Ціна на модульний будинок для постійного проживання

Швидкомонтовані будівлі затребувані серед забудовників, зважаючи на можливість отримати власне житло в короткий термін і за помірну суму в порівнянні з капітальними спорудами. Збираються вони із вироблених на заводі модулів, до яких, при потребі, в будь-який момент можна додати нові або розібрати для переміщення будівлі в іншу місцевість. Незважаючи на свої особливості, збірні споруди придатні не тільки для тимчасового, а й для постійного проживання. У них передбачено освітлення, опалення, систему вентиляції, встановлюється сантехнічне обладнання. При створенні будинку враховуються діючі протипожежні й санітарні норми.

За яку ціну можна купити або побудувати модульний будинок для постійного проживання

Швидкомонтовані конструкції – відмінний варіант при потребі купити житло недорого. На якість споруд не впливають ні відносно низька вартість, ні особливості зведення. Вони комфортні всередині й цікаві зовні, здатні служити тривалий період часу. У літню спеку будови добре утримують всередині комфортну температуру і не вимагають додаткового охолодження, а взимку дозволяють не переплачувати за опалення. Отримати цілорічний модульний будинок технологія виробництва дозволяє протягом усього року, тому вам не доведеться чекати, поки стане тепло. Навіть уклавши договір на будівництво пізньої осені або взимку, через короткий період часу ви зможете насолоджуватися комфортним проживанням у власному будинку. Якщо на даний момент ви не маєте великої суми, швидкомонтовану будівлю можна зібрати з 1-2 модулів, а в зручний час збільшити корисну площу за рахунок нових модулів або додаткового рівня. Таким чином, незалежно від наявної суми, ви можете стати власником власного житла.

Як формується ціна на модульний житловий будинок під ключ

Щоб дізнатися, якої вартості буде житло, треба розглянути проекти модульних споруд і вибрати варіант, який вам найбільше підходить. Будівля може мати будь-яку кількість модулів і відрізнятися площею, кількістю поверхів, стильовим оформленням. Перш ніж вибрати проект, треба визначитися:

  • Будинок потрібен для постійного проживання або в якості дачі.
  • Вам достатньо невеликої будови або потрібна простора споруда.
  • Скільки кімнат і якого призначення буде достатньо для комфортного проживання.

Якщо планується будівництво житла за індивідуальними кресленнями, важливо спочатку озвучити архітектору всі побажання, які він повинен врахувати при проектуванні будівлі. Готові креслення на одноповерхові й двоповерхові споруди можна вибрати на нашому сайті. Всі вони пройшли неодноразову перевірку при будівництві та експлуатації. Наші будинки відрізняються морозостійкістю та пожежобезпечністю, придатні до монтажу на будь-якій місцевості, передбачають необхідні комунікації, мають сучасний зовнішній вигляд та інтер’єр.

Яка ціна швидкомонтованих будівель? У порівнянні з капітальними, вони коштують відносно дешево. Економія пов’язана з:

  • особливостями технології;
  • використовуваним матеріалом;
  • відсутністю потреби в капітальній основі.

При розрахунку вартості збірної модульної споруди враховуються такі чинники, як:

  • Особливості будівельної ділянки.
  • Необхідна для реалізації задуму кількість модулів.
  • Відстань транспортування модулів.
  • Особливості фасадного і внутрішнього оздоблення.

Ціна на модульний будинок для постійного проживання в Україні

Як швидко побудувати житло? Зупинившись на збірній споруді та звернувшись до нашої компанії. При створенні будівель ми використовуємо вирощену в Україні деревину, оброблену на власному виробництві. Комплексний підхід до спорудження та облаштування дозволяє отримати готовий будинок в короткі терміни. З нашими цінами на житло можна ознайомитися у відповідному розділі сайту. Питання, скільки коштуватиме модульний будинок під ключ, вирішується в індивідуальному порядку з урахуванням всіх особливостей об’єкта. Ми не тільки будуємо стіни та покрівлю, а й займаємося облаштуванням всіх комунікацій, внутрішнім та зовнішнім оздобленням. З фото готових будинків можна ознайомитися на сайті. Тут же знаходяться відгуки сімей, які вже експлуатують затишне швидкомонтоване житло.