Проєкти модульних будинків в Україні

Проєкти модульних будинків дають уявлення про те, як може виглядати комфортне та функціональне житло. Вже сьогодні ми готові представити замовникам унікальні варіанти, створені архітекторами компанії. Мобільні будинки відрізняються довговічністю, комфортабельністю і екологічністю, цікавим дизайном і доступними цінами. У нас можна знайти готові проєкти модульних будинків вже зараз, після чого обраний варіант буде оперативно доставлений і якісно встановлений.

Купити проєкт модульного будинку можна з різною кількістю модулів, на будь-який смак. Готова споруда буде відрізнятися ергономічністю і функціональністю. У ній можна монтувати будь-які комунікації, а оздоблення вибирається замовником на свій розсуд. Каркасно модульні будинки є більш вигідним і доцільним рішенням, ніж будівлі з цегли, які вимагають чималих матеріальних вкладень і часу. Як результат – попит на споруди, створені з використанням високотехнологічної будівельної методики, підвищується. Особливо актуальними вони стають в період стрімкого зростання цін на нерухомість, так як спеціально створені для того, щоб будь-яка сім’я могла отримати власне комфортне і красиве житло.

Чому варто вибрати проєкти модульних будинків під ключ

Варіанти будівництва модульних будинків, на відміну від цегляних і бетонних будинків, мають певні переваги:

  • Виконуються швидко і просто. Для монтажу на ділянці достатньо лише кількох годин. При невідкладній потребі в будинку кращого варіанта не знайти. Особливо, якщо врахувати, що побудувати такий будинок можна незалежно від пори року і температури повітря за вікном.
  • Комфортні і зручні в експлуатації. Будинки відрізняються хорошою звуко- і теплоізоляцією, відсутністю вологості. У них обов’язково присутні внутрішнє оздоблення, електрика, вода.
  • Надійні і довговічні. Гарантований термін експлуатації становить близько 50 років. Проте, будівлі здатні прослужити значно довше. Незважаючи на відносно невелику вагу, конструкція будівлі досить надійна, щоб витримати пориви вітру та сильні зливи.
  • Мобільні. При бажанні змінити місце дислокації, свій будинок можна забрати з собою. Будівлі можна неодноразово збирати і розбирати без втрати якості. Щоб перемістити житло на нове місце, достатньо замовити кран або спеціальну вантажівку.
  • Доступні. Виробництво модулів, відсутність потреби в капітальному фундаменті, простота збірки, дозволяють встановлювати на споруди прийнятні ціни, доступні для будь-якої середньостатистичної сім’ї.
  • Естетичні. Незважаючи на те, що зазвичай модулі виконуються згідно стандартним проєктам, будівництво житла передбачає створення різних архітектурних рішень.
  • Не вимагають дозвільних документів. Швидкомонтовані споруди не є капітальними і можуть бути встановлені практично в будь-якому місці без узгодження з держорганами. Це суттєво економить час замовників та позбавляє від багатьох проблем.

Проєкти та ціни на модульні будинки

На багатьох сайтах в мережі інтернет пропонують завантажити варіант модульної будівлі безкоштовно. Давайте розберемося, чи варто це робити і яких наслідків варто очікувати після такої дії. Отже, ви вирішили завантажити варіант, який сподобався. Не будучи фахівцем в даній темі, ви навряд чи знаєте, які доповнення-пояснення повинні супроводжувати кресленнями, наскільки правильно представлені розрахунки. Як результат – або процес будівництва затягується і обійдеться дорожче, або нюанси виникнуть в процесі експлуатації будівлі і потягнуть додаткові витрати та швидкий ремонт.

На модульні будинки під ключ проєкти і ціни можна подивитися на нашому сайті. Ціни, креслення і фото достовірні, а готові будівлі відрізняються естетичністю зовнішнього вигляду і готові служити декільком поколінням мешканців. На нашому сайті можна знайти:

  • проєкти на модульний будинок в один, півтора, та два рівні;
  • будинки з плоским дахом і зі скатом;
  • великої та маленької площі.

Потрібні варіанти під ключ індивідуального планування? Наші фахівці готові розробити креслення будь-якої складності, яке відповідатиме побажанням і особливостям земельної ділянки.

Проєкти модульних будинків для постійного проживання

Розглядаючи фото і ціни проєктів будівель з модулів, замовники часто задаються питанням, наскільки придатні такі будівлі для постійного проживання. Незважаючи на використовуваний матеріал і вартість, модульні споруди дійсно готові служити людям цілий рік. Вони створюються для сімей, які цінують свій час, оскільки будівництво будинків під ключ має на увазі отримання будинку, повністю готового до експлуатації, без довгострокового складання креслень та зведення конструкції.

У кожному варіанті для постійного проживання від нашої компанії спочатку враховані важливі деталі, що дозволяють до дрібниць прорахувати фінансові інвестиції та уникнути зайвих витрат. При необхідності в подальшому збільшити житлову площу – в будь-який момент можна купити і встановити додаткові модулі.