Проекти фінських каркасних будинків: як вибрати і скільки коштують

Будинок купують з розрахунком на те, що сім’я буде проживати в ньому тривалий час, а може навіть і протягом декількох поколінь, тому до вибору планування будівлі слід підходити ретельно. Готова споруда має відрізнятися не тільки естетичним зовнішнім виглядом, але й зручною експлуатацією та довговічністю. Фінське житло – те, що потрібно сучасній людині. Його перевагами є:

  • швидкий термін зведення;
  • прийнятна для багатьох сімей вартість;
  • можливість економити на енергоресурсах і при цьому підтримувати комфортний мікроклімат в будівлі;
  • тривалий період експлуатації, який може тривати понад століття.

Готові проекти на каркасний будинок за фінською технологією

Скільки коштуватиме купити проект фінського каркасного житла? В інтернеті є багато привабливих пропозицій завантажити креслення фінської споруди безкоштовно. Але чи варто звертати на них увагу, якщо ніхто не дає гарантію, що ви отримаєте правильні креслення і розрахунки, що не містять помилок? Вирішивши заощадити таким чином, можна витратити більше на виправлення недоліків у процесі будівництва або під час проживання в будівлі. І навіть якщо ваші знайомі не можуть натішитися своїм житлом і пропонують скористатися їхнім плануванням – не варто поспішати з висновками. Те, що підходить для однієї сім’ї, для іншої може бути некомфортним. Важливо врахувати й те, що ландшафт і грунт навіть на сусідніх земельних ділянках можуть мати істотні відмінності, тому готові креслення вимагатимуть доопрацювання.

Найкращий варіант заощадити на кресленнях – підписання з нашою компанією договору на проведення всього циклу робіт. У такому випадку будь-яке з планувань буде надане вам безкоштовно. Які проекти ми пропонуємо клієнтам? Наші архітектори створюють моделі житла на один, півтора чи два поверхи. Їх площа може бути до 100 квадратів і більше. Будівлі орієнтовані на сім’ї з різним бюджетом, тому кожен зможе вибрати вдалий варіант як за вартістю, так і за зовнішнім виглядом і комфортабельністю. При потребі обране планування може бути відкориговане дизайнерами організації. Готові споруди енергоефективні, зручні для мешканців і відрізняються тривалим терміном експлуатації.

Індивідуальні проекти фінських каркасних будинків під ключ

Замовляючи індивідуальні проекти каркасних котеджів у фінському стилі, клієнти нашої компанії одразу ж налаштовані отримати оселю мрії. Архітектори всіляко цьому сприяють. Але для цього їм потрібно знати побажання сім’ї щодо:

  • розміру будівлі;
  • кількості поверхів;
  • потрібних кімнат;
  • оздоблювального матеріалу;
  • кольорової гами.

Не менш важливі й особливості земельної ділянки, такі як форма, площа і ландшафт. Але навіть якщо ваша територія має нестандартні розміри, розташовані близько до поверхні ґрунтові води, перепади по висоті – архітекторів це не зупинить. Часто такі «мінуси» є перевагами, і дозволяють створювати яскраві, цікаві споруди. У нашій компанії можна замовити проекти фінських каркасних будівель до 150 м кв. і більше, а також невеликих затишних котеджів. Будь-яку споруду можна доповнити затишною терасою або гаражем для транспортного засобу. Багатьох клієнтів цікавлять креслення з сауною. Будівлі на два поверхи можна доповнити лоджією або балконом.

Проекти і ціни на фінські каркасні будинки

Скільки коштує проект? В цілому по Україні за створення креслень будівлі площею 100 м кв. доведеться заплатити близько 7-8 тис. грн. Сума залежить від обсягу та складності робіт. Але, як уже було сказано, працюючи з нами, на цій цифрі можна заощадити. Скільки коштуватиме будівництво житла? Ціни на споруди за типовими плануваннями прописані на сайті. Якщо вас цікавить індивідуальний варіант – приблизну суму можна розрахувати самостійно, використовуючи калькулятор. Точну цифру вдасться дізнатись після вибору креслень і складання кошторису. Вартість квадратного метра житла можна дізнатися в розділах сайту.

Скандинавський каркасний будинок за фінським проектом від професіоналів

Планування будівлі для постійного проживання – процес не менш клопіткий, ніж її зведення. Хочеться врахувати всі дрібниці, щоб результат радував око, а комфортне проживання в оселі перевершило всі очікування. Але навіщо робити самостійно те, з чим ви раніше ніколи не стикалися? Неважливо, потрібна вам одноповерхова чи двоповерхова споруда, – наші архітектори створять креслення будь-якої складності, зважаючи на ваші вподобання. Також ми забезпечимо весь цикл будівельних робіт, починаючи від заливки фундаменту і закінчуючи здачею будівлі в експлуатацію, а також проведемо підготовчі роботи й допоможемо з оформленням документації. Все ще сумніваєтеся? Ознайомтеся з нашими роботами по фото, відеоматеріалах або приїжджайте на наші будівельні майданчики. Ми готові відповісти на всі запитання.