(067) 130 33 10 (099) 130 33 10
 • Блог
 • Як побудувати амбар будинок в Україні

Як побудувати амбар будинок в Україні

Ви все ще сумніваєтеся, що амбар хаус будинки комфортні і придатні для постійного проживання? У такому випадку варто розглянути фото будівель, розташовані на нашому сайті і ознайомитися з їх особливостями. Це допоможе прийняти рішення на користь будинків-сараїв, яким властиві достатньо переваг.

Плюси будинку в стилі комор

Чому і кому варто звернути увагу на будинки-сараї? Які особливості будівель можуть привернути увагу сучасних замовників?

 • Так як екстер’єри в стилі barn хаус тільки почали завойовувати український ринок нерухомості, значить, популярними вони будуть протягом ще декількох десятиліть. Вибираючи вже сьогодні проект будинку-сараю, забудовники отримують можливість стати одними з перших, хто зумів уловити модні віяння в архітектурі.
 • Простота конструкцій і швидкобудівні технології будівництва дозволяють звести каркасний будинок під ключ протягом декількох місяців. Уклавши договір на будівництво будинку під ключ, дуже скоро сім’я зможе відзначити в ньому новосілля.
 • Будинки зовні естетично привабливі. Звичайно, знайдуться і ті, хто скаже, що будинки-сараї виглядають занадто примітивно. Але, саме простота конструкції і натуральність оздоблення, лаконічність форм, природні кольори привертають погляди багатьох міських жителів.
 • Оскільки житло у вигляді комори в Україні зустрічається поки не так часто, його вибір дозволить підкреслити індивідуальність власників. Будинки-амбари виділяються з маси однотипних будівель наявністю просторої тераси, панорамного скління. В інтер’єрі їм властиві високі стелі і наявність антресолей.
 • Хоча підсвідомо будинки-амбари несуть нас в минуле, вони не обходяться без побутових інновацій, максимально спрощують нам життя .Так, система теплої підлоги замість радіаторів сприяє обігріву приміщення, при цьому не займає корисні сантиметри і не спотворює інтер’єр. Використання енергоефективних склопакетів не дає теплу виходити за межі будинку і дозволяє економити енергоресурси і грошові кошти.
 • Будинкам-коморам притаманні функціональні інтер’єри. У встановлених під підвіконнями висувних скриньках можна зберігати потрібні дрібниці. Також системою зберігання можуть бути забезпечені сходи, що ведуть на антресоль.

Проекти будинків в стилі амбар барнхаус

Як купити житло в вигляді комори? Зверніть увагу на розміщені на сайті проекти наших архітекторів. Тут представлені будови в класичному і американському стилях різної площі. Клієнти можуть вибрати як міні амбар будинок, так і житло значних розмірів. Будинки-сараї мають форму прямокутника. Високі стелі роблять внутрішній простір більш світлим і просторим. Вхідні двері можуть бути з однією або двома стулками. Комфортнішим житло роблять прилеглі до будівлі відкриті дерев’яні тераси. Дах без звисів може бути виконаний з одним або двома скатами.

Як оформлено внутрішній простір житла? Без дрібниць, що заважають злиттю людини з природою. Тут все лаконічно і просто. Житлова площа зонується за допомогою сходів, меблів, крокв, перекладин, різниці в рівні підлоги. Це – відмінний варіант для сімей, що люблять багато часу проводити разом. Амбар будинок-сарай можна створити як за типовим, так і індивідуальним проектом. Якщо у вас є своє бачення житла, досить звернутися до наших архітекторів і озвучити свої побажання. В обумовлений термін ви отримаєте готовий проект в стилі barnhouse будь-якої складності.

Ціна на амбар будинок під ключ

Одним з головних переваг будівель амбарного типу є доступна вартість. Відсутність капітального фундаменту, мінімалізм в оздобленні, відсутність перегородок, плінтусів, карнизів і інших надмірностей роблять будови більш доступними. З цінами на зведення будівель-сараїв можна ознайомитися у відповідному розділі сайту. На кінцеву суму впливають такі фактори, як:

 • Загальна площа (міні-будинок або великий просторий особняк).
 • Особливості архітектури та дизайну зовні і всередині будівлі.
 • Використовуваний для будівництва та облицювання матеріал, його кількість.
 • Вартість виконаних робіт будівельною бригадою.

Як побудувати споруду в стилі амбар

Деякі замовники вважають, що раз архітектура будинку не має надмірностей, то і побудувати його дуже просто своїми руками. Насправді стиль барн має певні особливості, не знаючи які можна створити лише його імітацію. Також в процесі робіт важливо дотримувати всі етапи будівельної технології, що дозволить отримати красивий, якісний будинок, в якому можна буде з комфортом проживати протягом року. Як побудувати амбар будинок швидко, за адекватною вартістю і при цьому якісно? Наші співробітники – професіонали своєї справи з хорошою практикою. Створена нами канадська хата буде радувати теплом і затишком і прослужить не одному поколінню мешканців.

16 Грудня 2020
попередня наступна