Проекти будинків barnhouse: особливості та технології

Будинки барнхаус приваблюють багатьох своїми простими лініями та великим внутрішнім простором. Оригінальне планування, мінімалістичний дизайн та екологічні матеріали забезпечують комфортне та зручне проживання. Але основний плюс барнхауса – демократична ціна.

Як вибрати проекти будинків у стилі барнхаус?

Прості геометричні форми та невибагливий дизайн будинків барнхаус привертають увагу багатьох людей. У моді сьогодні мінімалізм, максимальна природність та екологічність. Будівлі барн підходять під ці критерії. Ще кілька десятиліть тому такі прості архітектурні споруди використовувалися лише в господарських потребах, але згодом власники вирішили переробити їх під житлові, щоб було зручніше доглядати за господарством. Виявилося, що прямокутна форма амбарів дуже зручна й комфортна для повсякденного життя. Сучасні будівлі барн поєднують у собі елементи мінімалізму, біо-теку й лофту. Основні особливості:

 • прямокутна або квадратна форма без надбудов або виступів;
 • великі панорамні двері та вікна;
 • найпростіший дизайн фасаду;
 • двосхилий дах.

Зазвичай будинок барнхаус має один поверх, але трапляються проекти двоповерхових барнів до 100 м кв. Планування відкрите, зазвичай передбачені мансардний поверх та відкрита тераса. У внутрішньому оздобленні переважає скандинавський стиль. Звичного для всіх поділу на кімнати немає – використовують лише зонування за допомогою сходів, меблів або різного рівня підлоги.

Типові проекти одноповерхових будинків із терасою

Почати будівництво житла під ключ з відмінним плануванням та терасою 12 на 12 можна відповідно до типових креслень. Сьогодні існує величезний вибір варіантів для найвимогливіших клієнтів. Типовий проект – це готовий план, що вже реалізувався щонайменше 1 раз. Замовник може наживо побачити, як виглядатиме його будинок. Також типові плани мають інші переваги:

 • доступна ціна;
 • великий вибір;
 • вже готова документація;
 • можливість швидко скласти кошторис.

Готові планування розробляються професійними архітекторами. У процесі розробки враховуються потреби сучасних сімей. Використовуються лише доступні матеріали. До типових креслень можна внести невеликі корективи. З мінусів можна відзначити, що такий план не враховує особливості конкретної земельної ділянки, тому, можливо, доведеться вносити зміни. Також деякі замовники не бажають жити в однакових будівлях із кимось іншим, хоча шанси зустріти аналогічні споруди навіть в одному місті мізерні.

Індивідуальні проекти будинків барнхаус

Отримати оригінальний та унікальний будинок допоможуть індивідуальні проекти. В такому випадку житло під ключ у стилі барн розробляється для потреб конкретної сім’ї. Замовник має шанс реалізувати всі свої творчі задуми та ідеї. Архітектор розробляє планування приватних будівель з мансардою та гаражем відповідно до побажань клієнта. Іноді виходять справді фантастичні споруди. Але слід знати, що такі креслення значно дорожчі та їх розробка займає більше часу.

Чому використовують каркасну технологію

Каркасна технологія відома за кордоном уже багато десятиліть. Коли в Канаді майже 80% усіх приватних будівель збудовано за її допомогою, в Україні такий метод будівництва лише починає розвиватися. Багато хто вірить стереотипам, що каркасники – ненадійні та недовговічні споруди. Такі міфи викликані несумлінними робітниками та самостійним будівництвом без досвіду. Своїми руками звести каркасний будинок можна, але щоб уникнути помилок, краще звернутися до професіоналів. У чому переваги каркасних будівель?

 • Швидке будівництво. Маленькі будиночки у стилі хай-тек та барнхаус 4 на 4 професійна бригада може побудувати за 3-5 місяців. Залучати важку техніку не потрібно – всі роботи проводяться вручну.
 • Демократична ціна. Проекти каркасних будівель доступні за ціною і саме будівництво не потребує значних фінансових витрат.
 • Енергоефективність. Каркасні споруди дуже теплі, незважаючи на легку конструкцію та тонкі стіни.

Каркасники дуже міцні та надійні, добре витримують сильні вітри та снігопади. Термін їхньої служби рідко буває менше 80 років. Будівництво сучасних будинків під ключ досить екологічне – використовують лише натуральні матеріали, а будівельне сміття практично відсутнє.

Де придбати проекти одноповерхових будинків barnhouse на 120 м2

Ми пропонуємо купити проект під будівництво житла з плануванням. Проектуємо для споруд різної площі – наприклад, 6 на 6 або 11 на 11, та для будівель із різних матеріалів. Будуємо лише за каркасною технологією. На сайті можна переглянути каталог типових планувань відмінних будинків і котеджів та фото вже збудованих споруд. На Ютуб-каналі у вільному доступі є відео з корисною інформацією та відгуками клієнтів. Чому саме у нас варто купити проект дерев’яного житла:

 • великий вибір креслень;
 • повний супровід до завершення будівництва;
 • команда спеціалістів;
 • безкоштовна консультація;
 • зв’язок із клієнтом 24/7;
 • швидка та надійна робота;
 • високоякісні матеріали.

Будинки барнхаус – прості та функціональні. Вони чудово вписуються в навколишнє середовище та забезпечують гармонію та затишну атмосферу. Житло, створене нашою компанією, повністю відповідатиме будівельним нормам та побажанням замовника.