Навіщо потрібні проекти модульних будинків для постійного проживання

Звернувшись до будівельної компанії, всі, хто вирішив побудувати власне житло, постають перед фактом вибору проекту будівлі. При цьому періодично ми чуємо питання, навіщо потрібні креслення і чи не можна обійтися без них. Адже раніше люди зводили споруди без проектів, і вони стоять до сих пір. Власний будинок – те, на чому не варто економити, навіть якщо його конструкція не відрізняється складністю. Важливо вивчити особливості ґрунту на території під забудову, зробити правильні розрахунки й врахувати всі можливі підводні камені. Грамотно зробити це можуть тільки фахівці. А результатом робіт стане сучасна енергоефективна будівля, в якій буде комфортно проживати протягом року.

Зведення житла власними силами – на сьогодні не найкращий варіант, особливо якщо ви далекі від будівництва. А бригаді будівельників неможливо пояснити на пальцях, яким ви бачите результат, тому 100% виконання вимог від них чекати не варто. В результаті готова споруда може істотно відрізнятись від вашого задуму. При розробці планування співробітниками архітектурного бюро будуть підібрані правильні матеріали для будівництва та оздоблення, а також розрахована товщина теплоізоляційного матеріалу для утеплення стін та покрівлі. Наявність проекту дозволить дотриматись кожного етапу, проконтролювати якість і укладку арматури та мінеральної вати.

Сучасні модульні будинки для постійного проживання під ключ

Споруда в сучасному стилі – це змішання простоти форм, нестандартного планування й високого рівня комфорту. Такі особливості, як прогресивні технології, строгість ліній та раціоналізм притаманні стилям хай-тек, лофт і модерн. Також це можуть бути модульні будівлі в стилі барнхаус. Фасади сучасних споруд відрізняються стриманими відтінками й формами. Часто в них присутнє панорамне скління, але приватність мешканців при цьому не порушується. Для декорування зовнішніх стін застосовуються камінь, натуральне дерево, бетонні й металеві елементи.

Планування модульних будинків для постійного проживання

В інтер’єрі сучасного житла також не вітаються надмірності. Незважаючи на суворість геометричних форм, будівлі світлі й просторі. В них присутні загальна денна або робоча зона і простір для відпочинку. Набір кімнат залежить від потреб сім’ї. Це можуть бути тільки основні приміщення для сну, прийому їжі й гігієнічних процедур, або ж житло, доповнене робочим кабінетом, вітальнею і сауною. Розробляючи планування сучасних споруд, архітектори намагаються створити гармонійний ансамбль житлового простору. Просторі приміщення можуть одночасно мати кілька призначень та нагадувати квартири-студії. В процесі створення проекту враховуються будь-які деталі, щоб проживання мешканців у будинку було максимально комфортним.

Ціна проекту на модульний будинок для постійного проживання

Всім, кого цікавить відповідь на запитання, скільки коштує побудувати модульний будинок, рекомендуємо перейти до відповідного розділу нашого сайту. В ньому зазначена ціна за 1 м2 у різних комплектаціях та прописані обсяги робіт. Вартість житла за готовими плануваннями також вказана на сайті. Типові креслення можна використовувати, щоб оцінити, скільки може коштувати будівля з індивідуальним плануванням. Але остаточну суму замовник дізнається тільки після узгодження проекту й розрахунку кошторису. До основних факторів, що впливають на вартість житла, належать:

  • особливості території під забудову;
  • віддаленість транспортування;
  • обраний варіант фундаменту;
  • кількість модулів, необхідна для комфорту сім’ї;
  • вид матеріалу для оздоблення внутрішньої й зовнішньої частин споруди.

Модульне будівництво в Україні сьогодні розвивається швидкими темпами. Це хороша можливість отримати власне житло швидко й за розумною вартістю. Методика дозволяє здійснити як одноетапну реалізацію креслень, так і поетапне будівництво.

Типові та індивідуальні проекти для будівництва

На нашому сайті є величезний вибір проектів для постійного проживання. Будь-який із них може стати основою для будівництва вашого житла. Одноповерхові й двоповерхові проекти відрізняються площею, розташуванням кімнат та кількістю поверхів. Кожен варіант має певні стильові характеристики. Індивідуальне проектування дозволяє отримати будівлю, несхожу на інші. На її вигляд і планування вплинуть особливості території під забудову та вподобання конкретної сім’ї. Як виглядають споруди, створені за кресленнями наших архітекторів, можна подивитися на фото і відео, де ми показуємо та розповідаємо, як отримати сучасне енергоефективне житло швидко й недорого.