Проєкти модульних будинків під ключ

Навіщо потрібен проєкт і чи можна обійтися без нього? Це питання ми періодично чуємо від наших клієнтів. Адже раніше часто будували будинки без проєктів і вони стоять до цих пір. Та й чиїсь знайомі звели житло «на око» і залишилися задоволені. Відмовляючись від проєкту, власники обґрунтовують це економією фінансів і часу. Особливо, якщо планується каркасний об’єкт простої конструкції. Але, таке рішення вірним здається лише на перший погляд, а необхідно врахувати і підводні камені. Не будучи фахівцем в будівельній справі, неможливо звести якісний і надійний будинок. Недотримання будівельних норм тягне за собою серйозні наслідки.

Пояснивши бригаді будівельників, що ви хочете отримати в результаті, не варто очікувати від них 100% виконання вимог. Будівельник може по-своєму зрозуміти побажання, і в результаті або сходинки виявляться не тієї висоти, або вхід в приміщення – не з того боку. В результаті, доведеться або змиритися, або витратити кошти на переробку. Створюючи варіант, архітектори підбирають «правильні» матеріали, що є однією із запорук надійності будови. Без відповідних креслень і розрахунків неможливо проконтролювати ні якість арматури, ні її укладку. Як результат, якість будинку знижується, а замовник при цьому втрачає гроші.

Вартість проєкту на модульний будинок під ключ

У мережі інтернет можна знайти достатньо пропозицій безкоштовно завантажити креслення на будівництво модульних будинків. Але, чи варто це робити і до чого призведуть такі дії? Отже, ви завантажили креслення на житло, які здалися цікавими. Але, чи впевнені ви на 100%, що запропонована інформація є правильною? Що в розрахунки не закралася помилка? Не будучи фахівцем в даній галузі, неможливо виявити неточності. І гарантії на достовірність креслень і розрахунків ніхто не дає. Результатом цього можуть стати погана якість будови або додаткові витрати на виправлення помилок. Іноді ці суми бувають дуже значними.

Проєкти недорого на будівництво будинків під ключ можна знайти на нашому сайті. Тут прописані достовірні ціни на будівлі, які відрізняються естетичним зовнішнім виглядом і прослужать не одному поколінню мешканців. У нас можна вибрати готовий варіант будинку з модулів для постійного проживання будь-якої площі в один або два поверхи, мансардного типу, з другим світлом. Дах будівель може бути як плоским, так і зі скатами. Бажаєте отримати амбарний будинок під ключ за індивідуальним планом? Наші архітектори підготують проєкт будь-якої складності, який відповідатиме особливостям території під забудову і побажанням сім’ї замовника. Вартість буде прорахована в індивідуальному порядку.

Як формується ціна проєкту на модульний будинок

Оскільки будь-яка будівля має свої особливості, від них буде залежати вартість будівництва. Її можна дізнатися після складання проєкту і доповнюючої його документації. Що впливає на ціну модульного житла в комплектації «під ключ»?

  • Особливості території, де буде розташований будинок (ландшафт, розташування ґрунтових вод, склад ґрунту).
  • Який тип фундаменту буде використаний.
  • Якого розміру буде будинок і скільки для цього буде потрібно матеріалу.
  • Віддаленість ділянки під забудову.
  • Тип внутрішнього і фасадного оздоблення.

У проєктах спочатку продумані найбільш комфортні розташування освітлювальних та опалювальних приладів, облаштування систем вентиляції, водопостачання і каналізації. І, що важливо, будівлі, створені за нашими проєктами, енергоефективні та дозволяють економити в процесі експлуатації.

Модульні будинки під ключ в Україні

Не знаєте, як побудувати житло за модульною технологією? Звертайтеся до нас і замовте проєкт і зведення будинку недорого під ключ. Наші будівлі – довговічні, комфортні і екологічні, мають тривалий термін експлуатації. Різноманітність дизайнів і розмірів, доступність цін, дозволяють стати власниками омріяних будинків всім бажаючим. Як замовити роботи? Залиште заявку на сайті або зателефонуйте за вказаним телефоном, зверніться до нас в офіс. Ми проконсультуємо по питаннях, що цікавлять і оперативно приступимо до дії.

Модульні споруди – доцільне і вигідне рішення, що впливає на попит. Вони – ергономічні та функціональні. У будівлях монтуються будь-які комунікації, а оздоблення замовник може вибрати на свій смак. Каркасні будинки – відмінна можливість для будь-якої сім’ї заселитися у власний красивий та комфортний будинок, який повністю відповідає вашим побажанням.