Купити фінський будинок

З розвитком вітчизняного будівельного ринку у замовників з’явилася можливість вибирати між традиційними технологіями зведення житла та більш вигідними. Фінська методика дозволила будувати легкі енергоефективні конструкції за нижчими цінами і в більш стислі терміни. Завдяки таким перевагам, споруди з бетону і цегли поступово стали поступатися місцем конструкціям з дерева, в яких вигідно і комфортно жити.

Північні народи завжди ставилися до деревини як до теплого матеріалу. Іншими її плюсами вважалися екологічність, невелика вага, здатність утримувати тепло. А сьогодні, і на території України фраза «фінський будинок – теплий дім» отримала широке поширення, тому що вітчизняні забудовники все частіше стали шукати більш дешеву і енергоефективну альтернативу важким масивним спорудам.

Де купити проєкт фінського будинку

Якщо ви вирішили придбати власне житло, проєкт на об’єкт в фінському стилі можна вибрати з типових варіантів або замовити індивідуальну розробку. У каталозі нашої компанії розташовані креслення різних за площею будинків, з різним плануванням. Перевагою готових проєктів є можливість:

 • Вибрати будинок потрібної площі, внутрішнього планування та зовнішнього вигляду.
 • Заощадити час, який буде потрібний на виконання індивідуального замовлення.
 • Прицінитися, отримати додаткову інформацію, будівництво якої будівлі ви можете собі дозволити.

Також ми пропонуємо своїм клієнтам розробку креслень з нуля, які будуть повністю відповідати потребам сім’ї. У нас можна:

 • купити будинок за фінською технологією з національною особливістю будівель з дерева – банею;
 • замовити житло з відкритою терасою або ж закритого типу.

Будинки можуть бути зведені в один або два поверхи, мати друге світло або мансарду. Для маленької сім’ї, зазвичай, досить будинка невеликої площі, до 100 м. квадратних, який має в своєму розпорядженні коридор, 1-2 спальні, кухню і санвузол. При бажанні заселитися в житло з усіма зручностями, варто звернути увагу на більш просторі будівлі, в яких є гардеробна, їдальня, гостьова, лазня або сауна.

Скільки коштує купити фінський будинок

Вартість житла за готовими проєктами можна подивитися на нашому сайті. На цифру впливають особливості побудови, такі як розмір, складність проєкту, облицювальний матеріал. Ціна житлового будинку під ключ залежить від тих самих критерій, але, дізнатися її можна тільки після закінчення створення проєкту і розрахунку кошторису на будівництво. При першому зверненні в будівельну компанію, її співробітники зможуть назвати лише орієнтовну суму.

Крім побажань замовника, при створенні індивідуального проєкту і прорахунку суми до оплати, враховуються і особливості земельної ділянки. Це дозволяє будувати надійні будинки, які прослужать не одному поколінню мешканців. Купити готову збірну споруду під ключ обійдеться дешевше аналогів з інших матеріалів. Разом з енергоефективністю даний критерій є основним при виборі технології будівництва будинку.

Який можна купити фінський будинок під ключ

Будинки і дерев’яні дачі в фінському стилі є відображенням традицій жителів Скандинавії. При їх будівництві застосовуються екологічно чисті матеріали. Конструкції не мають особливих надмірностей, лишніх дизайнерських елементів . Зате, готовий каркасний будинок відрізняється:

 • зручним плануванням;
 • великими вікнами, які пропускають всередину приміщення промені світла;
 • двоскатним дахом, на якому взимку не накопичується сніг;
 • просторим балконом;
 • комфортною терасою;
 • сауною – невід’ємним атрибутом таких будиночків.

Збірний комплект будинку має невелику висоту стін – близько 2,5 м. Планування може бути різним – на розсуд замовника.

Де купити фінські будинки в Україні

Хоча фінська технологія не відрізняється складністю, краще, якщо необхідні роботи проведуть досвідчені будівельники. Наша компанія не один рік займається зведенням будівель з деревини, і ми знайомі з усіма її нюансами. При проведенні робіт, ми враховуємо будівельні стандарти і в якості наших будинків сумніватися не варто. З нами реально отримати будинок за каркасною технологією недорого. При цьому, він буде відрізнятися цікавим фасадом, оригінальною покрівлею. Також наші будівлі міцні і довговічні, про що можна прочитати у відгуках наших клієнтів.