Модульний міні будинок

З появою на будівельному ринку нових технологій зведення житла, все більше сімей стало проявляти інтерес до можливості отримати власний будинок. Деякі методики дозволяють будувати будівлі за більш прийнятною ціною та економніші в експлуатації, що не змогло не зацікавити потенційних замовників. Так чому б не змінити не надто комфортну квартиру в багатоповерхівці на затишний власний будинок в приватному секторі?

Однією з популярних серед населення сьогодні є модульна технологія будівництва. Такі будівлі відрізняються цікавим дизайном, комфортабельністю та довговічністю. Модульні міні будинки гарні й тим, що з моменту замовлення не доводиться довго чекати, коли житло буде зібране на ділянці. Іншими їхніми відмінностями є екологічність використовуваних матеріалів, інноваційний дизайн і економність експлуатації.

Модульні міні будинки для постійного проживання – переваги

Як і капітальні споруди, купити такий міні будинок під ключ можна:

 • для постійного проживання;
 • як тимчасове житло, наприклад, для дачі.

На відміну від капітального будівництва, модульному властиві такі плюси:

 • Невеликий термін проведення робіт. Кількість днів на складання залежить від загальної площі будівлі та складності проєкту. Невеликий житловий будинок на ділянці виростає прямо на очах.
 • Прийнятна вартість. Каркасники обійдуться більш вигідно, в порівнянні з аналогічними по площі капітальними будівлями із цегли чи блоків. Це пов’язано з виробництвом модулів і особливостями будівель, зокрема відсутністю потреби облаштовувати капітальний фундамент.
 • Можливість звести будинок в будь-який час року. Навіть взимку можна зважитися на будівництво власного житла і заселитися в нього через невеликий відрізок часу.
 • Будівлі з модулів придатні для постійного проживання і в них комфортно незалежно від погоди. Для обігріву житла використовуються звичайні електроконвектори або печі-каміни. Для цього достатньо 30 хвилин часу, що позитивно відбивається на рахунках за комунальні послуги.
 • Модульні будинки дозволяють легко зробити перепланування, збільшення кількості поверхів, кімнат.
 • Мобільність. Житло, створене з модулів, можна неодноразово збирати і розбирати без втрати якості. Таке рішення зручне і вигідне для сімей, які періодично змінюють місце проживання. Переїжджаючи з міста в місто, такий будинок не складе труднощів перевезти з собою. Для цього достатньо замовити кран або спеціальну вантажівку.

Іншими відмінностями модульних будівель є ергономічність, функціональність, можливість власникам використовувати будь-які блага цивілізації. Як і в капітальних спорудах, тут монтуються будь-які комунікації, а оздоблення проводиться згідно з рішенням архітектора або переваг замовника.

Як формується ціна модульного міні будинку

Точну відповідь на питання, скільки коштує будинок, можна отримати тільки після складання необхідної документації. Кожна сім’я має власні потреби, і кожна ділянка відрізняється певними особливостями. Тому важливо врахувати:

 • скільки модулів необхідно для будинку;
 • віддаленість транспортування;
 • що представляє собою територія, на якій буде встановлено житло;
 • яке буде оздоблення фасаду та приміщень всередині будівлі.

Проєктуючи модульні будинки, архітекторами враховується кожна деталь, щоб їх експлуатація була комфортною для мешканців. Для цього продумуються система опалення, освітлення, вентиляції, що також впливає на вартість готової споруди.

Проєкти на модульний міні будинок під ключ

Перед будівництвом житла важливо визначитися, як воно буде виглядати. Для цього створюється проєкт. Також він є посібником з виконання робіт для бригади будівельників. Архітекторами нашої компанії створені різні варіанти проєктів модульних споруд. З типовими варіантами креслень можна ознайомитися на нашому сайті. При бажанні отримати житло, не схоже на інші будинки, до них можна звернутися з індивідуальним запитом, виклавши всі побажання членів сім’ї. Будинки барн відрізняються розміром, стилем виконання, кількістю і призначенням кімнат. У нас можна купити для постійного проживання будинок з гаражем, з компактною терасою в один або два поверхи.

Де купити модульний міні будинок

Купити в Україні невеликий будинок можна як для сезонного, так і для постійного проживання. Споруджені з модулів будівлі морозостійкі і пожежобезпечні, мають всі необхідні зручності для проживання сім’ї. Незважаючи на простоту і швидкий термін збирання, їм властиві сучасний ефектний вигляд, комфортність всередині приміщень. Ціна модульного будинку під ключ прораховується в індивідуальному порядку. У кожному разі ми враховуємо можливість в подальшому збільшити загальну площу будівлі без внесення в готову конструкцію кардинальних змін. При цьому подальше розширення може бути враховане як спочатку при розробці проєкту, так і в майбутньому.