Модульні будинки барнхаус для постійного проживання

Модульні будівлі барн відрізняються сучасним зовнішнім виглядом і гармонійно вписуються в заміські ландшафти. Їм властиві геометрична простота форм, функціональне планування і великий відкритий простір. Створюючи такі споруди, будівельники переважно використовують натуральні матеріали, тому вони відрізняються екологічністю. Купити модульний будинок барн можна з різною кількістю модулів, а в майбутньому розширити житловий простір. Будівлі дозволяють мешканцям користуватися різними благами цивілізації. Як і в капітальних спорудах, у них монтуються всі необхідні комунікації (розетки, вимикачі, проводка, розгалужувачі, щитки), а також створюється вся необхідна інфраструктура (блок із сантехнікою, система подачі води, кухонне обладнання, кондиціонер).

Проекти модульних будинків барнхаус

Однією із запорук того, що житло буде красивим, надійним і зможе радувати мешканців тривалий час, є грамотно складений проект. Наші конструктори опрацьовують всі моменти, щоб готові будівлі не просто відповідали будівельним нормам, а й задовольняли всі потреби сучасної людини. У нашій компанії ви знайдете проекти і планування на вибір – типові й індивідуальні розробки під ключ. Готові варіанти розміщені у вільному доступі на сайті, і всі охочі можуть з ними ознайомитися. Тут представлені будови, різні за площею та стилем виконання:

 • комфортні міні-будиночки для невеликої сім’ї;
 • одноповерхові й двоповерхові будівлі барн великої площі;
 • варіанти, які підійдуть для дачних і гостьових будиночків;
 • пропозиції для нестандартних ділянок.

Не всі наші клієнти готові жити у спорудах, схожих на інші. Багато замовників звертаються з проханням розробити індивідуальні креслення. Наші конструктори виконують такі завдання в максимально короткі терміни. Але для цього клієнтам потрібно розповісти про всі свої побажання, кількість членів сім’ї та їх смаки, спосіб життя. Будівлі, створені за нашими проектами, пожежобезпечні й морозостійкі, зовні привабливі, а всередині комфортні. Згідно з відгуками клієнтів компанії, це вдалі та якісні рішення, які мають велику кількість плюсів.

Переваги модульного барнхаус-будинку під ключ

У порівнянні з капітальними спорудами, модульні мають свої переваги:

 • Швидко зводяться. Готову коробку можна отримати всього за кілька днів – залежить від загальної площі та особливостей проекту.
 • Мобільні. Без шкоди для якості їх можна збирати і розбирати для перевстановлення. Переїжджаючи в іншу місцевість, власне житло можна перевезти з собою.
 • Доступні сім’ям із різним рівнем достатку. Досягти цього вдається завдяки особливостям технології та мінімалізму в оздобленні.
 • Можуть будуватися протягом року. Навіть в холодний сезон можна підписати договір із будівельною компанією і через короткий період часу відсвяткувати в будівлі новосілля.
 • Не є об’єктами капітального будівництва. У зв’язку з цим збірні споруди не вимагають дозволу з БТІ та багатьох інших документів.
 • Енергоефективні. Будівлі добре переносять різні погодні умови. Всередині них легко забезпечити комфортну атмосферу протягом року.
 • Легко переплановуються. У будь-який момент можна змінити розмір корисної площі, додавши нові кімнати і навіть поверх.

Скільки коштують модульні будинки в стилі барнхаус

Вартість житла – важливе питання для кожної сім’ї. Дізнатися, скільки коштує barnhouse, можна на нашому сайті. Під типовими варіантами будівель вказані ціни на них. При бажанні отримати споруду за індивідуальним проектом, можна самостійно прорахувати приблизну суму, використовуючи цифри, прописані в розділі нашого блогу. Але остаточну вартість житла можуть озвучити лише представники будівельної організації після того, як буде створено проект і прораховано кошторис.

Всі будівлі індивідуальні, мають різну площу, кількість поверхів, кімнат-модулів. Для оздоблення фасаду та приміщень всередині використовуються різні за вартістю матеріали. Споруди будуються на різному грунті, ландшафті. Території під забудову мають свої особливості. Всі ці моменти враховуються при розрахунку вартості будівництва. У порівнянні з капітальними будівлями з цегли і бетону, модульне житло в стилі барнхаус відрізняється нижчою ціною, що робить його привабливим для багатьох сімей.

Як побудувати модульний будинок

Модульний будинок барнхаус в Україні – це можливість швидко й відносно недорого забезпечити сім’ю власним комфортним житлом. Будівництво під ключ сучасних і комфортних житлових будівель – один із напрямків діяльності нашої компанії. Ми проведемо весь цикл робіт, починаючи зі створення проекту і завершуючи здачею готової споруди в експлуатацію. Вам залишиться тільки завезти меблі, і можна буде відзначати новосілля. Залишилися сумніви у правильності вибору? Подивіться фото готових будинків, відео з місць проведення робіт будівельними бригадами і ознайомтеся з відгуками наших клієнтів, які вже встигли стати власниками модульних барн-будівель.