Модульні будинки для проживання

Модульний будинок для проживання – ідеальний варіант для тих, хто цінує час і гроші. Заселитися в нього можна через короткий термін з моменту підписання договору з будівельною компанією, а вартість дозволяє отримати власний будинок навіть сім’ям, що не володіє занадто великими сумами на зведення капітальної споруди. Житлові будинки даного типу збираються з окремих модулів за принципом конструктора. У момент здачі в експлуатацію в них присутні всі необхідні для комфортного проживання комунікації:

 • система подачі води;
 • каналізація;
 • електрика;
 • системи опалення та охолодження;
 • жити в такому будинку можна протягом року.

Модульні будинки для цілорічного проживання-переваги

Такі будинки відрізняються від капітальних наступним:

 • Більш короткий термін зведення. Перевезення на ділянку готові модулі швидко збираються в симпатичну і затишну будівлю.
 • Більш низька ціна. Вартість готового житла виходить знизити завдяки виробництву модулів і особливостями будівель (наприклад, відсутністю потреби в капітальному фундаменті).
 • Можливість отримати будинок в будь-який час року. Навіть взимку забудовники можуть відзначити новосілля.
 • Мобільність. Мобільні будинки можна розбирати і збирати подібно конструктору при зміні місця проживання. Куди б ви не переїхали, будинок може послідувати за Вами. Для його перевезення застосовуються спеціальні вантажівки або крани.
 • Можливість легко перепланувати і добудувати, збільшивши корисну площу.
 • Можливість економити при експлуатації на оплату комунальних послуг. Піч-камін обігріє такий будинок протягом півгодини. Також для обігріву можна встановити звичайні електроконвектори.

Де взяти проекти модульних будинків для проживання

Де знайти готовий проект і яка цін на проекти модульних будинків для постійного проживання? На нашому сайті розташовані креслення будівель різного розміру, які підійдуть як для постійного проживання, так і в якості дачних споруди. Міні-будинки починаються з основного набору кімнат (1-2 спальні, кухня, санвузол, вітальня). Більш просторі будівлі можуть бути доповнені робочим кабінетом, спальнями, домашнім кінотеатром, більярдною. Всі варіанти пожежобезпечні і морозостійкі, відрізняються естетичним зовнішнім виглядом і внутрішньою комфортабельністю.

Так як багато хто з представлених проектів вже були взяті за основу при будівництві житла, про них можна почитати відгуки клієнтів. Всі вони говорять про модульні будівлі як про якісні та вдалі рішення, про що свідчить не тільки вид будівель, але і їх перевірка часом.

Модульний будинок для постійного проживання-матеріали

При будівництві модульного житла для постійного проживання для облаштування фундаменту застосовуються бетонні або металеві сваї. Коли він готовий – на ділянку поставляються модулі, вироблені в цехових умовах (при виробництві підлоги, перестінків і стін, кроквяної системи даху використовується технологія префарб). Щоб захистити будинок від гризунів, використовується оцинкована сітка, як утеплювач – мінеральна вата, як пароізолятор – фольгований пенофол. Для обшивки поверхонь всередині підходять дерев’яний фальшбрус і вологостійкий гіпсокартон (кухня, душова кабіна). Для зовнішнього облицювання також застосовується тонований дерев’яний фальшбрус, а також металопрофіль з металевими планками.

При зведенні будинку ми використовуємо вікна з енергозберігаючим склом і зовнішньою ламінацією. Профіль складається з 6 камер, а склопакет – з 2. Розмір і форма вікон можуть відрізнятися в залежності від архітектурних особливостей будівлі. Ми здаємо нашим замовникам повністю готові до експлуатації будинки, тому дбаємо і про облаштування всіх необхідних комунікацій, які забезпечують комфортне проживання.

Ціна на модульні будинки для постійного проживання

Цікавить ціна модульного будинку? Дізнатися, скільки коштує 1 м2 житла, можна на сайті у відповідному розділі. Але, остаточна сума буде озвучена тільки після затвердження проектно-кошторисної документації. Кожна споруда має свої особливості, а на їх підсумкову ціну впливають такі моменти:

 • Особливості ділянки під забудову.
 • Який тип фундаменту буде використаний.
 • Яка необхідна кількість модулів.
 • Відстань транспортування.
 • Який матеріал буде обраний для фасаду та внутрішнього оздоблення.

Модульний будинок для проживання під ключ

Купити модульний будинок під ключ – значить, в короткий термін забезпечити себе гарним комфортабельним житлом на довгий період. Ми будуємо під ключ, і, прийнявши роботу, замовники можуть завозити меблі і відзначати новосілля. Модульне житло у нас можна замовити недорого, при цьому воно буде відрізнятися інноваційним дизайном, ергономічністю, економічністю експлуатації і екологічністю матеріалів. Встановити таку споруду можна на будь-яких типах рельєфу, в тому числі на березі водойми або в горах. Фото і відео готових робіт наших будівельників можна подивитися на сайті компанії.