Як і де можна купити будинок барнхаус

Цінувальникам комфорту і простоти неодмінно припадуть до душі будівлі в стилі барн, основними рисами яких є високі стелі і внутрішній простір. І головне, в таких будинках тепло і затишно, навіть у найлютіші морози. Так як напрям barn об’єднує такі стилі, як лофт, мінімалізм і біо-тек, багато хто думає, що будівлі виглядають примітивно і некомфортно. Але, хоча вони і позбавлені безлічі прикрас, будинки дуже зручні для життя і відмінно виглядають на тлі гір, річок і озер, а також великої кількості зелені.

Чому варто купити будинок барнхаус

Кожна технологія має свої переваги. Так, barnhouse під ключ відрізняється:

  • Невисокою вартістю будівництва. Будинки доступні, що робить їх популярними в усьому світі.
  • Нетривалим будівельним циклом. Бригада з 2-3 чоловік здатна звести житло за кілька місяців. Термін залежить від особливостей проекту і обсягу робіт.
  • Низькою теплопровідністю і невеликими експлуатаційними витратами. Будинки швидко прогріваються взимку і охолоджуються влітку, що знижує витрати на оплату використовуваних енергоресурсів.
  • Можливістю обладнати полегшені фундаменти. Це дозволяє не тільки знизити витрати проведення робіт, але і підвищити їх швидкість.
  • Відсутністю усадки. Завершивши загальнобудівельні роботи, негайно можна проводити внутрішнє і зовнішнє оздоблення.
  • Екологічною безпекою. Всі використовувані матеріали є безпечними для навколишнього середовища.
  • Всесезонними роботами. Будівлі з дерева можна зводити навіть коли температура на вулиці становить до – 15 ° С.

Проекти в стилі barnhouse

Перш, ніж купити проект будинку в стилі барнхаус, важливо вирішити, як має виглядати майбутнє житло. На нашому сайті представлені готові варіанти креслень. В каталозі є будинки в один, півтора та два поверхи. В окремих будівлях реалізоване друге світло. Планування будинків-амбарів геометрично просте. У них передбачені великі вікна і двері, панорамне скління.

Готовий будинок в стилі барнхаус в один рівень, як правило, складається з вітальні, суміщеної з кухнею, санвузлом і 1-2 спальнями. У будівлях в два рівня спальні, зазвичай, розташовуються нагорі і об’єднуються загальним холом. Якщо серед різноманітності варіантів не знайшлося цікавої пропозиції, купити проект barn житла можна в індивідуальному порядку. Як тільки будуть озвучені всі побажання, архітектори приступлять до складання креслень будинку для сім’ї, дачної будівлі, лазні в стилі barnhouse.

Де і за скільки купити барнхаус

Прихильники житла, схожого на амбари, цікавляться, у скільки обійдеться побудувати готовий будинок в стилі барнхаус. Якщо вартість типового проекту можна дізнатися відразу, то ціна на будкомплект за авторською розробкою озвучується за підсумками складання креслень та опрацювання кошторису.

Ознайомившись з ціною за один квадратний метр будівлі, видно, що ціна проектів барн нижча, ніж будинків, зведених в інших стилях і за іншими технологіями. Відносно невелика вага будівель дозволяє їх зводити на малозаглубленому стрічковому фундаменті або гвинтових сваях, що здешевлює кінцеву вартість. Більш короткий термін зведення будівель, обсяг робіт, мінімалізм в оздобленні також впливають на ціну. Якщо вас цікавлять будинки амбарного типу, звертайтеся в нашу організацію. Співробітники компанії дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, в тому числі і з приводу вартості житла в стилі барнхаус.

Купити барнхаус в Україні

На відміну від європейських країн і Америки, в Україні будинки амбарного типу ще не мають широкого поширення. Але, вітчизняний будівельний ринок також пропонує купити каркасний барнхаус недорого і заселитися в нього протягом короткого часу. Амбарні будинки характеризуються зовнішнім аскетизмом і затишною внутрішньою атмосферою. У них немає зайвих стін. Внутрішній простір часто зонується за допомогою сходів, меблів, живоплотів, колірної гами. Будинки енергоефективні та дозволяють економити на оплаті комунальних рахунків.

Висота стель в будинках-сараях доходить до покрівлі. Цікаві варіанти будівель з другим світлом, де переважно облаштовуються спальні. У таких кімнатах немає внутрішніх стін, а виділяється вона за рахунок свого розташування. Крім повноцінних будинків в стилі барн, в нашій компанії можна замовити каркас за низькою ціною. Також нами може бути побудована лазня під ключ недорого, дача будь-якої площі. Всі нюанси обговорюються в момент звернення в будівельну компанію.