Як збудувати модульний каркасний будинок

Модульні споруди дозволяють отримати власну житлову площу за короткий відрізок часу. Для їх виробництва і монтажу досить всього кількох місяців. У нашій компанії вже сьогодні можна оформити замовлення на збірну будівлю, а в зазначений в договорі термін – відзначити у ній новосілля.

Каркасно-модульні споруди для постійного проживання – це житло, яке характеризується простим сучасним дизайном, довговічністю і комфортабельністю. Такі будівлі збираються із екологічно чистих матеріалів, економні в експлуатації. Також вони ергономічні й функціональні, дозволяють мешканцям насолоджуватися усіма благами цивілізації. Дизайн будівлі та кількість модулів кожен може вибрати на свій розсуд. А вписати такі споруди можна в будь-який тип ландшафту, незалежно від рельєфу і особливостей грунту.

Модульні каркасні будинки для постійного проживання

У порівнянні з капітальними, збірні будівлі відрізняються такими перевагами:

 • Короткий термін проведення робіт. Переконатися в цьому можна, відвідавши наші будівельні майданчики або подивившись відео про те, як на порожній ділянці буквально на очах виростає сучасне житло.
 • Прийнятна вартість. Якщо порівняти ціни на аналогічне за площею житло, то найбільш вигідними виявляться модульні споруди. Це пов’язано з виготовленням модулів, процесом складання, відсутністю потреби в капітальній основі.
 • Мобільність. Без шкоди якості збірні будівлі можна неодноразово розбирати і збирати знову. Таке житло – знахідка для сімей, які з якихось причин часто змінюють місце проживання. Транспортування модулів не складе проблем – це можна зробити за допомогою крана або спеціальної вантажівки.
 • Можливість збирати будови в будь-який період року. Навіть в зимовий час можливе укладання угоди про зведення модульної споруди і заселення в неї через пару місяців.
 • Одноповерхова або двоповерхова модульна будівля збирається із застосуванням мінеральної вати, що робить будови енергоефективними, тихими і комфортними для проживання в будь-яку погоду.
 • При бажанні збірну споруду легко перепланувати, збільшити корисну площу шляхом додавання кімнат або ще одного рівня.

Типові та індивідуальні проекти модульних будинків

Перш ніж приступити до створення швидкомонтованого житла, треба визначитися з питанням, як воно буде виглядати. Наші архітектори готові запропонувати вашій увазі креслення будівель із різною кількістю модулів. Їх можна розглянути на сайті, вибираючи за розміром, кількістю поверхів, стилем виконання, призначенням. Готовий проект каркасно-модульної споруди може мати велику або маленьку площу. Часто основна будівля доповнюється компактною терасою. Таке житло можна використовувати для тимчасового і всесезонного проживання. Споруди пожежобезпечні й морозостійкі, обладнані необхідними для мешканців комунікаціями. При простоті й швидкості збирання, виконані з екологічних матеріалів, будинки виглядають по-сучасному ефектно, привабливо всередині й зовні.

Багато із розміщених на нашому ресурсі проектів неодноразово бралися за основу при будівництві житла. Сьогодні, згідно з відгуками клієнтів, вони успішно експлуатуються мешканцями. Це означає, що ми пропонуємо своїм замовникам вдалі, якісні рішення. Незважаючи на широкий вибір, не кожна сім’я готова вибрати проект із запропонованих варіантів. Є й ті, хто бажає жити в будівлі, несхожій на інші, створеній за унікальним планом. У такому випадку досить озвучити свої побажання конструктору, після чого він втілить задум на папері, а будівельники – на зазначеній вами ділянці.

Ціна на модульно-каркасний будинок

Бажаючи купити модульне житло в Україні, замовники цікавляться не тільки особливостями проектів, але й їх ціною. Однозначну суму назвати неможливо, так як будь-яке замовлення вимагає індивідуального підходу. Основними факторами, від яких залежить вартість споруди, є:

 • земельна ділянка, де буде стояти житло;
 • віддаленість транспортування;
 • кількість модулів у споруді;
 • обраний варіант фундаменту;
 • фасадне і внутрішнє оздоблення.

Щоб замовник уникнув зайвих витрат, проектуючи будівлі, ми намагаємося врахувати кожну деталь і правильно підібрати системи вентиляції, опалення, освітлення. Тому наші споруди відрізняються адекватною вартістю. Скільки коштує каркасне житло з терасою? Приблизну суму можна прорахувати самостійно. Ціна будівництва за квадратний метр вказана на сайті. Якщо її помножити на загальну площу будівлі – можна отримати необхідну цифру.

Каркасний модульний будинок під ключ

Цікавлять виробники каркасних будинків недорого? Ми пропонуємо виробництво під ключ модульних будівель будь-якого розміру за доступною для багатьох сімей вартістю. Наші співробітники не тільки зведуть стіни та покрівлю, але й встановлять вікна, двері, проведуть оздоблення внутрішніх приміщень і фасаду обраними матеріалами. Також ми:

 • займемося електропроводкою, встановимо розетки й вимикачі;
 • розведемо труби для водопостачання й каналізації;
 • встановимо в санвузлі й на кухні вентиляцію.

За відсутності достатньої суми на одноетапну реалізацію будівлі можна розглянути питання поетапного будівництва. При цьому кожне доповнення будинку може бути враховано в первинному проекті або доопрацьовано з часом. З нами кожна сім’я може стати щасливим володарем сучасного і комфортного дому!