Про що розкажуть відгуки на модульні будинки

Прийнявши рішення про будівництво власного будинку, кожна сім’я мріє, щоб він не тільки привабливо виглядав, але й був міцним, затишним, теплим. А ще краще – щоб він коштував порівняно недорого, був швидко побудованим і дозволяв не витрачати багато коштів на експлуатацію. Виконати всі із зазначених пунктів здатні збірні споруди. На їх зведення витрачається мінімальна кількість часу. Вже через кілька місяців із моменту підписання договору з будівельною компанією в таку будівлю для постійного проживання можна заселитися.

Легка вага споруди дозволяє обійтися без капітальної основи і заощадити. Також економія відбувається й на інших моментах в процесі будівництва каркасних модульних будівель. А такий показник, як енергоефективність, дозволяє не переплачувати за витрати енергоресурсів у процесі експлуатації споруди. Докладніше про особливості будівництва та проживання в швидкомонтованих будівлях розкажуть відгуки сімей, що вже мешкають там. Така інформація дозволить дізнатися плюси і мінуси споруд за канадською технологією, зважити всі за і проти та зробити правильний вибір.

Відгуки про модульні будинки для постійного проживання

Добре, якщо є знайомі, які вже проживають у збірних будівлях і знають на практиці нюанси будівництва та експлуатації споруд:

 • Наскільки вони себе виправдовують?
 • Чи тепло в будівлях взимку і наскільки комфортно влітку?
 • Чи не гризуть їх миші, чи не з’являється цвіль при затяжних дощах?
 • Наскільки комфортне внутрішнє планування будівель?
 • Чи справді мешканці можуть економити на проживанні?

А якщо їх немає – що робити й де шукати інформацію?

Більшість жителів України звикли до капітальних споруд із блоків, цегли, і до нововведень ставляться з недовірою. Особливо це стосується людей старшого віку. Проте, ті, хто використовує житло для постійного проживання, встигли оцінити його переваги і пишуть про свої враження на нашому сайті, діляться інформацією в Ютубі. Не варто думати, що недорогі будівлі з дерева бояться сильного вітру, снігопаду, землетрусу. Вони відповідають стандартам, відрізняються хорошим рівнем міцності та здатні витримати не тільки товстий шар снігу на даху, а й землетрус магнітудою до 9 балів.

Реальні відгуки мешканців про модульний будинок

Скільки б інформації не надали професіонали, замовники все одно враховують думку людей, які вже проживають у подібних спорудах. На нашому сайті ви знайдете реальні відгуки клієнтів про компанію – про співпрацю з нами і якість виконаних будівельниками робіт. Представлена інформація зводиться до того, що:

 • проекти будівель за каркасною технологією розробляються з урахуванням потреб сучасної людини, тому споруди за ними виходять комфортними та затишними, мають естетичний зовнішній вигляд;
 • хоча житло і вважається недорогим, не варто розраховувати на дуже низьку вартість покупки, тому що все ж таки це будівля, яку можна комфортно експлуатувати протягом усього року;
 • споруди з модулів дійсно зводяться швидше, ніж цегляні будівлі – за кілька тижнів можна отримати коробку, і ще кілька місяців піде на її облицювання всередині й зовні;
 • технологія зведення дозволяє отримати затишну оселю, яка швидко опалюється в негоду, при цьому витрати на оплату енергоресурсів є незначними в порівнянні зі звичайними спорудами.

Чи потрібні відгуки власників про модульні будинки будівельникам

Відгуки людей, які експлуатують будівлі збірного типу, цікаві не тільки сім’ям, які мріють про будівництво власного житла. Представникам компаній, що працюють у даній сфері, також цікаво знати, що говорять клієнти про будівництво каркасних модульних споруд. Навіщо нам потрібна така інформація? Вона дозволяє зрозуміти:

 • наскільки така технологія цікава потенційним замовникам;
 • які переваги будівель мешканці виділяють найбільш часто;
 • чи є ті, хто залишився незадоволеним нашою роботою або проживанням у швидкомонтованому житлі.

Така інформація дозволяє нам коригувати наявні шаблони в кращу сторону, підбирати для наших майстрів теми для проведення тренінгів, покращувати якість своєї роботи. Для нас важливо, щоб кожен створений компанією модульний будинок під ключ був не просто будівлею, а комфортним житлом для всіх наших замовників.