Проекти і ціни на модульні будинки під ключ

При бажанні оселитися у власному будинку вже через місяць з моменту укладення договору з будівельною компанією, варто звернути увагу на модульні будинки. Незважаючи на таку швидкість виконання робіт, будівлі надійні в експлуатації, довговічні, екологічні, і відрізняються інноваційним дизайном. Такі споруди ергономічні і функціональні, можуть містити будь-яку кількість кімнат-модулів, обладнанні необхідними комунікаціями. А зовнішнє і внутрішнє оздоблення замовник може вибрати відповідно до свого смаку. Ще один плюс модульних споруд – можливість монтажу незалежно від типу рельєфу. Особливо ефектно вони виглядають на тлі великої кількості зелені, синяви водоймища або в гірській місцевості. Деяких замовників приваблює і мобільність будівель. Модулі можна швидко зібрати й розібрати при переїзді, щоб знову оселитися в іншому місті у своєму ж будинку.

Як розрахувати вартість модульного житла під ключ

Модульні будівлі – відповідь на питання, як побудувати будинок швидко і недорого. Це будови, в які можна заселитися, щоб почати експлуатацію, з першого дня після монтажу. Наші бригади здають замовникам повністю готові приміщення під ключ, в яких:

  • облаштовано підлоги;
  • утеплено стіни;
  • змонтовано віконно-дверні конструкції;
  • підведено комунікації.

У завдання замовників входить тільки наповнення кімнат меблями та технікою, які будуть необхідні для проживання. Модульні будинки в Україні під ключ можуть бути побудовані в будь-якому регіоні. Що впливає на ціну під ключ модульної споруди?

  • Ділянка землі, де вона буде розташована.
  • Кількість і розмір модулів, з яких буде складатися житло.
  • Відстань розташування ділянки.
  • Особливості оздоблення фасаду і всередині будівлі.

Одноповерхові і двоповерхові проекти модульних будинків під ключ

Щоб побудувати надійний будинок, треба створити проект. Від нього залежить, як буде виглядати готова споруда, наскільки вона буде комфортною для мешканців, і якою буде її вартість. На нашому сайті до уваги забудовників представлені проекти амбарних будівель з різною кількістю модулів. Тут є затишні будови невеликої площі та просторі варіанти, виконані в різних стилістиках. Будь-які з них можна використовувати для постійного проживання або в якості гостьового, садового, дачного будиночка.

Як вибрати найбільш відповідну пропозицію? Залежить від потреб мешканців і фінансових можливостей. Чим більша площа й складніша архітектура – тим вищою виявиться сума до оплати. Недорогі споруди відрізняються прямокутною формою і двосхилим дахом, мінімалізмом у внутрішньому та зовнішньому оздобленні. Незважаючи на швидкість збірки, готові будівлі за представленими на сайті проектами комфортні всередині й привабливі зовні. При цьому в них передбачено використання енергозберігаючих сучасних технологій та екологічних матеріалів. Багато типових варіантів вже неодноразово були використані при будівництві житла та мають позитивні відгуки від наших клієнтів.

Якщо на сайті не знайшлися проекти і ціни під ключ, відповідні побажанням, вам не доведеться шукати архітектурну компанію, так як в нашому штаті є дизайнери. Щоб задум був втілений на папері, а потім і на вашій ділянці, досить ознайомити архітектора зі своїми побажаннями щодо загальної площі будівлі, кількості модулів, розташування кімнат і почекати, поки буде готова індивідуальна розробка.

Скільки коштують модульні будинки в Україні

Модульне каркасне житло будівельні компанії можуть пропонувати у двох варіантах:

  • контейнерні будівлі;
  • створені на основі технології префаб.

Ми використовуємо другий варіант – виробляємо в умовах цеху каркасні модулі, а потім збираємо їх на території замовника. Така методика не вимагає «вистоювання» продукції, тому обшивати, шпаклювати, фарбувати будинок всередині і зовні можна відразу ж після завершення монтажу конструкцій. Ціна під ключ модульного будинку не відрізняється дорожнечею, тим не менш, в будівлях комфортно в будь-який місяць року. Їх поверхні добре захищені від вітру й вологи фольгованим пенофолом і мінеральною ватою.

Все ще залишилися сумніви в якості модульних будинків? Ми займаємось будівництвом в Україні швидкомонтованого житла не один рік, знаємо про нього все, і готові відповісти на будь-які запитання. Також пропонуємо ознайомитися з відгуками клієнтів, які успішно використовують споруди не тільки в якості дачі, але і для постійного проживання.