Модульний будинок для постійного проживання

Минув час, коли модульні будинки використовувалися в якості тимчасових споруд, підсобних приміщень. Сьогодні дизайнери пропонують масу можливостей для створення комфортного і теплого модульного житла, а його власники сміливо використовують для постійного проживання. Сучасні будівельні та оздоблювальні матеріали дозволяють реалізовувати в спорудах практично будь-які задуми по оформленню інтер’єру. Таке житло може бути як бюджетним, так і ретельно продуманим в будь-якому стилі.

Як побудувати модульний будинок? Все починається з розробки проєкту. Отримавши заявку на житло, наші співробітники складуть проєкт будинку, в якому будуть враховані побажання замовника щодо площі, кількості поверхів, планування, внутрішнього оздоблення та інших особливостей. Після підписання договору та узгодження деталей, вартості, ми приступаємо до виготовлення елементів модулів. Власне виробництво дозволяє нашим клієнтам замовити мобільні будівлі в будь-якому регіоні України за прийнятними цінами. Будівля може бути повністю зібрана на виробництві або ж на ділянці замовника. Час монтажу залежить від складності планування, загальної площі будинку, комунікацій. Після здачі проєкту в експлуатацію та підписання відповідних документів, житлом можна користуватися без побоювань незалежно від пори року.

Особливості модульних будинків для постійного проживання під ключ

В Україні модульне будівництво стрімко розвивається, так як воно більш вигідне, ніж капітальне. Будинки з модулів вимагають меншої кількості часу для збирання і менших фінансових вкладень, вони відрізняються стильним зовнішнім виглядом, практичним і комфортним плануванням. Завдяки енергоефективності конструкцій, всередині будівель легко підтримувати комфортну температуру незалежно від погодних умов. До основних переваг мобільних будинків відносять наступні:

 • Клієнт може замовити будь-яку комплектацію будинку, починаючи зі стандартної модифікації, яка включає вітальню, санвузол, кухню, спальні. При необхідності, площу можна збільшити додаванням гостьової кімнати, холу, кабінету, їдальні, спалень.
 • Можливість заселитися в житло через короткий період часу. Потрібно мінімум часу для зведення та проведення оздоблювальних робіт.
 • На ділянку конструкція може бути доставлена в уже готовому вигляді або збиратися на місці. Щоб зібрати модулі, достатньо декількох днів.
 • Оскільки таке житло не належить до капітальних будівель, воно не потребує оформлення дозволу з БТІ та іншої документації.
 • Такі будинки в будь-який момент можна демонтувати і перевезти на іншу ділянку. Вони не вимагають закладки фундаменту.
 • Термін служби мобільних будівель може перевищувати 50 років.
 • Житло не вимагає великих витрат на утримання.

Ціна на модульний будинок для постійного проживання

Оскільки мобільні споруди є недорогими, але, гідною альтернативою капітальним будівлям, клієнти цікавляться, у скільки обійдеться купити модульний будинок для постійного проживання. Ціна на мобільні будинки коливається, так як залежить від наступних характеристик:

 • загальна площа будівлі;
 • кількість поверхів;
 • складність планування;
 • обрані для оздоблення матеріали.

При бажанні вибрати найбільш доступне за вартістю житло, варто звернути увагу на будівлі стандартної прямокутної форми. Як правило, в них містяться зал, санвузол, кухня і 1-2 спальні. Чим більше в будинку кімнат, тим більше він потребує матеріально-технічних витрат, і, як результат, зросте і вартість будівництва. Цікавить ціна на житло модульного типу? Більш детальну інформацію можна знайти у відповідному розділі нашого сайту. Також ви можете отримати необхідну інформацію у наших представників. При наявності у замовника власних креслень, згідно з ними ми прорахуємо витрати на матеріал та роботу.

Де купити модульний будинок для постійного проживання в Україні

Шукаєте, де купити одноповерхові модульні будинки для постійного проживання? Ми допоможемо у вирішенні цього питання, створивши проєкт і зібравши будь-яку кількість модулів в єдине ціле швидко і недорого. У наших будівлях ще на етапі проєктування враховуються всі нюанси, тому готовий результат радує власників затишком і комфортом. У житлі грамотно продумані освітлення, опалення та інші комунікації, тому, звертаючись до нас, замовник уникає зайвих фінансових витрат як в момент покупки будинку, так і в процесі його експлуатації.

При бажанні, з часом наші будинки можна розширити, не вносячи в готову конструкцію кардинальні зміни. Купивши готовий будинок з оздобленням та комунікаціями, в нього можна відразу ж заселятися і насолоджуватися комфортом. Щоб позбутися від наявних сумнівів в доцільності придбання мобільного будинку, подивіться на сайті фото готових будинків та почитайте відгуки власників, які стали свого часу клієнтами нашої компанії.