Одноповерхові фінські будинки

Вирішивши побудувати власний будинок, кожен замовник вибирає найбільш прийнятну для себе будівельну технологію і матеріали. Одні вважають, що будівлям з цегли немає рівних, інші – вибирають альтернативні, більш дешеві, проте, не менше якісні будівлі. Так, багато жителів України сьогодні все частіше звертають увагу на конструкції, основою створення яких є фінська технологія.

Зведене з легких матеріалів, недороге, затишне та тепле житло давно популярне в холодній Фінляндії й інших європейських країнах. На території України каркасні будинки зустрічаються ще не так часто, але, ті, хто вже встиг стати власником дерев’яного будинку, залишають в мережі інтернет і, зокрема, на нашому сайті, тільки позитивні відгуки, як про процес зведення житла, так і про час його експлуатації.

Де взяти проєкти фінських одноповерхових будинків

Самостійно створити проєкт будинку можуть лише люди, які мають спеціальну освіту. В іншому випадку, проєкти будинків за каркасною технологією необхідно замовляти в архітектурних бюро або будівельних компаніях, в штаті яких працюють архітектори та конструктори. Будинки в один поверх дуже популярні серед клієнтів нашої компанії. Такий попит на споруди можна пояснити зручним плануванням, відсутністю сходів, що особливо важливо для сімей з маленькими дітьми, людьми з обмеженими здібностями і похилого віку.

На нашому сайті можна подивитися різні варіанти фінських одноповерхових каркасних будинків. Всі вони мають свої особливості, як в плануванні, так і в оздобленні. Тут розташовані моделі невеликого розміру і варіанти просторих котеджів. Будь-який проєкт будівлі в один поверх можна використовувати як для будівництва житла для постійного проживання, так і для спорудження дачного будиночку.

Як правило, планування житла під ключ до 100 кв. м. включає 1-2 спальні кімнати, санвузол, коридор, кухню. У більш просторих варіантах можуть входити тераса, гараж для автомобіля, господарські приміщення, майстерня, кабінет, домашній кінотеатр, сауна. При відсутності на сайті відповідного креслення, кожен клієнт може замовити індивідуальну розробку проєкту або адаптацію вже готового варіанту під потреби сім’ї або особливості території.

Формування ціни на одноповерховий будинок за фінською технологією

У скільки обійдеться одноповерховий будинок, відразу ж відповіді не дадуть ні в одній компанії. Кожне замовлення має свої особливості, тому до питання вартості також необхідно підходити індивідуально. Одній сім’ї досить компактного затишного будинку, де всі члени родини будуть знаходитися близько один до одного. Іншим – важливо проживати в більш комфортному заміському особняку з повним набором всіх зручностей. Щоб зрозуміти орієнтовну вартість наших послуг, можна зайти у відповідний розділ сайту. Так як готові проєкти часом потребують змін, зазначена вартість не завжди є остаточною. Проте, ціна одноповерхового будинку по каркасній технології буде нижча, ніж у аналогічної за площею споруди, зведеної з цегли.

З яких пунктів формується ціна фінського будинку? Чому вони обходяться вигідніше? При розрахунках враховуються:

  • Простий монтаж і легка вага будівельного матеріалу.
  • Можливість задіювати для робіт невелику бригаду.
  • Можливість обійтися без залучення важкої будівельної техніки.
  • Вибір більш дешевого полегшеного типу фундаменту.
  • Відсутність необхідності в додатковому утепленні житла.

Будинок у фінському стилі дозволяє заощадити при проведенні будівельних робіт, проте, не є тимчасовою спорудою. Жити в ньому можна протягом року, а служити він буде не одному поколінню мешканців.

Де замовити фінські одноповерхові будинки під ключ

Будівництво житла своїми руками – невдячна справа. Не будучи будівельником, складно звести надійний красивий будинок. Як правило, такі спроби закінчуються додатковим вкладенням коштів і великими витратами часу. У той же час, проєкти 100 – 150 м2 на фінські каркасні одноповерхові будинки під ключ, які можна вибрати на нашому сайті, і послуги наших бригад, дозволяють не тільки отримати комфортний будинок, але і заселитися в нього протягом короткого періоду.

Який будинок буде побудований і яким буде інтер’єр – вибирає замовник. Ми ж готові звести будівлю з сауною, з гаражем, дерев’яний будинок з терасою. Ціна житла під ключ буде озвучена після складання проєкту і та кошторисної документації.