Модульний будинок для постійного проживання «під ключ»

Якими мають бути сучасні модульні будинки? Чого клієнти очікують від модульних будівель barnhouse? Вони мають бути побудованими швидко, відповідати всім параметрам енергоефективності та, звичайно, виглядати стильно. Амбари або барнхауси відповідають усім вищенаведеним параметрам. Часто такі споруди мають комбінований фасад. Це може бути метал і дерево (зазвичай це фальш брус, колір якого клієнт вибирає самостійно). Котедж може мати одну відкриту терасу для літнього відпочинку з друзями та родиною. Крита тераса, яка є продовженням будинку від вхідних дверей перед будівлею, також може бути присутня в конструкції.

Велика кількість скління створює додаткові джерела світла, а більше світла дає відчуття природності та затишку. Модульні барни по праву можна назвати швидкомонтованими. Компанія працює вже не перший рік (з 2012 року), тому ми враховуємо всі деталі, технології та застосовуємо інноваційні напрацювання. Ми нічого не приховуємо від клієнтів та запрошуємо на наші майданчики подивитися, як відбувається зведення об’єктів.

Будівництво модульних будинків для постійного проживання “під ключ”

Каркасні споруди “під ключ” у стилі барн мають багато переваг:

 • За стилістикою будівлі виглядають нетипово, сучасно та зі смаком.
 • Вони чудово підходять для постійного проживання, оскільки мають якісну теплоізоляцію даху та стін. А застосування технології “Теплий монтаж” захищає від містків холоду.
 • Всередині будівлі можна зробити естетичне оформлення стін за допомогою натурального фальш бруса.
 • Планування споруди можна вибрати на свій смак, але зазвичай воно досить просте з усіма необхідними конструктивними елементами.
 • Включено проведення комунікацій, у тому числі й опалювальної системи (електро- або газовий котел, тепла підлога, камін тощо)
 • Також є система вентиляції (за бажанням можна вбудувати рекуперативні прилади для економії та якісного мікроклімату).

Професійні майстри створять все точно відповідно до детального кошторису та плану. Екологічний та естетичний матеріал створить атмосферу природності, затишку та комфорту. А найголовніше, що житло повністю буде готове до експлуатації та звільнить майбутнього власника від довгострокового будівництва.

Як побудувати модульний будинок для постійного проживання під ключ: питання довговічності

Житло за каркасною технологією можна побудувати за оптимально стислі терміни й при цьому не розоритися. Одразу ж подумайте:

 • Яку будівлю ви хочете зовні та всередині?
 • Якою буде кількість кімнат?
 • Чи буде там тераса або ж, можливо, ви хочете альтанку поряд.

Якщо відразу важко собі уявити, що саме вибрати, скористайтесь онлайн-калькулятором, щоб підібрати бажані параметри та ввести свої дані, а потім менеджери зв’яжуться з вами та проконсультують з питань будівництва. Жоден із клієнтів нашої компанії ще не пошкодував, що вирішив затіяти капітальне будівництво разом із нашою командою. Ми постійно зводимо практичні та багатофункціональні котеджі, які прослужать не один рік.

Споруди, які ми будуємо, служать господарям понад 80 років за умови правильної експлуатації. А навіть якщо й знадобиться виконати сервісне обслуговування, проблема усунеться дуже швидко. На відміну від цегляних будівель, у каркаснику не буде тріщин чи просідання ґрунту під ним, оскільки він значно легший.

Ціна на модульний будинок для постійного проживання “під ключ”

Вартість будівництва в Україні є прийнятною для багатьох забудовників. Ціна за квадратний метр розраховується, виходячи з таких параметрів:

 1. Квадратура споруди.
 2. Тип обраного оздоблення.
 3. Наскільки терміново потрібно здійснити будівництво.
 4. Вибір системи опалення.
 5. Тип фундаментної основи та інше.

Завдяки швидкості зведення будівель скорочуються витрати та будівництво не затягується. Що в результаті отримує клієнт, замовивши домобудівництво за каркасною технологією? Цілком готове до заселення житло за вигідною вартістю та без шкоди якості. Цілорічне зведення каркасу будівлі та полегшений фундамент дозволяють не гаяти час і відразу ж після складання ескізного плану приступати до забудови.

Проекти модульних будинків для постійного проживання “під ключ”

Готові проекти модульних котеджів розміщені у нас на сайті. Серед них ви можете вибрати будь-який, що вам сподобався. Серед них є об’єкти різної площі:

 • «Крафт» – 76 м кв.
 • «Аура» – 81 м кв.
 • «Еола» – 61 м кв.
 • «Смарт» – 25 м кв.
 • «Вега» – 159 м кв.
 • «Норд» – 119 м кв.

Більше деталей про кожен із цих проектів можна дізнатися, замовивши безкоштовну експертну консультацію. Також архітектори можуть створити для вас індивідуальний проект, якого ще немає на сторінках нашого сайту. Телефонуйте за номерами, вказаними на сайті, і наші менеджери допоможуть вам отримати детальну інформацію.