Як купити модульний будинок

Чому багато забудовників прагнуть оселитися в модульному будинку? Такі будівлі не тільки цікаві зовні. Вони комфортні всередині, надійні та затишні, незалежно від погоди. У холодну пору року готовий модульний будинок не вимагає великих витрат на опалення, тому кошти, вкладені в матеріал і роботу, окупляться досить швидко.

У літню пору будівлі не вимагають додаткового охолодження, так як особливості конструкції не дозволяють теплу ззовні поступати в кімнати. Ще однією особливістю дерев’яних будинків є можливість насолоджуватися затишком власного будинку через невеликий відрізок часу з моменту укладення договору з будівельною організацією.

Як формується ціна модульного будинку

У скільки обійдеться купити житловий збірний будинок? З даною інформацією можна ознайомитися на нашому сайті. Виберіть фото проектів, які вам сподобались. Поруч з ними вказані ціни. При цьому варто врахувати, що кожна земельна ділянка має свої особливості, віддаленість транспортування також може бути різною. Тому вартість до оплати завжди треба уточнювати індивідуально. При розрахунку вартості будівель також враховуються:

 • тип фундаменту;
 • площа будинку і кількість модулів;
 • складність покрівлі;
 • фасадне і внутрішнє оздоблення будівель.

Складаючи проекти на модульно каркасні варіанти житла, наші архітектори ретельно продумують системи опалення, освітлення, вентиляції, водопостачання та каналізації, щоб замовник міг замовити будинок за фінською технологією недорого, а також експлуатувати його в подальшому.

Як купити модульний будинок для постійного проживання недорого? Ми знаємо, що не кожна сім’я може дозволити собі відразу стати власником великого елітного будинку. Як виробник, в таких випадках ми пропонуємо спочатку побудувати приватні будинки в стилі барнхаус, що складаються з декількох найнеобхідніших модулів, а в майбутньому зробити добудову. Це – одна з переваг подібних будівель, оскільки таке житло можна розширити без внесення кардинальних змін в готову конструкцію.

Щоб побудувати дешево будинок, у нас можна як відразу замовити повний проект житла, з подальшими доповненнями, так і доопрацювати його у майбутнбому. Замовити маленький міні будинок можна в будь-який час року, так як його зведення проводиться незалежно від погодних умов.

Як визначитися з проектом на модульний будинок під ключ для проживання

При бажанні замовити модульний будинок важливо визначитися з проектом. Житло може мати будь-яку площу, складатися з різної кількості модулів, які будуть відрізнятися не тільки розміром і призначенням, але і стилістикою. Перш ніж купити проект модульного будинку, важливо відповісти на наступні запитання:

 • Ви розглядаєте модульні дачні будинки або для постійного проживання?
 • Будівля якої площі і з якою кількістю поверхів Вам необхідна?
 • Скільки в будинку повинно бути кімнат, якого призначення?
 • Чи є у членів сім’ї забудовника додаткові побажання щодо проекту будинку?

При бажанні заощадити, вибираючи проект житла з плоским дахом, варто звернути увагу на готові креслення, розташовані на нашому сайті. Вони цікаві, оснащені необхідними комунікаціями.

Морозостійкі і пожежобезпечні будівлі можна будувати як в мегаполісі, так і в гірській та іншій місцевості. Якщо Ви хочете, щоб Ваш будинок не був схожий на інші – замовте індивідуальну розробку проекту в нашій компанії. Авторський варіант буде повністю відповідати побажанням і потребам Вашої сім’ї, а також ідеально впишеться в місцевість.

Де купити модульний будинок під ключ в Україні

Де купити збірні будинки в Україні? Зверніться до наших фахівців. Ми допоможемо купити модульний будинок за прийнятною ціною без втрати якості споруди. Щоб заселитися в дерев’яну будівлю, не буде потрібно багато часу. З інших переваг житла наші замовники виділяють:

 • інноваційність дизайнів;
 • екологічність матеріалів;
 • ергономічність будівель;
 • економічність в експлуатації.

Готовий модульний будинок під ключ недорого ми можемо встановити в будь-якому куточку України. Наші будівлі відповідають всім пожежним і санітарним вимогам, оснащені необхідними комунікаціями. Будуючи фінські будинки недорого, ми застосовуємо тільки сертифіковані в нашій країні матеріали.

Модульні будинки не потребують отримання дозволу на будівництво, їх можна встановлювати в будь-якій частині ділянки зі збереженням існуючого ландшафту. Вони не вимагають облаштування дорогого капітального фундаменту, а житловий простір можна трансформувати в будь-розмір і конфігурацію, створюючи найбільш комфортні для відпочинку і роботи умови.

При оформленні договору на будівництво під ключ, ми здаємо замовникам повністю готове до експлуатації житло, забезпечуючи мешканцям комфортне проживання у власному будинку.