Ціна фінського будинку

Якщо для жителів Фінляндії недорогі, легкі та теплі будинки з дерева давно не новинка, то жителі України не так давно отримали можливість заселятися в подібні споруди. Проте, будівлі швидко стали популярними завдяки вдалому поєднанню швидкості проведення робіт, хорошої ціни і енергоефективності, що дозволяє легко підтримувати всередині приміщень комфортну температуру.

Що являє собою фінська технологія? Це- поєднання сучасної методики будівництва із використанням якісних та безпечних для навколишнього середовища матеріалів. Сьогодні такі каркасні будинки – хороша альтернатива громіздкому приватному житлу з цегли та бетону. Недорогі дерев’яні будівлі дозволяють сім’ям придбати власне житло за більш вигідною вартістю.

Скільки коштує фінський будинок

Яка реальна ціна на будинок, можна дізнатися, звернувшись безпосередньо в будівельну компанію. Часто на сайтах прописуються привабливі ціни, але, не завжди до них йде пояснення, що саме входить в дану комплектацію. Тому, побачивши цифри, завжди важливо уточнювати необхідну інформацію. Ціна на фінський каркасний будинок не може бути занадто низькою. Це таке ж повноцінне житло, як і конструкції з цегли та бетону. Дерев’яні будинки довговічні, надійні, тому також вимагають вкладення немаленьких сум. Що входить в кінцеву вартість каркасних будиночків?

 • Складання проєкту з супутньою документацією.
 • Закупівля матеріалів для споруди, зовнішнього і внутрішнього оздоблення.
 • Виконання робіт бригадою будівельників.

При цьому важливо знати, що:

 • проєкти можуть бути різної складності;
 • кожна земельна ділянка має свої особливості;
 • можуть бути обрані різні типи фундаменту.

Здешевити вартість житла за каркасною технологією можна:

 • вибравши на нашому сайті готовий проєкт будинку без надмірностей;
 • взявши за основу полегшені види фундаменту.

Як формується ціна фінського будинку під ключ

Будівництво житла за фінською технологією – одне з найбільш популярних серед забудовників через прийнятну для багатьох сімей ціну. А формується більш низька вартість, в порівнянні з аналогами з інших матеріалів, в результаті можливості:

 • Побудувати житло під ключ бригаді з 2-3 чоловік. Використовувані при даній технології матеріали мають невелику вагу, а їхній монтаж відрізняється простотою. Даний фактор дозволяє зменшити витрати на оплату виконаних робіт.
 • Використовувати полегшені види фундаменту. Стіни та покрівля будівель відрізняються невеликою вагою, тому немає необхідності облаштовувати капітальну основу. Для зведення такого будинку підійдуть стовпчастий, гвинтовий або ж стрічковий фундамент. Вибір залежить від типу грунту, рельєфу території і того, наскільки складною буде задумана конструкція.
 • Проводити роботи без залучення важкої будівельної техніки. На відміну від цегляних будівель, в каркасному будівництві відсутні залізобетонні перекриття з віконними перемичками. На міцності каркасного будинку за фінською технологією це не відбивається, але, кінцева вартість житла стає нижчою.

Як побудувати фінський будинок

Цікавитесь, як побудувати будинок під ключ? Так як фінська технологія будівництва не є складною, деякі замовники думають, що їх дешевше і простіше звести самостійно. Насправді ж, будівництво дерев’яних будинків має свої нюанси, з якими пересічна людина може бути не знайома. Як результат, житло виходить неякісним і обходиться значно дорожче, оскільки постійно доводиться вкладати фінанси в його ремонт. Звернення в будівельну компанію, яка спеціалізується на будівництві будівель – найоптимальніший варіант для будь-якого замовника. Ми знаємо про будинки з дерева все і пропонуємо своїм клієнтам готові об’єкти під ключ, які прослужать не одному поколінню мешканців.

Проєкти та ціни під ключ можна подивитися на нашому сайті. Ми пропонуємо вибрати креслення будівель, різних за розміром, оформленням, кількістю поверхів, наповненості. Готові будинки по нашим проєктам відрізняються міцністю та тривалим терміном служби, так як перед використанням деревина обробляється протигрибковими засобами, а це – перешкоджає швидкому загорянню. Фото і відео готових робіт можна знайти як на сайті, так і на каналі в Youtube.

Ціни на фінські будинки в Україні під ключ

Ціни на різні варіанти будинків різняться. Проте, це – одна з найбільш вигідних технологій для клієнтів, як в плані зведення, так і проживання. Наша компанія зводить каркасні споруди різної комплектації, що впливає на кінцеву суму. З цифрами можна ознайомитися у відповідному розділі сайту і прорахувати орієнтовний результат. Точна сума будівництва будинку під ключ може бути озвучена тільки нашими представниками в результаті складання проєкту і кошторисної документації.