинок, завжди варто звертатися безпосередньо до проектантів, щоб отримати на руки проект з кресленнями. Це стане гарантією, що готовий будинок буде естетичним, енергоефективним і прослужить не одному поколінню власників.

Проект будинку барнхаус з газобетону – особливості будівель

Якого б розміру не був барнхаус, він не може виглядати помітно і химерно. Таким будівлям характерні геометрично прості форми, функціональне планування і відкритий простір. Для зведення стін може бути використаний будь-який стіновий матеріал. Наприклад, можна вибрати одноповерхові будинки з газобетону. Це відносно легкий матеріал, стіни з якого здатні витримати полегшені види фундаменту.

Будинки барнхаус з газобетону здатні вписатися в будь-який ландшафт. У будь-якому місці їх можна збільшити за допомогою додаткових модулів, задіюючи під корисну площу кожен квадратний метр житла по максимуму. Надихнулися ідеєю отримати амбарний будинок з газобетону? Звертайтеся в компанію, і ми допоможемо втілити Вашу мрію в реальність!

7 Квітня 2020
попередня наступна