Модульний будинок для проживання під ключ

Недавно модульні будинки використовувалися в якості підсобних приміщень, сьогодні мешканці їх сміливо експлуатують для постійного проживання. А дизайнери, в свою чергу, пропонують можливості, щоб сім’ї отримали теплі і надійні будинки, де затишно перебувати протягом року. Виходячи з назви, такі будівлі створюються з окремих модулів. Як і інші споруди, будинок для проживання під ключ має необхідні комунікації. На момент заселення мешканців у ньому вже є каналізація, система подачі води, електрика, тому будівлю можна використовувати для постійного проживання.

Будинки в стилі барнхаус практичні і функціональні. Вони відрізняються стильним зовнішнім виглядом, комфортним внутрішнім плануванням. Завдяки високій енергоефективності в них легко підтримувати оптимально комфортну температуру незалежно від пори року.

Модульний будинок для постійного проживання під ключ – переваги

Житлове питання завжди залишається актуальним, а особливо гострим стає в період зростання цін на нерухомість. Але, сьогодні, завдяки таким спорудам, придбання власності можна не відкладати до кращих часів. На відміну від капітальних будівель, купити модульний будинок під ключ для проживання обійдеться дешевше. Це пов’язано безпосередньо з виготовленням модулів і з особливостями будівель, наприклад, з відсутністю необхідності зводити капітальний фундамент.

Серед інших переваг будівель з модулів виділяють:

  • Можливість отримати власне житло незалежно від пори року. Навіть в зимовий час укладаються договори про будівництво будівель, в які можна буде заселитися незабаром.
  • Невеликий термін монтажу. Красиві житлові будинки на порожніх ділянках виростають буквально на очах. Залежно від складності проєкту, на роботу може піти всього кілька днів.
  • Мобільність і можливість перепланування. Будинки можна неодноразово розбирати і збирати. Це зручно для сімей, які періодично змінюють місце проживання. Так, улюблений будинок може кочувати разом з мешканцями. Так само легко можна змінити і планування будинку, збільшивши кількість кімнат і навіть поверховість.
  • Засновані на каркасній технології будівництва, будівлі комфортні в будь-яку погоду. Для їхнього обігріву можна використовувати звичайний електроконвектор, а встановивши піч-камін, житло можна прогріти протягом півгодини. Як результат – рахунки за комунальні послуги будуть нижче, ніж при проживанні в аналогічних капітальних будівлях.

Проєкти модульних будинків під ключ

Перш ніж побудувати модульний будинок, важливо визначитися з проєктом. Він може містити будь-яку кількість модулів, що мають свою стилістику, розмір і призначення. Тому, вибираючи планування, вам необхідно розуміти:

  • Ви хочете купити житло під ключ великої або маленької площі, в один або два поверхи.
  • Будинок необхідний для сезонного або постійного проживання.
  • Скільки кімнат і якого призначення повинно бути в будівлі.

Це стосується як типових, так і індивідуальних проєктів, так як створюючи авторський проєкт, архітектору важливо розуміти побажання членів сім’ї, щоб врахувати їх у своїй розробці. При бажанні заощадити час, варто звернути увагу на розташовані на сайті готові проєкти будинків. Багато з них пройшли неодноразову перевірку при будівництві та експлуатації. Наші споруди морозостійкі та пожежобезпечні, можуть бути побудовані на будь-якій місцевості, мають всі необхідні для користування комунікації. Вони комфортні всередині і привабливі зовні.

Будинки індивідуального планування дозволяють отримати житло мрії. В таких проєктах враховуються всі побажання замовника. Ціни на модульні будинки авторської розробки залежать від складності проєкту, площі будівлі. Більш детально з ними можна ознайомитися на сайті у відповідному розділі.

Де замовити модульні будинки для постійного проживання під ключ

Будівництво модульних будинків в Україні вже сьогодні можна замовити в нашій компанії, а через короткий проміжок часу отримати власне житло на своїй земельній ділянці. Це хороша можливість заселитися в будинок з інноваційним дизайном, створений з екологічно чистих матеріалів і економічний в експлуатації, в якому родина зможе користуватися всіма благами цивілізації. Наші будинки:

  • Мають доступну вартість для більшості сімей. Прийнятна ціна обумовлена наявністю власної виробничої бази, використанням вирощеної в нашій країні деревини.
  • Швидко зводяться, тому замовникам не доводиться чекати роками моменту заселення. Терміни будівництва житла під ключ залежать від особливостей землі і розміру конструкції.

Дану інформацію підтверджують розташовані на сайті відгуки наших клієнтів, які вже отримали досвід експлуатації мобільних конструкцій.