Чому українці вважають кращим купити модульний будинок під ключ

Зараз багато українців прагнуть бути ближчими до природи та переїжджають за місто на постійне місце проживання, адже разом із гарним та затишним будинком сім’я отримує присадибну ділянку, на якій можна встановити басейн, побудувати баскетбольний майданчик чи створити квіткові клумби.

Перед охочими придбати заміську нерухомість рано чи пізно постає питання – купити готовий будинок чи побудувати новий? Якщо ви бажаєте оселитися в по-справжньому затишному та спланованому саме для вашої родини котеджі, слід придбати ділянку та звести житло з нуля. Так ви зможете втілити в життя найсміливіші фантазії. Сьогодні більшість клієнтів будівельних компаній вважають кращим купити каркасний котедж під ключ. В Україні такий тип будівель тільки набирає популярності, тоді як в Америці та Європі модульне житло активно будується вже не один десяток років.

Купити модульний будинок під ключ для постійного проживання: плюси

Широкої популярності будівництво збірного житла набуло завдяки таким перевагам:

  • Висока надійність. Конструкція стійко переносить різні природні катаклізми – зливи, ураганний вітер і навіть землетрус 9 балів.
  • Недорогий варіант. Зведення модульного житла коштуватиме дешевше, ніж будівництво аналогічної за площею та виглядом будівлі з цегли, пінобетону чи газоблоків.
  • Оперативність будівництва. Збірна будівля може бути збудована за 90-120 днів. Враховуючи, що зведення котеджу можливе на пальовому фундаменті, установка якого займає один день, ви отримаєте ключі від нового будинку за найкоротший термін.
  • Цілорічне будівництво. Головними умовами для початку будівництва є температура повітря не нижче -15 градусів та сухі будматеріали.

Де придбати модульний будинок під ключ

Наша компанія пропонує купити модульний будинок під ключ за вигідною ціною. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що наші спеціалісти проведуть весь цикл робіт, вказаний у договорі, максимально швидко та якісно. Більшість клієнтів насамперед ставить нам питання, скільки коштує збірний будинок? Однак без попередніх розрахунків дати відповідь на нього неможливо. Приблизну вартість будівництва модульного житла ви можете визначити самостійно, скориставшись розрахунком ціни онлайн або звернувшись за допомогою до наших спеціалістів. У відповідному розділі нашого сайту вказана ціна за 1 м2.

Готові та індивідуальні проекти модульних будинків під ключ

Замовникам, які бажають побудувати своє житло недорого, ми пропонуємо типові проекти. А якщо ви хочете звести котедж, схожий на який не можна буде зустріти у всьому місті, а то й у всій країні, обирайте авторський проект. Типовим називають проект багаторазового використання. До його плюсів можна віднести те, що клієнтам не потрібно чекати, поки архітектори працюватимуть над індивідуальними кресленнями й узгоджуватимуть їх. Такі варіанти неодноразово випробувані та вдосконалені на основі досвіду експлуатації.

За допомогою авторського проектування можна створити креслення будівлі, що відрізняється унікальною геометрією, специфічним набором та взаємним зв’язком приміщень. Клієнт за бажанням може повноцінно брати участь у розробці такого проекту та вносити необхідні побажання. Проте індивідуальний проект вимагає чимало як грошових витрат, так і часу.

З чого складається ціна на модульний будинок під ключ

Модульне житло належить до економ-варіантів. Невисока вартість каркасного будівництва обумовлена такими моментами:

  • Застосуванням вітчизняної деревини. За аналогічної якості закордонний будівельний матеріал коштуватиме дорожче, ніж масив дерева, вирощеного в Україні. Ми обробляємо деревину на власному виробництві, тому вона не гниє, не цвіте і довго протистоїть дії вогню.
  • Відсутністю потреби в експлуатації важкої будівельної техніки та під’їзді великовантажного транспорту. Для будівництва модульного котеджу достатньо фізичної сили.
  • Можливістю використання полегшених типів фундаменту.
  • Оперативним будівництвом будівлі будь-якої складності за допомогою невеликої бригади будівельників.

Ми створимо для вас житло, максимально комфортне для кожного члена сім’ї!