Модульні приватні будинки – що це таке?

Будівництво каркасних котеджів давно відоме в Європі та США, тоді як в Україні канадська технологія тільки нещодавно почала набувати популярності. Сьогодні наші земляки все частіше віддають перевагу модульним будинкам. Це не дивно, адже канадське будівництво – це не тільки найшвидший, але й найвигідніший спосіб придбати красивий стильний котедж, повністю готовий до цілорічного проживання.

У чому переваги модульних приватних будинків під ключ

Плюси каркасних котеджів практично неможливо зустріти в аналогічних будівлях із газоблоків, пінобетону чи цегли. Це:

  • Можливість цілорічного будівництва. Модульний barnhouse під ключ готовий з самого початку: стіни, підлога та дах зібрані та утеплені під час виробництва. Тому головна місія будівельників полягає у монтажі модулів на ділянці. Головні вимоги канадського будівництва – температура повітря від -15 градусів та сухі будматеріали.
  • Висока швидкість будівництва. Підписавши договір на будівництво котеджу за каркасною методикою сьогодні, вже за 90-120 днів ви зможете переїхати до теплого і затишного будинку.
  • Відсутність усадки. Збірна будівля готова до експлуатації відразу після завершення основних будівельних робіт.
  • Енергоефективність. Завдяки особливостям стін витрачається мінімальна кількість енергоресурсів на обігрів споруди.

Крім того, каркасні будівлі відрізняються високою міцністю та надійністю. Недарма вони користуються великою популярністю в країнах Америки та Європи: модульна споруда стійко витримує будь-які природні катаклізми, включаючи зливи, ураганний вітер і землетрус.

Де придбати модульний приватний будинок в Україні

Наша будівельна компанія пропонує замовити модульний будинок за привабливою ціною. На нашому офіційному сайті представлена повна та вірогідна інформація про каркасне будівництво. Також тут вказані контакти, за якими з нами можна зв’язатися.

Авторські та типові проекти модульних приватних будинків

Своїм клієнтам ми пропонуємо як індивідуальні, так і типові проекти приватного житла. Кожен варіант має свої особливості:

  • Готове планування дозволяє не гаяти час, а відразу приступати до будівництва котеджу. За бажанням клієнта ми готові внести деякі зміни до індивідуального проекту, проте значні коригування змінять статус типового креслення на індивідуальне.
  • Авторський проект дає змогу збудувати житло, що відповідає вимогам конкретної сім’ї. Споруда може мати будь-яку площу та будь-яку кількість кімнат. В індивідуальний проект також можна закласти наявність підвалу чи льоху.

До вашої уваги ми пропонуємо житло на будь-який смак: одно-, півтора- та двоповерхові будинки, з терасою і без, з мансардою або другим світлом. Фото збудованих будівель розміщені на сайті нашої компанії. Тут же можна ознайомитися з відгуками наших клієнтів.

Які ціни модульних приватних будинків сьогодні

Невисока вартість каркасних будівель, порівнюючи з аналогами з цегли або каменю, зумовлена такими моментами, як:

  • Вітчизняна деревина. В процесі будівництва за канадською методикою використовують масив дерева, вирощеного в Україні. Якість вітчизняного матеріалу не гірша, ніж привезеного з-за кордону, тоді як ціна у кілька разів нижча. Крім того, ми обробляємо масив дерева на власному виробництві, тому він не гниє, не цвіте і може довго протистояти вогню.
  • Відсутність потреби у заливанні монолітного фундаменту. При зведенні модульних споруд застосовуються будматеріали з малою вагою, завдяки чому їх можна встановлювати на полегшені варіанти фундаменту.
  • Можливість будівництва без залучення важкої техніки. Легкість будівельних матеріалів дозволяє обійтися фізичною силою. Необхідність у спеціальній будівельній техніці виникає дуже рідко.

Вартість кожного модульного будинку розраховується індивідуально. Ви можете зробити це самостійно, скориставшись онлайн-калькулятором будівництва, або звернутися за допомогою до наших співробітників. У відповідному розділі прописано ціну за м кв., яка також дозволяє прорахувати кінцеву суму.