Проекти і ціни на модульні будинки

Модульне житло – це можливість через короткий час з моменту замовлення насолоджуватися проживанням у власному недорогому, проте комфортному будинку. Такі споруди відрізняються інноваційністю дизайну, екологічністю використовуваних матеріалів і, головн – економічністю в експлуатації.

Не варто думати, що вони однотипні та нецікаві. Функціональні і ергономічні будівлі збираються з різної кількості модулів – тобто, можуть мати будь-яку кількість кімнат. У них можна монтувати будь-які комунікації. А внутрішнє і зовнішнє оздоблення вибирається замовником, виходячи з власних уподобань. Житло з модулів можна встановлювати на різному типі рельєфу. Особливо цікаво вони виглядають в горах або ж на березі водойми, серед великої кількості зелені, які доповнюють картину і роблять будівлі ще більш привабливими.

Проекти і ціни на модульні будинки під ключ

Будівництво будь-якого будинку починається зі створення проекту. Яка вартість проектів в Україні? Все залежить від того, як будівля буде виглядати зовні і всередині, якої кількості кімнат потребує сім’я. На нашому сайті бажаючі можуть знайти готові варіанти житлових будинків, що складаються з різної кількості модулів, великої та маленької площі, які відрізняються за стилем виконання. Також у нас можна замовити індивідуальні проекти модульного житла під ключ.

Що саме можна вибрати серед наших модульних планувань? Це можуть бути будівлі маленької площі, доповнені затишною терасою. Таке житло – хороший варіант для використання не тільки в якості дачного, садового або гостьового будиночка, але і для всесезонного проживання. Будівлі пожежобезпечні, морозостійкі, обладнані всім необхідним для проживання. Потрібен недорогий будинок великої площі? Такі варіанти також присутні на нашому сайті. У них передбачено застосування екологічних матеріалів і сучасних енергозберігаючих технологій. Вони привабливі зовні та комфортні всередині, незважаючи на простоту і швидкість збірки.

Ми упевнені, що пропонуємо своїм клієнтам вдалі, якісні рішення, оскільки багато хто з типових проектів вже був узятий за основу при будівництві будинків. А перевірка часом і позитивні відгуки власників є тому підтвердженням. Як замовити створення індивідуального проекту? Для втілення задуму на папері, досить озвучити архітектору свої побажання, враховуючи розмір будинку, кількість і розташування кімнат, їхнє призначення.

Проекти і вартість модульних будинків

Розглядаючи на нашому сайті типові проекти, можна дізнатися і відповідь на питання щодо вартості модульного будинку. Ціна завжди визначається індивідуально, виходячи зі складеного проекту. Які чинники впливають на вартість модульного житла під ключ?

  • На якій ділянці землі буде розташована будівля (включаючи особливості грунту, розташування грунтових вод, ландшафт).
  • Яким буде використаний тип основи.
  • Скільки модулів і якого розміру необхідно для створення будинку.
  • Як далеко від комунікацій розташована ділянка під забудову.
  • Яким буде оздоблення всередині та зовні будівлі.

Щоб будинок був економним не тільки в процесі будівництва, але і експлуатації, створюючи проекти, наші дизайнери спочатку продумують розташування освітлювальних приладів, систем опалення та вентиляції, каналізації та водопостачання. Також вони враховують можливість розширення будівель в майбутньому без внесення кардинальних змін до готової конструкції.

Вартість модульних будинків для постійного проживання

Деякі будівельні компанії пропонують купити контейнерні будівлі. Ми не пропонуємо модульні будинки з контейнерів! При створенні стін, перестінків, підлоги і кроквяної системи даху нами використовується технологія префаб. Тобто, в умовах цеху виготовляються каркасні модулі, які збираються на території замовника в єдине ціле відразу ж після доставки. Дана технологія виключає стадію «вистоювання» конструкції, і, зовнішнє та внутрішнє оздоблення проводиться відразу ж після монтажу конструкцій. Модульні будинки в Києві та інших містах й областях можуть встановлюватися на бетонні або металеві сваї. Для облаштування фасаду використовується дерев’яний фальшбрус. Щоб захистити будинок від гризунів, використовується оцинкована сітка.

Хоча й коштують такі будинки відносно недорого, в них комфортно проживати протягом року. Утеплювачем будівель виступає мінеральна вата, а в якості пароізолятора використовується фольгований пенофол. Сумніваєтеся в якості модульного будинку? Почитайте на сайті відгуки власників і переконайтеся, що з модулів можуть бути побудовані не тільки споруди для дачі недорого, але і будівлі, які успішно використовуються для постійного проживанняя.