Ціна будинку за фінською технологією: як зробити розрахунок вартості

Жителі Фінляндії давно експлуатують будинки з дерева, які відрізняються невеликою вагою, енергоефективністю і прийнятною вартістю. Останніми роками таку можливість отримало і населення України. А популярність будівель у нас також почала рости завдяки мінімальній кількості часу на створення, доступній ціні й можливості увесь рік підтримувати комфортну температуру. При створенні житла за фінською технологією використовуються якісні та безпечні для довкілля матеріали. Сьогодні такі будівлі є гідною альтернативою масивним спорудам, виконаним із цегли та бетону. З фото побудованих будівель можна ознайомитися на нашому сайті.

Скільки коштує каркасний будинок за фінською технологією

Дізнатися, скільки коштуватиме будівництво житла для сім’ї, можна кількома способами. Найвірніший з них – звернутися в будівельну компанію, якій ви плануєте довірити створення будинку. Щоб прицінитися, скільки коштує будинок, наближений до вашого задуму, можна переглянути ціни на сайті. Під типовими проектами завжди вказується вартість будівлі. Але якщо буде потрібна адаптація споруди під особливості ділянки або потреби сім’ї – ціна виросте відповідно до внесених змін. Якщо вас цікавить споруда індивідуального планування, під час обговорення проекту співробітниками організації може бути прорахована приблизна вартість будинку. Для отримання точних цифр необхідний готовий проект, згідно з яким буде розрахований кошторис.

Будівництво каркасних будинків за фінською технологією хоч і вважається недорогим, але не варто розраховувати на дуже низькі суми. Дерев’яні будинки так, як і бетонні чи цегляні, є повноцінним житлом. Вони надійні й довговічні, відрізняються енергоефективністю і вимагають вкладення певних сум. Яких – залежить від:

  • складності проекту й архітектурного стилю;
  • площі будівлі та кількості матеріалів;
  • особливостей території під забудову і обраного типу фундаменту.

Якщо вам необхідно вкластися в конкретну суму, наші співробітники допоможуть підібрати або скласти проект житла, який буде задовольняти потреби членів вашої сім’ї.

Як прорахувати вартість будинків за фінською технологією самостійно

Провести приблизний розрахунок вартості майбутнього житла можна і власними силами. Для цього ми пропонуємо використовувати розташований на сайті калькулятор. У наявні в ньому комірки слід внести зазначену інформацію і зробити онлайн-розрахунок вартості. Визначитися з приблизною вартістю фінської будівлі допоможе і ціна за 1 м2. З можливими комплектаціями пропонуємо ознайомитися у відповідному розділі сайту. Це одна з найбільш вигідних методик для забудовників не тільки в плані зведення, а й експлуатації.

Як формується ціна на будинок за фінською технологією під ключ

Одним із важливих для багатьох сімей плюсів є можливість провести будівництво фінських будинків під ключ за розумною ціною. А сформувати таку ціну вдається в результаті таких факторів:

  • У створенні будівель бере участь бригада, яка складається з 2-3 людей. При даній технології застосовуються матеріали з невеликою вагою, що не вимагають складного монтажу. Таким чином, зменшуються витрати на оплату трудовитрат.
  • Невелика вага споруд впливає на вибір фундаменту. Навіщо вибирати капітальну основу, якщо масу стін і даху витримають менш важкі стрічковий, гвинтовий або стовпчастий варіанти? На вибір впливають тип ґрунту, рельєф території та складність задуманої конструкції.

Фінська технологія будівництва дозволяє проводити роботи без використання важкої будівельної техніки. Даний момент також істотно знижує підсумкову вартість. Будівлі не потребують додаткового утеплення, адже з самого початку зводяться енергоефективними. Шару мінеральної вати, який застосовується при складанні стін, достатньо, щоб взимку в будинку було тепло, а влітку прохолодно.

Ціна на проекти будинків за фінською технологією

Створення дерев’яних будівель не відрізняється складністю, тому можна подумати, що їх дуже просто звести самостійно. Тим більше, що на нашому сайті можна завантажити безкоштовно посібник з будівництва. Але в реальності правильнішим є звернення до фахівців. Споруди з дерев’яною структурою, як і цегляні будівлі, потребують створення проекту. Їх будівництво також має масу нюансів, які важливо врахувати. В іншому випадку житло може вийти неякісним і вимагати більших вкладень в ремонт. Типові та індивідуальні проекти створюють архітектори нашої компанії. Ми пропонуємо своїм клієнтам створення енергоефективних фінських будинків будь-якої площі й складності, що впливає на ціну креслень. Але при замовленні повного циклу робіт у нашій компанії на вартості проекту можна заощадити.