Ціна модульного будинку

Приватні модульні будинки – це затребувані серед населення сучасні будівлі, зібрані з декількох модулів, вироблених на заводі. Їх перевагами є відносно невелика ціна і швидкість установки, можливість монтажу на легкому типі фундаменту. При необхідності, такий будинок можна демонтувати і перевезти в інше місце для нової установки.

Збірні будівлі оснащуються системами опалення та вентиляції, необхідним електричним і сантехнічним обладнанням. При цьому враховуються всі санітарні та протипожежні вимоги. Такі будівлі можуть бути використані як для сезонного, так і постійного проживання.

Проекти і ціни на модульні будинки

У скільки обійдеться купити модульний будинок для постійного проживання? Перш ніж дізнатися, скільки коштує житло під ключ, необхідно визначитися з проектом. Він може складатися з будь-якої кількості модулів, що відрізняються призначенням, розміром і стилістикою. При відвідуванні будівельної або архітектурної компанії, Вам доведеться відповісти на питання:

 • ви хочете замовити під ключ житло для дачі або для постійного проживання;
 • будівлю якої площі необхідно, з якою кількістю поверхів;
 • скільки кімнат повинно містити житло, якого призначення;
 • які побажання повинен врахувати архітектор при створенні креслення майбутнього житла.

Ціни на проекти швидкомонтованих будинків різняться. При бажанні заощадити, варто звернути увагу на готові роботи, представлені на сайті компанії. Багато з них неодноразово були обрані забудовниками і пройшли перевірку експлуатацією. Наші каркасні споруди пожежобезпечні і морозостійкі, придатні до зведення на будь-якій місцевості і обладнані всіма необхідними комунікаціями для комфортного проживання сім’ї. Незважаючи на простоту і швидкість збірки, недорогі будинки мають сучасний привабливий вигляд не тільки зовні, але і всередині приміщень.

Готові проекти будинків – великий плюс для забудовників, які бажають заощадити на покупці проекту. Для тих же, хто хоче отримати житло індивідуального планування, архітектори компанії «Карпати Буд Каркас» готові розробити авторські проекти, які будуть повністю відповідати потребам і побажанням замовника.

Від чого залежить ціна модульного будинку під ключ

Скільки коштують модульні будинки? Чи можна купити модульний будинок для постійного проживання під ключ недорого? У порівнянні з капітальними будівлями аналогічної площі, швидкомонтоване житло обійдеться відносно дешево. Це пов’язано з виробництвом модулів, використовуваними для них матеріалами, а також з відсутністю потреби в облаштуванні капітальної основи. На продаж будинків ціна у кожної компанії своя. На житлові будинки вартість залежить від різних чинників, основними з яких є наступні:

 • Особливості майданчики під забудову.
 • Тип фундаменту.
 • Яка кількість модулів необхідно для реалізації задумки.
 • Як далеко буде здійснюватися транспортування модулів.
 • Яка обробка буде використана для фасаду та внутрішніх приміщень.

Ціни на модульні житлові будинки

Якщо у Вас є потреба купити будинок недорого – зверніть увагу на модульні конструкції. Незважаючи на особливості зведення, вони надійні і цікаві зовні, комфортні всередині. Будинки для постійного проживання і дачні будиночки енергоефективні, в них затишно незалежно від пори року. Обігрів модульного житла в холодний період не вимагає великих витрат, тому на збірні будинки ціна окупиться досить швидко. Влітку вони так само добре утримують температуру всередині, тому не потребують додаткового охолодженні.

Отримати міні будинок або житло для постійного проживання різної площі можна взимку і влітку. Особливості технології дозволяють виробляти роботи в будь-яку погоду, тому через короткий відрізок часу з моменту укладення договору про будівництво, ви зможете завезти речі і насолоджуватися затишком власного будинку. Ще однією особливістю швидкомонтованих будівель є можливість перепланувати і добудувати будинок в будь-який зручний час. Якщо вам терміново потрібне житло, можна почати будівництво з 1-2 модулів, а згодом збільшити корисну площу до будь-яких розмірів як вшир, так і додавши ще один рівень. Це дуже зручно для сімей, для яких ціна будинку під ключ певного розміру на певному етапі непідйомна. Ми пропонуємо на вибір:

 • скласти проект повноцінного будинку, але роботи проводити в міру можливості, додаючи модулі поступово;
 • виробляти доповнення проекту і будівельні роботи у міру потреби.

Вартість модульного будівництва будинків

Ціни в Україні на модульні будинки від нашої компанії можна подивитися у відповідному розділі сайту. Наші будівельні бригади проводять повний комплекс робіт по спорудженню та облаштування будівель, а архітектори при створенні проектів враховують кожну деталь:

 • систему опалення;
 • освітлення;
 • вентиляцію;
 • утеплення і гідроізоляцію;
 • оздоблення;
 • розміщення меблів.

У комплексі все це дозволяє нам запропонувати клієнтам хороші ціни на готові модульні будинки, а замовнику – уникнути зайвих витрат при купівлі житла. Ціна модульного будинку прийнятна для кожного, хто звернувся до нас забудовника, а економія під час експлуатації робить такі споруди ще більш вигідним вкладенням коштів. З фото і відео готових будинків, проведених робіт можна ознайомитися на сайті. Тут же розташовані і відгуки людей, які стали власниками затишного модульного житла.