Купити проект барнхаус зі стильним плануванням і оформленням

Будівництво будинків у стилі barnhouse приваблює людей, які цінують вільний простір, екологічність і нестандартний дизайн. Ці будинки відрізняються простотою ліній і невибагливістю геометричних форм. У нашому каталозі є величезна різноманітність планів для побудови екологічних та енергоефективних будівель. Ми експерти в створенні різноманітних проектів каркасних споруд, а також можемо підготувати планування для вузьких ділянок для реалізації міні-будинку барнхаус 6 на 4 або 8 на 8, 6 на 8, а, можливо, і будь-якої іншої площі. Створюючи ексклюзивну нерухомість, ми в першу чергу звертаємо увагу на деталі й застосовуємо новітні будівельні технології.

До привабливого дизайну інтер’єру та чарівного зовнішнього дизайну ми додамо великі віконні отвори, які збільшують простір і забезпечують тісний зв’язок з відкритими територіями. Як ви могли здогадатися, дивлячись на зовнішній нетиповий стиль цих будівель та їхню колірну палітру, внутрішні світлі, відкриті й просторі приміщення будуть вигідно відрізняти їх від типових споруд навколо.

Як купити проект барнхауса в компанії-забудовника?

На сайті компанії представлені архітектурні типові проекти barnhouse з детальними кресленнями, що допоможуть заздалегідь побачити розміщення різних кімнат у будівлі й підібрати потрібний варіант. Незважаючи на те, що даний тип споруд досить простий, зусиллями архітекторів, дизайнерів та інженерів були розроблені одноповерхові та двоповерхові варіанти в європейському і американському стилях. Ви можете скористатися онлайн-калькулятором для розрахунків, написати нам або зв’язатися телефоном, і отримати докладну інформацію про зведення барнхаус, а також попередні, приблизні підрахунки вартості. Якщо ви хочете краще вивчити каркасне будівництво і його переваги, дивіться наш Ютуб-канал. Щоб мати на руках точну інформацію щодо вартості будівництва, необхідно визначитися з проектом будівлі, після чого наші фахівці займуться його розробкою.

Де можна купити проект будинку барнхаус?

Купити проект котеджу в стилі барнхаус від архітектора нескладно – достатньо скористатися формою для заповнення «Дізнатися більше» або поставити питання, що вас хвилює, в графі «Напишіть нам». Розташовані в пасторальному оточенні, сучасні барнхауси можуть використовуватися для відпочинку на вихідних. Вони доповнюють природний ландшафт, маючи простий і привабливий дизайн. Натуральні матеріали ще більше підсилюють цей ефект. Міні-будинок призначений для сімейного відпочинку, де кожен може бути ближчим до природи і насолоджуватися її красою. В результаті наші архітектори знайшли способи максимізувати зовнішній вигляд і підкреслити зв’язок між спорудою та її природним оточенням. Цей унікальний стиль ідеально підходить для спокійного проведення часу, оскільки він зберігає позачасову привабливість, а також робить житло дуже гостинним і затишним.

Готовий проект barnhouse під ключ – які його переваги?

Наш архітектор може створити відповідний типовий або індивідуальний проект для майбутньої будівлі не тільки з газобетону або з цегли, але й із дерев’яного каркаса. У цій документації відображаються такі деталі, як:

 • розташування barnhouse на будмайданчику;
 • вигляд споруди в розрізі з плануванням всіх приміщень;
 • зовнішній вигляд.

При модульному зведенні ми використовуємо виготовлені в цехових умовах готові блоки, тому таке комплексне будівництво має ряд переваг:

 • Будівля виростає на ділянці всього за кілька днів. Це можливо завдяки технології “Префаб” – заздалегідь підготовлені стіни, підлога і дах швидко монтуються на вашій території.
 • Використовуються натуральні пиломатеріали для каркаса і фасадного оздоблення.
 • Мінімум техніки, будівельників і шуму на майданчику.
 • Якісне утеплення та гідроізоляція стелі, стін і підлоги.
 • Достатньо світла в приміщенні завдяки великим панорамним склопакетам, що відкривають приголомшливі вигляди.
 • Високий клас енергоефективності значно економить кошти на комунальних платежах.
 • Сейсмостійкість і міцність конструкції є особливостями каркасної методики.
 • Особливість конструкції в тому, що з’являється багато вільного місця всередині, а це позитивно впливає на емоційний стан.

Barnhouse перекладається як «будинок-амбар». Що вам спадає на думку, коли ви уявляєте амбар? Швидше за все, це каркасна дерев’яна будівля з двосхилим дахом, пов’язана з фермерським життям. Але сьогоднішні барни далекі від сільського господарства. Фактично форма, функції та зовнішній вигляд багатьох барнхаусів були переосмислені, переплановані й адаптовані для нинішнього життя, перевершивши їх чисто функціональні можливості й перетворившись у зручні, просторі та привабливі конструкції для сучасних власників.