Фото фінських будинків

З розвитком українського ринку нерухомості в моду увійшли нові будівельні технології. Раніше вони були популярні в європейських країнах, США, Скандинавії. Але переваги будівель з дерева зробили їх популярними і серед вітчизняних забудовників. Сьогодні багато клієнтів будівельних компаній віддають перевагу не дорогим і важким будовам з бетону і цегли, а більш вигідним як за ціною, так і за термінами зведення легким каркасним спорудам.

Проекти та фото фінських будинків

Розглядаючи проекти будинків за фінською технологією, складно не помітити зовнішній аскетизм, що передає настрій, властивий стриманій Півночі. Інтер’єр внутрішніх будівель також досить стриманий. Такі проекти – відмінний варіант для сімей з обмеженим бюджетом. Але навіть ті, хто може собі дозволити будинок практично за будь-якою ціною, часто звертаються до фінської технології. Зручне планування, комфортні теплі кімнати – те, що шукають практичні люди. Часто фінські будиночки доповнюються сауною.

Цікавлять об’єкти за фінською технологією? На нашому сайті представлені різні варіанти будівель. Тут є проекти і фото готових будівель, описи до них. Будь-який типовий проект може стати основою вашого будинку. За необхідності, наші конструктори внесуть в них деякі зміни. Вони можуть бути пов’язані як з особливостями земельної ділянки, так і з побажаннями клієнтів. При бажанні побудувати будинок, не схожий на інші, у нас можна замовити індивідуальну розробку проекту. Ви побачили на вулиці цікавий об’єкт? Знайшли в журналі красиве фото? Розкажіть про це і отримаєте креслення, відповідне до своїх побажань.

Одноповерхові або двоповерхові будинки – робимо вибір

Складно визначитися, який будинок вибрати – в один або два поверхи? По-перше, визначтеся з ділянкою під забудову. Якщо вона невелика, а будинок потрібен просторий, місткий, варто звернути увагу на дворівневі споруди. В іншому кожен вирішує самостійно. Одні вважають кращими будови в один поверх, особливо, якщо в сім’ї є маленькі діти, люди похилого віку і з обмеженими можливостями. Іншим до вподоби високі споруди, зі сходами в інтер’єрі, що ведуть на поверх, де можна сховатися від метушні, що відбувається на першому поверсі. Є й ті, хто вважає кращими мансарди з різними висотами стін та вікон, через які добре проглядається небо.

Вибравши проект будівлі в два поверхи або з мансардою, важливо уважно поставитися до вибору планування, щоб не довелося бігти вгору-вниз з будь-якого приводу. Для комфорту мешканців добре, якщо на першому поверсі, крім загальної зони, буде знаходитися хоча б одна спальня. А нагорі бажано облаштувати ще один санвузол. Гостьова стане в нагоді не тільки родичам, які приїхали погостювати, а й кожному члену сім’ї. Наприклад, якщо захочеться відпочити або почитати книгу, а сили піднятися наверх відсутні. Або ж, прокинувшись вночі на другому поверсі, надто складно вилазити з-під теплої ковдри, щоб спуститися в туалет на перший. Будинки в два поверхи мають і переваги. Якщо будинок розташований в мальовничому місці, з вікон другого рівня або балкона можна спостерігати цікаві краєвиди. А до будинку в один поверх досить прилаштувати мансарду, сидячи на якій з чашкою кави можна слухати спів птахів і милуватися розташованими поруч клумбами.

Ціни і фото на фінський будинок

Скільки коштують фінські каркасні будинки під ключ? Сума залежить від різних факторів. Це і площа, і поверховість будівель, і інтер’єри дерев’яних будинків. Кожен будинок індивідуальний. Навіть серед типових проектів неможливо знайти повністю ідентичні варіанти. Висота стель, фундамент, форма вікон, розмір дверей, колір, використані матеріали – все це відрізняє між собою каркасні будівлі. Вартість проектів на одноповерхові і двоповерхові будівлі за каркасною технологією можна подивитися на нашому сайті. Вона вказана під готовими пропозиціями від компанії. Якщо є бажання отримати будинок індивідуального планування, треба визначитися з кресленнями, кошторисом, після чого можна буде дізнатися підсумкову ціну.

Фотографії фінських будинків під ключ

Фінський будинок – теплий будинок. Ця фраза знайома багатьом і відповідає дійсності. Тому популярність будівель зростає з кожним днем. Якщо ви також вирішили придбати житло з дерева, але не можете визначитися, як воно повинне виглядати, погляньте на сайті фото будинків фінської технології. Тут представлені варіанти:

  • мансардного типу, в один і два поверхи, з другим світлом;
  • з односхилим або двосхилим дахом.

Тут є фотографії одноповерхових каркасних будинків, які можна використовувати для постійного проживання або в якості дачного, садового будиночка. Всі будівлі відповідають сучасним віянням в архітектурі і будівельним нормам. Енергоефективність будівель дозволяє мешканцям економити протягом всього експлуатаційного періоду.