Як звести будинок на ділянці: вибираємо правильний проект

Не знаєте, який будинок звести на ділянці? Розв’язання такого питання справді є непростим, особливо для тих, хто ніколи раніше не займався подібними справами. Тут важливо не просто вигадати, як виглядатиме фасад, і визначитися з кількістю кімнат. Важливо правильно розташувати споруду на ділянці, щоб сонячне світло потрапляло в приміщення, освітлюючи їх і даючи додаткове тепло, а також щоб навколо будівлі можна було облаштувати клумби, зону відпочинку і т. д. Від обраного будівельного матеріалу залежить вартість житла, адже споруди аналогічної площі можуть коштувати по-різному. Тож навіщо платити більше, якщо сучасний енергоефективний барнхаус можна отримати дешевше?

Скільки коштує побудувати будинок: матеріали та інші особливості

Багато сімей хочуть жити у затишному власному будинку, але при цьому багатьох людей лякає питання вартості житла. Вважають, що таку розкіш можуть собі дозволити лише люди з високими доходами. Насправді все трохи інакше. Сім’ї з середнім прибутком також можуть стати власниками житла. Для цього рекомендуємо ознайомитися з інформацією, як збудувати гарний житловий котедж недорого. Недорогою може бути не лише будівля до 80 квадратів. На вартість житла також впливають:

  • форма будівлі й даху;
  • складність архітектурного стилю;
  • вибраний фундамент;
  • будівельні та оздоблювальні матеріали.

Так, квадратний або прямокутний котедж розміром 10х10 коштуватиме дешевше, ніж споруда складної форми. Чим менше скатів має покрівля, тим менше буде потрібно матеріалу і дешевше коштуватиме робота будівельної бригади. Хорошим вибором у цій ситуації є будівлі барнхаус – комфортні споруди без надмірностей. Будівництво житла розпочинається з облаштування фундаменту. Вибравши капітальну основу, ви також заплатите більше, але вона обов’язкова не завжди. Сьогодні існують методики, що дають змогу обійтися полегшеними варіантами. Наприклад, каркасні будівлі barn здатні витримати економніший пальовий фундамент.

Будівельний матеріал здатний значно збільшити кінцеву вартість житла. Так, споруди з цегли коштують досить дорого. Матеріал сам по собі не є бюджетним, а до його вартості треба приплюсувати суми, що підуть на утеплення та оплату праці робітників. Будівлі з газобетону 8 на 8 коштуватимуть дешевше, ніж цегляні. Період їх зведення також не такий тривалий. Але навіть такі споруди, як і житло з СІП-панелей, – не найвигідніший варіант для забудовників.

Ціна будівництва будинку барнхаус за каркасною методикою

Якщо ви вирішили збудувати будинок для проживання під ключ недорого, не варто робити це своїми руками. Це дуже довго, і для цього потрібно бути фахівцем. Тим більше що сьогодні здійснити вашу мрію за розумною вартістю можуть спеціалісти. Потрібен будиночок до 100 м2? Виберіть готовий проект будинку barn або замовте розробку індивідуального проекту за каркасною технологією та переконайтеся, що купити власне житло недорого – це реально.

Сьогодні можна замовити будівництво споруд у різних комплектаціях – зведення лише каркасу або повний цикл будівельних та оздоблювальних робіт. Це можуть бути будівлі для сезонного та цілорічного проживання, комерційної чи адміністративної спрямованості, а також прибудови та надбудови до них. З вартістю житла за готовими проектами ви можете ознайомитися на нашому сайті. Але за бажання щось змінити у готовій розробці, або якщо того вимагає земельна ділянка, зазначена сума зросте відповідно до внесених коректив. Ціну на житло за типовими проектами можна розрахувати за допомогою онлайн-калькулятора. Отриманий результат буде приблизним, тому що будь-який калькулятор не дозволяє врахувати всі особливості проекту. За кінцевою сумою слід звертатися до спеціалістів.

Проекти будинків під ключ – сучасні, комфортні, енергоефективні

Незважаючи на те, що споруди в стилі барн своєю формою нагадують амбари, і, здавалося б, не мають нічого спільного з комфортом, вони дуже затишні. Таке житло може мати площу як до, так і понад 150 м2. Це означає, що кожна сім’я зможе отримати житло, яке відповідає її можливостям та уявленням про затишний будинок. Будівлі барнхаус можуть бути виконані на один або два поверхи. Деякі замовники звертаються до нас за проектами споруд мансардного типу. Як і будівлі з другим світлом, вони дають змогу отримати додаткову житлову площу без зайвих витрат і без шкоди площі земельної ділянки. Навіщо витрачати територію, яку можна використати для озеленення та облаштування зони відпочинку?

Котеджам у стилі барн властиві високі стелі. Завдяки наявності великих вітражних вікон вони протягом дня наповнені сонячним світлом. На відміну від класичних споруд, тут немає звичного поділу на кімнати за допомогою перегородок. Проте в них можуть бути будь-які приміщення, необхідні для комфортного проживання мешканців. Поділ на зони проводиться за допомогою застосування меблів, фарб, зелених насаджень, сходів та перепадів підлоги.

Як побудувати будинок під ключ

Усіх, хто перебуває у пошуках відповіді на питання, як побудувати новий будинок в Україні, запрошуємо до нашої компанії. Ми проводимо будівельні роботи у всіх куточках країни, і наші готові роботи ви можете побачити у Києві, Львові, Дніпрі, Запоріжжі, Харкові й Одесі. Для детального ознайомлення з технологією ми запрошуємо своїх потенційних клієнтів на наші будівельні майданчики. А тим, хто хоче розв’язати питання, не виходячи з дому, рекомендуємо переглянути наші відео, де ми докладно розповідаємо про нюанси методики, а також послухати відгуки людей, які мешкають у недорогих енергоефективних будівлях.