Побудувати фінський будинок за енергоефективними технологіями

Фінський каркасний будинок в Україні можна побудувати з високими ізоляційними властивостями – як одноповерховий, так і двоповерховий варіант. Ці будівлі мають безліч переваг, саме тому цінуються майбутніми мешканцями. Споруди підходять для постійного і тимчасового проживання, можуть бути використані для ведення бізнесу та комерційних цілей. Для кожного завдання компанією-забудовником будуть враховані деталі й потреби клієнта.

Як побудувати фінський будинок з високими теплоізоляційними властивостями

Компанія використовує власні напрацювання, перевірені часом, завдяки чому будівлі цього типу виходять:

  • Енергоефективними. Ми використовуємо товстий шар мінеральної вати для стін (20 см) і добре ізолюємо дах (30 см). Вся обшивка покривається пароізоляційною плівкою з проклеюванням швів бітумним скотчем.
  • Екологічними. Завдяки використанню деревини та її обробці вогнестійкими сумішами клієнти отримують довговічне й безпечне житло, добре пристосоване до наших кліматичних умов.
  • Високошвидкісними. Технологія передбачає застосування методів, які не вимагають усадки. Легка конструкція каркаса дозволяє зводити його на готовому фундаменті або ж на полегшеному, що прискорює процеси забудови.

Крім того, ці споруди красиво виглядають і вимагають мінімального технічного обслуговування при експлуатації, а також здатні витримувати різкі перепади температури.

Побудувати будинок за фінською технологією – просто й зі смаком

Деякі люди вирішують зводити каркасне житло своїми руками, але такий вибір може спричинити помилки й непередбачувані витрати. Наприклад, якщо ви вирішили завантажити проект з інтернету і почати будівництво самостійно, то ніхто не дасть гарантію того, що в розрахунках немає помилок. Варіанти з каркаса недорого можуть привабити тих, хто зіткнувся з питанням термінового пошуку житла для себе і рідних. Але для зведення будівлі краще звернутися до компетентної у цьому питанні компанії, особливо якщо ви хочете переїхати в житлову споруду з підведеними до неї комунікаціями і не переживати про безпеку рідних та близьких. Для точнішого й безпомилкового будівництва компанія пропонує послуги створення точних креслень і 3D-моделювання.

Багато що можна сказати про атрибути дерева в дизайні житла. По-перше, це психологічний і гуманістичний аспекти – випробувати архітектуру через відчуття можна, увійшовши в готову будівлю. Ми запрошуємо відвідати будь-який із наших об’єктів і побачити все на власні очі. При будівництві фінського житла важливо враховувати і ландшафт навколо будівлі. Дійсно, коли дерев’яна споруда розташована в красивій місцевості, вона стає прекрасним поетичним арт-об’єктом і привабливою частиною пейзажу. Ще важливіше те, що архітектура впливає на якість нашого життя і прямо, і підсвідомо. Якщо ви живете в штучно освітленому бетонному або панельному багатоквартирному будинку далеко від природи – це навряд чи приносить багато задоволення. І, швидше за все, ви б вважали кращим жити в дерев’яній будівлі.

Якщо ваше теперішнє житло не є джерелом омолодження, натхнення, задоволення й індивідуальності, або ж ви взагалі живете в орендованій квартирі, пропонуємо побудувати споруду з дерева і втілити свою мрію про красиве й функціональне житло. Переваги житла з дерева:

  • Деревина – поновлюваний природний ресурс, доступний для зведення. Це матеріал, за допомогою якого утворюється красива поверхня. Дерево легко обробляти як вручну, так і механічно. Має високі теплоізоляційні властивості, тому такі конструкції не проводять холод і зберігають тепло. Будівлі з дерева приємно пахнуть.
  • Головна перевага дерева, якщо застосувати його до житлового будівництва – це його практичність і економічна доцільність. З ним легко працювати. Ви можете вирізати його, надавати йому форму, шліфувати, гнути, використовувати для структурування, а також як зовнішнє або внутрішнє оздоблення.

Побудувати фінський будинок під ключ – найкраще рішення

Ціна за метр квадратний буде відрізнятися залежно від матеріалів і квадратури. Порахувати ціну матеріалу і роботи можна, використовуючи онлайн-калькулятор, де буде запропоновано вписати бажані параметри і залишити контактні дані. Таким чином, застосувавши свої індивідуальні вподобання в калькуляторі вартості онлайн, ви зможете дізнатися, скільки коштує котедж або маленький затишний будиночок. Вибравши варіант комплектації “Під ключ”, ви отримуєте розширений спектр послуг, а також максимально комфортні умови.

Де замовити проекти фінських будинків?

Типові проекти знаходяться у відповідному розділі сайту. Ви можете вибрати один із них, а наш архітектор адаптує його під ваші особисті побажання. Також можна створити унікальний проект з індивідуальним плануванням. У ньому будуть враховані всі особливості й уподобання, які клієнт хоче бачити у своїй оселі:

  • площа будівлі;
  • поверховість;
  • кількість кімнат;
  • зовнішнє оздоблення;
  • стилістика.

Для замовлення зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом – телефонуйте або пишіть, використовуючи номери телефонів на сайті.