Модульні будинки під ключ

Будівництво модульних будинків під ключ часто є більш доцільним і вигідним, ніж капітальне, що вимагає великої кількості часу і матеріальних вкладень. Це веде до підвищення попиту на споруди, що представляють собою об’ємно-просторові модулі, зібрані із застосуванням високотехнологічних будівельних методик на міцній основі. Як результат – забудовник отримує функціональне і практичне житлове приміщення.

Житлове питання актуальне для багатьох сімей незалежно від періоду, але особливо гострим він стає, коли ціни на нерухомість стрімко зростають. Каркасно-щитові будинки дозволяють не відкладати покупку власного житла до кращих часів. Швидкомонтовані споруди спеціально розроблені для того, щоб кожна сім’я могла швидко задовольнити потребу і заселитися в власний красивий і комфортний будинок. У порівнянні зі стаціонарним будинком або квартирою, такі будівлі обійдуться недорого.

Ціна на модульний будинок під ключ

Скільки коштує будівництво модульних будинків? Дані споруди – більш бюджетний варіант в порівнянні з капітальним житловим будівництвом. Проте, ціна на них споруди варіюється в залежності від наступних характеристик:

 • особливості ділянки під забудову;
 • тип фундаменту;
 • загальна площа;
 • кількість поверхів;
 • складність планування;
 • оздоблювальні матеріали;
 • віддаленість транспортування.

Найбільш доступним в ціні є стандартний модульний будинок для проживання, виконаний у формі прямокутника. Як правило, він містить:

 • кухню;
 • санвузол;
 • вітальню;
 • дві спальні.

При збільшенні кількості кімнат ростуть і матеріально-технічні витрати, що, відповідно, впливає на загальну вартість будівництва. Цікавлять ціни на Готові будинки під ключ? Більш детально з цією інформацією можна ознайомитися на цьом сайті у відповідному розділі.

Проекти на модульні будинки під ключ

Грамотно складений проект – один із запорук того, що Ви отримаєте не тільки красивий, але і надійний, комфортний житловий будинок для постійного проживання. Архітектори компанії готові запропонувати до Вашої уваги як вже готові проекти, так і створення індивідуальних розробок під ключ. Готові будинки модульні під ключ проекти і ціни розташовані на нашому сайті у вільному доступі і кожен охочий може з ними ознайомитися. Ми пропонуємо на вибір будівлі, які відрізняються розмірами, призначенням і стилем виконання. У нас можна вибрати і замовити:

 • модульний міні будинок під ключ;
 • двоповерхова споруда великої площі;
 • дачні варіанти будівель.

Всі будівлі морозостійкі і пожежобезпечні, обладнані всім необхідним для комфортного проживання сім’ї, привабливі як зовні, так і всередині. За багатьма з представлених на сайті проектів вже не раз було зведено житло і, судячи з відгуків його власників, це – якісні та вдалі рішення з великою кількістю переваг.

Модульний будинок для постійного проживання під ключ – переваги

Що відрізняє модульні будинки під ключ від капітальних?

 • Готове житло можна отримати за невеликий період. Всього кілька днів – і на Вашій ділянці буде красуватися споруда, зібрана з модулів. Будинок може бути доставлений в готовому вигляді або збиратися на місці.
 • Модульний об’єкт під ключ не є капітальною спорудою, отже, його зведення не вимагає оформлення дозволу з БТІ та іншої документації.
 • Швидкомонтовані будівлі неодноразово можна розбирати і збирати заново, що зручно для сімей, яким періодично доводиться переїжджати з місця на місце. Також їх можна згодом добудовувати, збільшуючи корисну площу.
 • Купити для проживання будинок обійдеться недорого в порівнянні з капітальним аналогом, що пов’язано з виробництвом модулів і особливостями будівель (відсутність капітального фундаменту).
 • Будинки підходять для постійного проживання сім’ї, в них комфортно незалежно від пори року. Обігрів і охолодження будівель не вимагають великих фінансових і тимчасових витрат, що в результаті відбивається на сумі комунальних платежів.

Де купити модульний будинок під ключ

Шукаєте модульні будинки під ключ недорого? Компанія готова допомогти у вирішенні даного питання, починаючи зі створення проекту і, закінчуючи здачею житла в експлуатацію. Ще на етапі проектування ми враховуємо всі нюанси, щоб готовий результат радував власників затишком і комфортом. Наші дизайнери грамотно продумують опалення, освітлення і навіть розміщення меблів, щоб, вкладаючи фінанси, замовник уникнув зайвих витрат. У своїх проектах ми враховуємо і можливість подальшого розширення будівель без внесення кардинальних змін до готову конструкцію. Це дуже зручно для сімей, які не мають достатніх коштів, щоб реалізувати потребу одноетапно. Для зручності клієнтів, кожне з наступних доповнень ми можемо врахувати в первинному проекті або доопрацювати з часом.

Купивши модульні будинки з обробкою і з комунікаціями, можна заселятися і насолоджуватися комфортним проживанням. Якщо Ви ще сумніваєтеся у виборі – подивіться на сайті фото побудованих будівель і ознайомтеся з відгуками людей, які вже встигли стати володарями модульних будівель.