Як вибрати модульний будинок по фото

У кожної родини свої уявлення про затишний будинок. Одні мріють оселитись у великій будівлі з різними зручностями, а для інших досить невеликої споруди, виконаної з модулів. Як може виглядати швидкомонтована будівля? Її зовнішній вигляд і внутрішній простір залежать від побажань замовника і фантазії архітектора. Зовсім необов’язково при бажанні побудувати свій будинок обирати типові планування. Ваше житло може повністю відрізнятися від інших будівель не тільки зовнішнім оздобленням, а й організацією внутрішнього простору.

Фото і проекти модульних будівель для постійного проживання

Розглядаючи проекти одноповерхових і двоповерхових будівель, зібраних з підмодулів, багато хто звертає увагу на нотки аскетизму в зовнішньому вигляді споруд. Внутрішня їх складова також не має надмірностей. При цьому мешканці подібних будівель відзначають зручність їх планування, комфорт теплих кімнат. У них є все, що необхідно практичним людям. Цікавить, як можуть виглядати збірні споруди? На нашому веб-ресурсі ви знайдете не тільки фотографії готових будівель, а й готові креслення під ключ до них, а також описи. Будь-який із варіантів може стати основою при зведенні вашого житла.

Що ми пропонуємо? Будівлі на один, півтора та два поверхи, що складаються з різної кількості підмодулів. У них можна розташувати коридор, санвузол, кухню, спальні та інші необхідні для комфортного проживання приміщення. Знайшли цікаву фотографію, але на сайті немає схожих пропозицій? Наші архітектори створять для вас креслення будь-якої складності. Для цього достатньо звернутися до нас за вказаними контактами і розповісти про свої уявлення щодо майбутнього дому.

Ціна і фото модульних будинків

Скільки коштують споруди, зібрані з модулів? Вартість залежить від різних чинників, у тому числі площі, кількості підмодулів, особливостей внутрішнього простору. Ознайомитися з вартістю будівлі за типовими плануваннями пропонуємо на нашому сайті. Ціни на житлові збірні споруди прописані під фотографіями будівель і дозволяють визначитися, який будинок ви можете придбати за наявні кошти. Скільки коштує 1 м. кв. житла для постійного проживання з підмодулів? Із нашими розцінками можна ознайомитися у відповідному розділі сайту. Такі споруди обходяться недорого, що залежить не тільки від методики, але й від особливостей стилістики будівель. Недорогі споруди за каркасною технологією багато сімей обирають через їхню доступність. Для молодих людей – це можливість жити окремо від батьків. Люди старшого віку можуть оселитися далеко від міської метушні і насолоджуватися життям на лоні природи.

Скільки коштує модульний будинок за індивідуальним проектом

Якщо вартість житла за типовими кресленнями вказана на нашому веб-ресурсі, то як дізнатися, у скільки обійдеться будова, креслення для якої будуть розроблені в індивідуальному порядку? Приблизну ціну житла можна прорахувати самостійно. Для цього достатньо знати загальну площу будівлі та вартість квадратного метра. Також приблизний прорахунок робиться за допомогою онлайн-калькулятора. Але точну вартість споруди таким чином дізнатися не вийде. В повноцінний прорахунок важливо включити особливості земельної ділянки та потребу в підготовчих роботах, оплату праці будівельної бригади, особливості майбутньої будови. Зробити це можуть тільки фахівці після того, як будуть створені креслення.

Як побудувати модульний будинок під ключ

Якщо вам цікаві збірні будівлі – звертайтеся до нашої компанії. Ми не будуємо житло із контейнерів. В основі наших будинків – натуральна деревина. Цей природний матеріал дозволяє створювати сучасні естетичні споруди, які відрізняються комфортним проживанням, тривалим періодом експлуатації та можливістю економити на оплаті використовуваних енергоресурсів. Перегляньте фото побудованих нашою компанією будівель і визначтеся, яким ви хочете бачити свій будинок. При проведенні робіт ми робимо фото всередині й зовні, щоб навіть ті, хто не знайомий з будівлями з модулів, зміг зрозуміти, що це, а може навіть стати одним із наших клієнтів. Проекти і ціни на швидкомонтовані будинки також розміщені на сайті, і кожен потенційний клієнт може з ними ознайомитися.