Проекти фінських будинків: скачати або купити?

Якщо Ви вирішили побудувати власний затишний і надійний будинок з дерева для постійного проживання, в якому буде комфортно кожному члену сім’ї, без якісно складеного креслення не обійтися. При цьому кожен забудовник має вибір:

 • розглянути готові проекти фінських одноповерхових і двоповерхових будинків;
 • замовити індивідуальний проект каркасного будинку.

Фінські будинки, типові проекти і ціни

Готові проекти фінських дерев’яних будинків не варто завантажувати з мережі Інтернет безкоштовно, так як ніхто не зможе гарантувати, що обраний вами варіант містить правильні розрахунки і опис. Результатом такої економії часто стає необхідність вкладення додаткових сум. Купувати типові проекти каркасних будинків за фінською технологією краще безпосередньо в архітектурних або будівельних компаніях, співробітники яких розробляють креслення з урахуванням загальноприйнятих будівельних стандартів. Так, купивши проект будинку у фінському стилі в нашій компанії, можна бути впевненим в його якості і відразу ж приступити до роботи.

У нашому каталозі можна знайти різні проекти на фінські каркасні будинки і ціни на них. Окремі з них вже неодноразово були обрані замовниками і перевірені на практиці не тільки в момент зведення, а й при експлуатації будівель. Готові креслення можуть придбати жителі Києва, Дніпра, Одеси, Черкас, Запоріжжя, Івано-Франківська, Харкова та інших міст. На нашому сайті можна знайти креслення, відповідні побажанням сім’ї, її поданням про функціональність і комфорт:

 • одноповерховий будинок фінський проект до 100 кв;
 • проекти фінських будинків до 150 кв м і вище.

Типові проекти фінських будинків під ключ – переваги

Розглядаючи фото проектів, які розташовані на сайті, забудовники можуть:

 • Вибрати будівництво необхідної площі, зовнішнього вигляду.
 • Спочатку побачити планування кожного варіанта.
 • Заощадити кошти, так як типові проекти фінських-скандинавських будинків обходяться дешевше авторських розробок. Зазначена під фото вартість дозволяє відразу ж оцінити свої матеріальні можливості, тоді як в іншому випадку доведеться пройти додаткові узгодження і, можливо, зробити внесення в коректив.
 • Заощадити час, так як складання індивідуального креслення займає значно більше часу, тоді як готовий варіант можна практично відразу отримати на руки і приступити до зведення житла.

Індивідуальні фінські будинки під ключ проекти і ціни

Ми пропонуємо своїм клієнтам також і розробку авторських креслень:

 • Популярні серед забудовників проекти житла з сауною, присутність якої вважається національною особливістю будівель.
 • Проект фінського будинку з терасою не менше цікавий. На відкритому або закритому майданчику приємно поспілкуватися з друзями або зібратися родиною за ранковим чаєм або вечерею.

Це можуть бути:

 • Одноповерхові будинки 100 кв. м. і менше для невеликих сімей, для яких спілкування з сім’єю важливіше деяких благ цивілізації.
 • Проекти двоповерхових будинків, де додатково можна розташувати кімнати для гостей, домашній кінотеатр, робочий кабінет, гардеробну.
 • Проекти фінських будинків з мансардою. Таке житло відрізняється цікавим зовнішнім виглядом. Часто його вибирають, якщо територія під забудову невелика, і розмістити житло необхідної площі в один рівень на ній не вийде.

У скільки обходяться проекти для будівництва фінських будинків під ключ? Все залежить від особливостей ділянки і побажань клієнтів, тому в кожній ситуації питання уточнюється в індивідуальному порядку.

Проекти фінських каркасних будинків – кращий вибір

Хоча типові креслення є більш зручними і економними, не варто відмовляти від можливості отримати власне житло з індивідуальним плануванням. Сама назва говорить про те, що проекти до 100 кв м, так як і проект фінського будинку 150 і більшої площі, будуть створені з нуля відповідно до вимог конкретного замовника. Серед переваг вибору виділяють:

 • Облік особливостей земельної ділянки. Перш ніж приступити до креслення, експерти компанії досліджують особливості місцевості, після чого починається створення ескізів.
 • Ексклюзивність. Такого житла не буде більше ні в кого, тому що подібні розробки передбачають додавання будь-яких фішок. Клієнт має право сам вибрати не тільки загальну площу, а й кількість поверхів, кімнат і їх призначення.
 • Можливість самостійно вибрати матеріал для оздоблення.

Не забувайте, розглядаючи готові проекти на будинки за фінською технологією і фото, що вони можуть зажадати адаптації під ділянку землі або потреби сім’ї, що також збільшить кінцеву вартість. Тому іноді більш вигідним є замовлення саме авторських розробок. Який би варіант Ви не обрали, будьте впевнені, що проекти фінських одноповерхових будинків до 150 і вище – це висока якість і прозора вартість виконаних робіт, а також успішна реалізація будь-якого замовлення!