Стиль барнхаус

Що являють собою будинки, побудовані в архітектурному стилі барнхаус? Згадайте, як виглядає класичний амбар і отримаєте уявлення про будівлі. Як правило, вони будуються на один поверх, мають чотири прямі стіни і двоскатний дах без виступаючих звисів (європейський стиль). Але, нерідко зустрічаються і двоповерхові будівлі з дахом в чотири ската (американський варіант).

Серед різних типів будівель каркасний будинок barnhouse виділяють і такі помітні деталі:

  • Зводяться будинки-сараї з брусу або газоблоку.
  • Зовні будівлі виглядають досить стримано, тому що не мають зайвого декору.
  • Для входу в будинок використовуються вхідні двері великих розмірів. Нерідко – використовується панорамне скління.
  • Інтер’єр, як і зовнішнє оформлення, не має зайвих надмірностей. В їх основі також лежить мінімалізм.
  • У плануванні житла немає зайвих стін і перегородок. Для зонування приміщення використовуються меблі, сходи, квіткові вазони.
  • Практично всі модульні барн будинки мають відкриту терасу.

Тобто, перед собою ми бачимо просту на вигляд, але, цілком комфортну будівлю для проживання сім’ї. Не викликаючи особливих емоцій зовні, будинок барнхаус здатний підкорити внутрішнім оздобленням.

Проекти в стилі барнхаус – особливості планування

Розглядаючи проекти будинків в стилі барнхаус, можна спостерігати, що приміщення великої площі не має зайвих стін. Проте, тут є гостьова зона, спальня, кухня та їдальня, санвузол, зона відпочинку. Поділ не завжди передбачає наявність фізичних перегородок. Найчастіше присутній смисловий поділ завдяки використанню предметів меблів і елементів декору, кольоровій гамі.

Іноді проекти будинків до 100м2 в стилі барнхауз мають друге світло, яке переважно використовується для спальні. Також одноповерхові будинки в стилі барнхаус відрізняються наявністю дуже високих стель, що доходять до покрівлі.

Для декорування приміщень часто вибирається скандинавський варіант, колірна гамма якого відмінно вписується в загальну концепцію побудови і надає їй додатковий візуальний об’єм. Головним оздоблювальним матеріалом є натуральна деревина або її якісні імітації. Готові креслення будівель амбарного типу можна вибрати на нашому сайті. Також наші архітектори можуть розробити проект великого будинку або створити міні будинок в індивідуальному порядку, відповідно до побажань замовника.

Ціни на будинки в стилі барнхаус

У скільки обійдеться купити будинок в стилі барнхаус – питання всіх замовників, яких цікавить даний напрямок в архітектурі. Оскільки будівлі мають відмінності у вигляді площі, компонування, то і ціни на них можуть бути різними. Подивитися вартість типових проектів можна на сайті компанії. Ціна під ключ на індивідуальні варіанти стає відомою після складання планування та кошторисної документації.

У порівнянні з цегляними будинками аналогічної площі, будинки-сараї обходяться дешевше. Стіни з бруса і газоблоку мають меншу вагу і дозволяють зводити житло на полегшених типах фундаменту. Також більш економними їх робить мінімалізм в оздобленні, так як будівлям не властиві надлишки в зовнішньому і внутрішньому оздобленні. Крім житлових будинків, в амбарному стилі відмінно виглядають лазня і сауна. Їх можна побудувати як відокремлено, так і в самому будинку-сараю.

Будівництво будинків в стилі барнхаус

Хоча в Україні житло амбарного типу не настільки поширене, як в Європі чи Америці, спроектувати і побудувати його не складе труднощів. У нас можна замовити одноповерхові і двоповерхові варіанти будівель відносно недорого, на відміну від інших технологій і заселитися в свій будинок в короткі терміни.

Житло під ключ в амбарному стилі може бути зведено в будь-якій місцевості. Але, особливо ефектно воно виглядає на тлі водойми, лісів, гір. Незважаючи на зовнішній аскетизм, житло відрізняється внутрішньою затишною атмосферою. Також окремим плюсом є енергоефективність будинків, що дозволяє економити на оплаті рахунків за спожиті енергоресурси. Більш детально про дану технологію розкажуть фото і відео готових робіт, а також відгуки наших замовників.