Планування фінського будинку за каркасною технологією: чому це вигідно?

З приходом нового тисячоліття український ринок нерухомості почав набирати стрімких оборотів, наповнюючись дедалі новішими інноваційними технологіями. Черговою “новинкою” стало будівництво фінських будинків, зведених за популярною каркасною технологією. Сьогодні більшість замовників віддають перевагу їм, а не важким дорогим спорудам, оскільки вони легші й набагато рентабельніші. Методика будівництва фінських будівель мало відрізняється від технології спорудження канадських котеджів.

По факту – це аналогічні споруди, що відрізняються між собою екстер’єром, властивим стилям Фінляндії та Канади, але при цьому проекти “фінок” мають цілу низку особливих переваг:

  1. Полегшений вид фундаменту дозволяє заощадити грошові кошти та часові витрати, анітрохи не відображаючись на характеристиках якості споруди. У вигляді основи використовується утеплена плита, в яку легко монтувати теплу підлогу.
  2. Каркас та перегородки конструкції додатково утеплені мінватою, що робить домокомплект надзвичайно енергоефективним та надійним. Також такі будівлі вважаються найбільш сейсмостійкими.
  3. Житло за каркасною методикою споруджується надзвичайно швидко. За 2-3 місяці його можна спорудити з нуля, причому з таким завданням впорається маленька бригада з 5-7 чоловік.
  4. Каркасні споруди – надзвичайно економний варіант. Крім економії на всіх етапах будівництва, проживання в них дуже бюджетне, оскільки споживання електроенергії та тепла значно нижче, ніж у конструкціях з бетону або цегли.

Економія енергоресурсів досягається завдяки якісній ізоляції, а також використанню енергоефективних технологій. Наприклад, щоб у будівлі був правильний мікроклімат, ми можемо встановити сучасну вентиляцію з рекуперацією тепла. Такі установки працюють в автоматичному режимі, забезпечуючи провітрювання без відкриття вікон із поверненням тепла до приміщення. За бажанням клієнта ми можемо включити в план систему «Розумний дім», яка також впливає на енергоефективність, безпеку та зручність.

Види планування фінських каркасних будинків на сайті “Барн”

Починаючи зведення власного житла, клієнт хоче отримати лише найкраще. Проекти «фінок» дуже цінуються завдяки своїй продуманості, практичності й максимальній зручності для життя. Планування на один або два поверхи – це комбінація функціональності, комфорту та затишку. Наше проектне бюро вважає, що найоптимальнішим способом покращення житла є проектування саме таких котеджів. У каталозі нашої компанії можна підібрати проект невеликого одноповерхового будинку – 6х6, 6 на 8 і 6 на 10 м. Майбутній домовласник може замовити розробку варіанта до 100 кв. та 150 м2, або особняк більш місткої площі.

Оригінальне планування фінських будівель з мансардою та сауною створює додаткові зони відпочинку для мешканців, де вони зможуть повністю розслабитись та порелаксувати. В такі проекти включається підведення всіх необхідних комунікацій, і господарям не доведеться будувати окремі споруди для комфортного відпочинку.

Планування фінських одноповерхових та двоповерхових будинків

Моделі будівель, які створюють наші конструктори, передають стриманий настрій північної країни. Завдяки зовнішньому аскетизму фінські двоповерхові планування становлять єдину гармонійну композицію з класичним мансардним поверхом. Побудовані нами об’єкти мають характеристики, що вказують на їхнє північне походження. Одним із таких варіантів стають планування фінських одноповерхових будинків із сауною, які є традиційними для мешканців Фінляндії. Ми створюємо апартаменти, які вважаються найкращими, тому що:

  • в них немає щілин, а всі шви щільно та естетично замасковані;
  • будова стін ретельно продумана, тому в кімнатах цілодобово кондиціонується повітря;
  • підтримується ідеальний для організму людини ступінь вологості;
  • всі матеріали натуральні, антиалергенні та екологічно чисті.

У нас на сайті є можливість вибрати план із готових варіантів.

Планування фінського будинку “під ключ”: особливості

Каркасні будиночки дуже акуратні, з безліччю продуманих до дрібниць деталей. При будівництві споруд “під ключ” архітектори приділяють особливу увагу розміщенню кімнат. Всі житлові простори досить просторі й світлі, а наявність достатньої кількості спалень дозволяє легко розташувати в них гостей. За бажанням можна спорудити балкон для милування красою навколишньої природи. Майбутні домовласники можуть замовити типовий план забудови або окрему унікальну індивідуальну розробку. Правильне рішення допоможе визначитися з такими факторами, як ціна, швидкість зведення, дизайн та комфортабельність створюваного простору.

Планування на фінські будинки під ключ: проекти з 3 спальнями та сауною

У нас ви зможете купити житло з усіма вигодами, в якому передбачені всі побажання та вподобання клієнта. Особливою популярністю користуються варіанти з 3 спальнями на 100 – 120 м кв., які дозволять мати особистий простір всім членам сім’ї. Найчастіше одна кімната виділяється дітям, інша – батькам, а третя – для гостей. Наше кредо – комфортне, затишне та функціональне житло, яке приносить радість!