Сучасні будинки: зовнішній вигляд та внутрішнє наповнення

Якими є ультрасучасні будинки? Вони дуже різні як у стильовому відношенні, так і за площею, формою, розміром та внутрішнім наповненням. В цілому, вирішивши купити сучасний будинок для сім’ї, варто орієнтуватися на свій смак та свої потреби, адже жити в будівлі та приймати гостей будете саме ви, тому вона має бути максимально комфортною саме для своїх мешканців.

Сучасні приватні будинки під ключ: особливості та переваги

Житло в сучасному стилі вибирають люди, що йдуть у ногу з віяннями часу та цікавляться інноваційними тенденціями. При створенні таких будівель використовуються якісні, безпечні, але водночас недорогі матеріали та новітні технології. Їхнє внутрішнє планування функціональне та зручне для дорослих і маленьких членів сім’ї. Таким спорудам також властиві енергоємність та стриманість. Розглянемо особливості ультрасучасних будівель докладніше:

  • Зовнішній вигляд. Побудовані сьогодні котеджі виглядають по-різному. Хтось віддає перевагу стилю модерн, а хтось напрямку хай-тек чи сучасній класиці. Велику популярність серед українців набуло житло у стилі барн. У моді як одноповерхові класичні будівлі, так і двоповерхові котеджі в американському стилі, які зовні багатьом здаються простими, але максимально комфортні всередині.
  • Практичність. Красиві сучасні заміські будівлі є зручними для постійного проживання. На це впливають їхня форма та розташування кімнат. Достатньо уваги дизайнери приділяють освітленню, наявності та розміщенню меблів.
  • Матеріали. Ніхто не скасовував застосування цегли або піноблоку. Проте дедалі частіше перевага надається каркасній технології. Вона дозволяє створювати дешевші споруди за короткий період. При цьому вони зручні, красиві та, головне, енергоефективні. Для внутрішнього та зовнішнього оздоблення використовуються натуральне дерево та його штучні імітації, метал, скло, бетон, штукатурка і навіть пластик.

В ультрасучасних котеджах також є багато відкритого простору. Такі майданчики використовуються для облаштування зон відпочинку для всієї родини. Панорамні вікна можуть охоплювати відразу кілька поверхів, роблячи приміщення світлішими та відкриваючи чудові краєвиди. Ще однією важливою особливістю ультрасучасних споруд є можливість трансформації будинку на просторіший. З таким проханням до будівельних організацій звертаються клієнти після поповнення в сім’ї або поліпшення фінансових можливостей. Адже набагато простіше розширити вже наявний будинок, ніж шукати просторіший.

Де взяти проекти сучасних будинків barnhouse

У нашій компанії можна замовити друкований каталог найкращих проектів. У ньому представлені найцікавіші планування в сучасному стилі, які ви можете обрати для створення власного житла. Переглянути готові креслення можна на нашому сайті. Різні площа, поверховість та дизайн дозволяють кожній сім’ї вибрати пропозицію на свій смак. Будівлям у стилі барнхаус властиві прості лінії, що дають відчуття свободи. Основний простір будинків-амбарів не має зайвих перегородок. Виділення функціональних зон здійснюється із застосуванням фарб, сходів, рослин, меблів або перегородок.

За бажання отримати індивідуальний проект зверніться безпосередньо до наших дизайнерів. Вони також розробляють одноповерхові та двоповерхові котеджі під ключ для різних матеріалів та стилів з урахуванням побажань клієнтів та особливостей території під забудову. Житло може бути оснащене мансардою або другим світлом, що дозволяє збільшити корисний простір з невеликими витратами, не захоплюючи додаткову частину території.

Ціни на сучасні будинки у стилі барнхаус

Усіх, кого цікавить питання будівництва ультрасучасного енергоефективного житла, запрошуємо на наш сайт із проектами та цінами. Загалом підсумкові цифри залежать від площі будівлі, складності архітектури й використовуваних матеріалів для будівництва та оздоблення. Якщо порівняти ціни на аналогічні споруди з різних матеріалів, складно не помітити, що житло, зведене за каркасною методикою, коштуватиме вигідніше, ніж пінобетонне, газобетонне або з цегли. Чим це зумовлено?

  • Створюючи будівлі barn за каркасною методикою, ми використовуємо масив дерева, що росте в Україні. Його якість не програє закордонним аналогам, а ціна нижча на 30-40%.
  • Каркасні барнхауси не вимагають облаштування капітального фундаменту. Невелику вагу стін витримують полегшені типи основи.
  • Щоб звести каркасний будинок, необов’язково залучати важку будівельну техніку. Всі роботи здатна виконати невелика бригада будівельників за короткий термін.

Дізнатися приблизно, скільки коштуватиме будівництво житла за індивідуальними кресленнями, можна самостійно, використовуючи онлайн-калькулятор розрахунків. Точну суму можуть назвати працівники нашої організації.

Як побудувати приватний будинок у сучасному стилі

Цікавить будівництво сучасних будинків? Зверніться до наших фахівців. Ми створюємо дерев’яні каркасні будівлі різної складності за розумною ціною та за короткий проміжок часу. Ознайомитися з готовими роботами наших будівельників можна за представленими на сайті фото. Тут же, а також на Ютуб-каналі розташовані відео з місць проведення робіт. За бажанням ви також можете відвідати наші будівельні майданчики, щоб особисто ознайомитися з особливостями технології та переконатися у її перевагах.