Ціна модульного будинку для круглорічного проживання

Модульні будівлі являють собою сучасні споруди, які затребувані серед населення. Збираються вони з виготовлених на виробництві модулів. Це дозволяє сім’ям отримати власний будинок протягом дуже короткого терміну. Іншими перевагами є невисока вартість і можливість при переїзді перевезти свій будинок в нову місцевість. Такий варіант придатний для сезонного і постійного використання. Споруди оснащуються сантехнічним і електроустаткуванням, системами вентиляції, опалюванням із врахуванням протипожежних та санітарних вимог. Замовити будинок можна будь-якої площі, кожен модуль якого буде відповідати певній кімнаті.

Проєкти і ціна модульних будинків для круглорічного проживання

Вибір проєкту – важливий момент при будівництві. При розгляді варіантів необхідно врахувати, щоб кількість модулів відповідала потребам сім’ї. У будинку, як мінімум, повинні бути санвузол, кухня, коридор і спальні. Тобто кімнати, що задовольняють основні потреби людей. За бажанням, площа може бути розширена вітальнею, їдальнею, кабінетом, сауною. Модулі можуть відрізнятися не тільки призначенням, але і стилістикою, розміром. Від обраного проєкту буде залежати вартість під ключ.

Проєкти можна замовити і в індивідуальному порядку. Для того, щоб архітектори створили креслення, яке відповідає побажанням, важливо визначитися з наступним:

  • Споруда необхідна як дачний будиночок або ж для постійного використання протягом року.
  • Скільки модулів необхідно для комфортного існування сім’ї, якого призначення.
  • Площа кожного елемента і споруди в цілому, кількість поверхів.
  • Які моменти важливо врахувати при складанні проєкту.

Ціна на модульні будинки для круглорічного проживання

Конструкції, зібрані з частин, дозволяють обзавестися власним житлом сім’ям, які не мають великих коштів для придбання капітальних цегляних будівель. При цьому ні ціна, ні особливості зведення не впливають на якість. Такі будинки комфортні всередині, цікаві зовні та комфортні. Великим плюсом є енергоефективність будівель – вони комфортні в будь-яку погоду. У зимовий період вони не вимагають великих витрат на обігрів, тим самим швидко окупаючи вартість будівництва. Влітку в будівлях так само легко підтримувати комфортну температуру без додаткового охолодження.

Будівництво таких будинків можна проводити незалежно від пори року. Будівлі зводяться дуже швидко і, незабаром після укладання договору з будівельною компанією, замовник дуже скоро зможе заселитися в власний будинок, щоб насолоджуватися комфортним проживанням.

Від чого залежить ціна на модульні будинки в Україні

Одне з головних питань, які задають потенційні клієнти компанії – скільки коштує будинок, зібраний з модулів. Хоча жодна якісно виконана будівля не може коштувати надто дешево, особливості технології дозволяють зменшити ціну, по відношенню до капітальних будівель. Це пов’язано як з виробництвом самих модулів, так і з будівельними та оздоблювальними матеріалами, відсутністю потреби в капітальному фундаменті. Вартість модульного житла розраховується виходячи з:

  • особливостей території, відведеної під будівництво;
  • типу фундаменту;
  • кількості модулів;
  • дальності транспортування;
  • складності оздоблення фасаду та внутрішніх стін.

Де купити модульні будинки для постійного проживання

Придбання власного житла актуально як для жителів великих міст, так і маленьких селищ. Де купити житло? Наша компанія пропонує повний комплекс будівельних та оздоблювальних робіт. У нас можна купити різні вараінти як в Києві, так і в інших регіонах України. Будинки відрізняються цікавим зовнішнім виглядом, внутрішнім комфортом. У процесі створення проєктів в них передбачені освітлення, системи опалення та вентиляції, гідроізоляція і утеплення.

Вартість готових будинків від нашої компанії прийнятна для багатьох клієнтів і дозволяє уникнути надмірних витрат при купівлі житла. Можливість економити в процесі експлуатації робить придбання таких будівель ще більш вигідним вкладенням фінансів.