Модульні будинки для постійного проживання

Будучи новинкою на будівельному ринку, модульні будинки, завдяки унікальним особливостям, швидко завойовують популярність серед забудовників. Але, так як спочатку з модулів переважно зводилися тимчасові споруди, перш ніж зробити вибір, замовники цікавляться, чи дійсно сьогодні вони придатні для постійного проживання. На це запитання можна відповісти однозначно: так, готові будинки з дерева являють собою повноцінні споруди, в яких можна жити без побоювання протягом усього року:

 • Сучасні фінські будинки мають високі показники міцності, що не піддаються впливу сильних поривів вітру, зайвої вологи, різких коливань температур.
 • Будівлям притаманні хороші теплоізоляційні характеристики. В основі їх обшивки – якісний утеплювач, який ефективно зберігає тепло в приміщенні.
 • Застосування екологічних матеріалів не дає мешканцям під час експлуатації відчувати дискомфорт.
 • Високий показник шумоізоляції – ще одна причина використовувати модульні будинки постійного проживання.
 • Блокові модульні будівлі оснащуються необхідними для життєзабезпечення людей комунікаціями. У них так само, як і в цегляних будинках, присутнє опалення, освітлення, водопостачання та каналізація.

Модульні будинки для постійного проживання проекти

Де подивитися проекти житла для постійного проживання? На нашому сайті представлені двоповерхові й одноповерхові конструкції різної площі, з різним набором кімнат. Але, при бажанні отримати житло з унікальними рисами, можна звернутися до наших співробітників, які, об’єднавши професійний досвід, побажання клієнта і будівельні норми, створять новий ексклюзивний продукт.

Не варто думати, що будинки з модулів нецікаві та однотипні. Індивідуальне проектування – це можливість виділити споруди серед подібних, наприклад, вдало вписавши в ландшафт. Також міні будівлі з дерева гарні тим, що з часом їх можна доробити, додавши додаткові модулі і збільшивши тим самим житлову площу.

Модульні будинки для постійного проживання під ключ

Де купити будинок модульного типу? Зверніться в нашу компанію. Наші будівлі:

 • Універсальні. Базовий модуль дозволяє облаштувати в ньому коридор, ванну, спальню, вітальню, кухню. Для цього достатньо змінити внутрішнє наповнення кімнати.
 • Відрізняються доступною вартістю. Виставляти прийняту для покупців ціну дозволяють власна виробнича база, використання вирощеної в Україні деревини.
 • Відрізняються швидкістю зведення. Збірка габаритних елементів на виробництві дозволяє забудовникам отримати в користування готовий об’єкт через короткий період з моменту підписання договору. Терміни залежать від розміру конструкції, особливостей земельної ділянки.

У нас можна придбати як дешеві варіанти у вигляді житла невеликого розміру, так і просторі споруди, що володіють як основними, так і додатковими наборами кімнат у вигляді робочого кабінету, домашнього кінотеатру, більярдної.

Ціни на модульні будинки для постійного проживання

Скільки коштує модульний будинок? Однозначно, хороша споруда не може коштувати надто дешево. При цьому модульні будівлі без шкоди якості обходяться замовникам недорого в порівнянні з аналогічними по площі будинками з інших матеріалів. Яким чином знижується вартість будинку за модульною технологією?

 • Інженерні комунікації. У модульному будівництві вони закладаються ще на етапі виробництва, тоді як в інших випадках спочатку зводяться стіни і перекриття. Це спрощує і частково здешевлює вартість робіт.
 • Фундамент. На відміну від капітального будівництва, при якому потрібне облаштування дорогої масивної основи, неважкі модульні споруди можна встановити на відносно недорогому фундаменті. А в окремих випадках такі будинки можна встановлювати навіть без фундаменту.
 • Стіни. Якщо на кладку цегли, шлакоблоку та інших матеріалів потрібен час, що збільшує розмір оплати робіт, то, доставлені на об’єкт готові блоки збираються значно швидше, здешевлюючи цю суму.
 • Дах. Якщо будівництво цегельного будинку вимагає складання перекриттів, крокв, то в даному випадку встановлюється вже готовий модуль. Це також дозволяє зберегти час і кошти.

Відгуки клієнтів про модульні будинки

При розгляді варіантів будівель, між членами сім’ї часто ведуться суперечки, чи варто вибирати житлові будівлі з модулів. Щоб остаточно визначитися з вибором, варто не тільки розглянути фото модульних будинків, дізнатися особливості технології, але і почитати відгуки будівельників про процес зведення, і, звичайно ж, приватних осіб, які вже стали власниками подібних будівель.

Відгуки наших клієнтів, розташовані на сайті і на каналі Ютуб, дозволяють не тільки забудовникам вирішити, чи варто замовляти зведення пересувного будинку. Вони вкрай важливі і для нас, допомагаючи аналізувати побажання та зауваження, вносити при потребі коригування в шаблони і вдосконалювати вміння наших співробітників.