Ціни на фінські будинки під ключ

Фінські будинки популярні не тільки в країнах Скандинавії. Не меншим успіхом вони користуються в Європі та США. В Україні з кожним роком також можна зустріти все частіше споруди з дерева. Недорогі щитові будинки під ключ є оптимальним рішенням при необхідності купити нерухомість і заселитися в свій будинок відносно швидко. Якщо ви ще не знайомі з особливостями технології, виправити ситуацію можна за допомогою нашого сайту. Тут же можна вибрати проєкт споруди, дізнатися, як розраховується вартість будівель і поставити питання, які з’являться, співробітникам будівельної організації.

Будівництво фінських будинків під ключ – секрет популярності

Фінські будівлі відрізняються безліччю переваг, які подобаються замовникам:

 • Їм властива хороша термо- і шумоізоляція. Шар мінеральної вати в стінах добре утримує тепло всередині, тому в житлі комфортно навіть холодною зимою. А влітку такий шар не пускає в приміщення тепло зовні. У той же час, особлива конструкція стін не пропускає звуки і в фінських будинках тихо навіть під час грози.
 • Екологічність – важливе питання для сучасного населення. При будівництві будівель нашою компанією використовується карпатська натуральна деревина та інші матеріали високої якості від перевірених виробників.
 • Економічність будинку також важлива для багатьох сімей. Будинки під ключ – якраз той варіант, який можна придбати дешевше, ніж будівлі із цегли. При цьому якість житла буде на висоті.
 • Короткий період будівництва. Такі споруди не дають усадки, тому, закінчивши збірку конструкції, можна приступати до внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт.
 • У каркасний будинок можна заселитися через кілька місяців з моменту підписання договору з будівельною компанією. Термін залежить від складності об’єкта та його площі.
 • Ті, хто хоч раз побував у фінському будинку, не змогли не відзначити, що панує всередині затишна атмосфера. А зовнішня їхня частина природньо виглядає на тлі кольорів, зелені, води і гірських схилів.
 • Будинки з дерева довговічні, так як природний матеріал перед використанням проходить спеціальну обробку складами від гнилі, грибка, комах і швидкого загоряння.
 • Фінські будівлі відрізняються різноманітністю конструкцій. Архітектори можуть спроєктувати за бажанням замовника будь-яке планування, зручне для сім’ї.

Проєкти і ціни на будинки фінські під ключ

Ознайомитися з типовими проєктами дерев’яних будинків і цінами можна на сайті нашої компанії. Тут є затишні одноповерхові і двоповерхові споруди з терасою, гаражем. Також можна вибрати варіанти з іншим світлом або мансардою. Будь-який з них підлягає адаптації під побажання замовника і особливості земельної ділянки. Розглядаючи готові проєкти, важливо виходити з потреб майбутніх мешканців. Якщо в сім’ї є маленькі діти, їм знадобиться не просто спальня, але і територія для ігор, навчання. Людям похилого віку навряд чи захочеться підніматися по сходинкам, тому при виборі двоповерхового будинку, кімнату для них краще передбачити на нижньому рівні.

Іноді робота вимагає наявність робочого кабінету. Також можна вибрати проєкти з наявністю сауни, басейну, домашнього кінотеатру, більярдної. Віддаєте перевагу у всьому індивідуальності і мрієте про будинок, не схожий на інші? Зверніться до наших архітекторів, розкажіть про свої побажання і в результаті отримаєте проєкт мрії.

Фінські будинки під ключ ціни в Україні

Ціни на збірні будинки краще дізнаватися безпосередньо в будівельній компанії, тому що не на всіх сайтах поряд з ціною прописуються пояснення, що входить в дану комплектацію. Важливо розуміти, що технологія хоч і дозволяє отримувати недороге житло, але, все ж воно не може коштувати надто дешево. Фінські будинки є такими ж повноцінними, як цегляні або, побудовані з блоків. Вони надійні, довговічні і вимагають певних інвестицій. Ціна на будинок під ключ включає:

 • створення креслень і супутньої документації, кошторису;
 • закупівлю будівельних і оздоблювальних матеріалів;
 • проведення загальнобудівельних та оздоблювальних робіт.

Як формується вартість будинку за фінською технологією під ключ

Чому купити житло з дерева можна дешевше аналогів?

 • Для проведення робіт досить залучення невеликої бригади.
 • Побудувати будинок можна на полегшеному типі фундаменту завдяки легкій вазі конструкції.
 • Виконувати роботи можна без залучення важкої будівельної техніки.

Кожен з пунктів дозволяє зменшити ціну без зниження якості самої споруди. З фото побудованих об’єктів можна ознайомитися на сайті. Тут же розташовані і відгуки про експлуатацію будівель.