Проекти і ціни на фінські будинки

Житло за фінською технологією сьогодні є одним з найбільш популярних варіантів серед замовників в різних країнах. Будинки відрізняються цікавими фасадами і комфортністю внутрішніх приміщень. В Україні кількість таких споруд з кожним роком також зростає, чому сприяють переваги технології і самих будов. Якщо ви також вирішили стати власником будинку з дерева, варто почати з вибору проекту. Його можна зробити з готових варіантів, запропонованих нашою компанією, або замовити індивідуальну розробку.

Типові проекти і ціни на будинки фінські під ключ

Інтернет так і рясніє привабливими пропозиціями завантажити проект житла безкоштовно. Але таким пропозиціям, однозначно, не варто приділяти увагу. Тут завжди є ризик отримати неповну або недостовірну інформацію і в результаті отримати житло за більш високою вартістю. Ваші знайомі побудували будинок і пропонують скористатися їх проектом? Це також не найкращий варіант! Кожна земельна ділянка має свої особливості, які важливо врахувати при будівництві будинку. Тому, у вас є можливість вибрати барнхаус або інший варіант з пропозицій компанії, з якою ви вирішили співпрацювати. При будівництві житла ми завжди враховуємо важливі моменти. При необхідності, готові планування доопрацьовуються, коригуються. Тому всі наші будови виглядають естетично, комфортні, енергоефективні та довго служать власникам.

У нашому каталозі представлені планування на одноповерхові і двоповерхові будівлі в різних архітектурних стилях. Багато з них неодноразово перевірені на практиці будівельниками і мешканцями. Наші будинки barnhouse можна зустріти в різних регіонах України. Креслення будівель невеликого розміру можуть бути використані як для постійного мешкання сім’ї, так і в якості дачних будиночків з сезонним перебуванням власників. Великі особняки здатні підкреслити статус власників. Крім основних кімнат в них присутні приміщення, що створюють додатковий комфорт (більярдна, кінотеатр, сауна, зимовий сад). При цьому обходяться вони дешевше аналогічних цегляних будівель. Розглядаючи фото готових будинків і креслення з ціною під ключ, клієнти отримують можливість:

  • Знайти варіанти площі, що цікавить, вартості, зовнішнього вигляду і планування.
  • Заощадити час, адже не доведеться чекати складання індивідуальних креслень, затвердження кошторису. Готові варіанти надають можливість почати зведення житла практично відразу ж після узгодження всіх нюансів.
  • Оцінити свої фінансові можливості і вибрати будинок іншого розміру, стилю або ж замовити створення індивідуальних креслень.

Авторські проекти на будинки за фінською технологією

Замовлення розробки індивідуальних креслень дозволяє отримати будинок мрії. До початку робіт наші архітектори намагаються дізнатися у клієнтів всі їхні побажання, починаючи з розміру будинку, кількості поверхів, кімнат, і закінчуючи матеріалом і кольором оздоблення. Проекти яких будівель можна замовити в нашій компанії? Це можуть бути симпатичні невеликі будиночки з затишною терасою, де можна збиратися з родиною і друзями за обідом і вечерею, насолоджуючись навколишніми видами. Великі споруди в один і два поверхи можуть мати в своєму плануванні будь-який набір приміщень. Цікавими для замовників є фінські будиночки з такою національною особливістю будов, як сауна. Будинки з мансардою відрізняються цікавим зовнішнім виглядом. Часто їх вибирають сім’ї, якщо потрібен місткий будинок, а ділянка під забудову – маленька.

Проєкти і ціни на будинки за фінською технологією

Скільки коштує побудувати житло з бруса? Вартість каркасного будинку залежить від різних факторів і визначається в індивідуальному порядку. При розрахунку підсумкової суми враховуються такі чинники, як:

  • ділянка землі під забудову (з урахуванням особливостей ґрунту, ландшафту, розташування ґрунтових вод);
  • обраний тип фундаменту (капітальний або полегшений);
  • площа майбутньої будови, особливості архітектури;
  • віддаленість території під забудову;
  • оздоблення внутрішньої і зовнішньої сторони будинку.

Фінська технологія дозволяє будувати будівлі дешевше аналогічних за площею з цегли та інших матеріалів. На фінські будинки проекти, фото, ціни можна знайти на нашому сайті.

Де замовити будівництво і проекти фінських каркасних будинків

Якщо ви шукаєте, де замовити будівництво каркасного будинку в Україні, ми готові допомогти у вирішенні даного питання. У нас можна замовити будівництво житла під ключ, часткове виконання робіт у вигляді облаштування фундаменту і зведення каркасу, прибудов та надбудов. Використання сучасних технологій і матеріалів дозволяє замовнику отримати будинок швидко і відносно недорого. При цьому він буде затишним і енергоефективним, дозволить заощадити не тільки на будівництві, але і в процесі експлуатації.