Одноповерховий барнхаус

Побудоване в стилі barnhouse житло відрізняється простотою виконання і не завжди кидається в очі. На тлі інших будівель з великою кількістю зовнішнього оздоблення його прості форми можуть загубитися. Але, саме в цьому для деяких замовників і полягає привабливість даного стилю. Будинки-амбари відмінно вписуються в природний ландшафт і стають з ним одним цілим. Такі споруди відмінно виглядають на тлі зелені, в гірській місцевості або біля озер.

Всі будівлі барнхаус відрізняються раціональним і комфортним плануванням. Завдяки правильним формам, наявності другого світла і правильним простим формам іноді здається, що внутрішній простір житла більший, ніж здавалося зовні. А правильно підібрані і розставлені меблі з предметами інтер’єру роблять простір ще більш лаконічним і затишним.

Одноповерхові будинки барнхаус

Проекти будинків барн в один поверх можуть відрізнятися:

 • площею;
 • зовнішнім виглядом;
 • внутрішнім плануванням.

Даним будівлям властива покрівля з двома скатами і гострим кутом нахилу. Готові проекти одноповерхових будинків в стилі барнхаус можна подивитися на нашому сайті. Можливо, один з них стане основою для вашого будинку. Планування одноповерхових будинків досить просте. У ньому передбачені панорамне скління, великі двері і вікна. Як правило, в набір основних кімнат споруди входять вітальня з кухнею, санвузол, 1-2 спальні. До споруди, що нагадує прямокутник, може примикати відкрита тераса.

Переважно, при будівництві та проведенні оздоблювальних робіт в будинках-амбарах використовується деревина. Вона може бути доповнена виконаними з металу елементами. Також сьогодні можна купити барн, побудований з газобетону. На сараї будинки барнхаус схожі не тільки зовні. Усередині них також немає великої кількості деталей і вони нагадують квартири-студії. Для зонування площі використовуються перекладини, сходинки, стропила, меблі, балки. Якщо у вас є свій погляд на майбутній будинок і нічого схожого не знайшлося в запропонованому каталозі, наші архітектори готові створити індивідуальні проекти одноповерхових будинків з односкатним дахом в стилі барн хауз з врахуванням:

 • побажань членів сім’ї;
 • площі і форми ділянки;
 • складу грунту і схильності грунтових вод;
 • під’їзних шляхів.

Одноповерховий будинок барнхаус – формування вартості

Скільки коштує одноповерховий барнхаус? Для визначення суми важливо спочатку визначитися з проектом. Кожен з них має відмінні риси, тому при розрахунку важливо знати:

 • Споруди якої площі буде достатньо для конкретної сім’ї.
 • Які особливості має мати архітектура будівля.
 • Яким буде внутрішній дизайн споруди.
 • Який матеріал буде обраний для будівництва житла.

Проте, одноповерховий barn – більш економний варіант, в порівнянні з будівлями аналогічної площі, виконаними з інших матеріалів і в інших стилях. Але, це не відбивається на їхній привабливості та зручності. Будинки-амбари привабливі зовні і комфортні всередині, здатні прослужити не одному поколінню мешканців. Вартість житла в стилі барн роблять доступною для більшості середньостатистичних сімей наступні фактори:

 • Простота реалізації проекту і невелика вага матеріалів для будівництва.
 • Можливість заощадити на основі. Для будівель досить полегшених типів фундаменту.
 • Відсутність залізобетонних перекриттів. Це не впливає на міцність будівлі, зате ціна стає на кілька пунктів нижче.
 • Мінімалізм в оздобленні. Так як домівках не властиві арки, колони та інші надмірності, на даному моменті також можна заощадити.

Де замовити житло в стилі barnhouse

Хоча в Україні будинки сараї не настільки популярні, як в Європі і США, у нас також можна замовити будівництво житла в даному стилі. Ми готові допомогти не тільки вибрати проект одноповерхового будинку барнхаус, але і безпосередньо здійснити роботи з його зведення.

На сайті компанії можна подивитися фото об’єктів, які вже були побудовані нашими бригадами. Тут є будівлі в один і два поверхи, цікаві варіанти з мансардою і другим світлом. У своїх роботах ми враховуємо не тільки будівельні нормативи, а й власний досвід, а також побажання замовників, тому наші будинки завжди відрізняються надійністю, довговічністю, цікавим зовнішнім виглядом і комфортністю внутрішніх приміщень для кожного члена сім’ї.