Як можна побудувати каркасний барнхаус

Каркасні будинки в стилі барн виглядають природно на тлі лугів, гір і водойм. Вони добре вписуються в заміські ландшафти і давно завоювали серця прихильників простоти і гармонійності, цінителів природи в Європі і США. В Україні їх поки що не так багато, але останніми роками будинки-амбари також користуються підвищеним інтересом у вітчизняних забудовників.

Що являє собою житло амбарного типу в сучасному виконанні? У будівлях дотримані лаконічність дизайну і строгість пропорцій. Тут немає прибудованих елементів. Вітальня, кухня, спальні, санвузол, гараж, технічне приміщення і відкрита тераса у вигляді окремих блоків розташовуються під одним дахом. При бажанні замовника розташувати баню, гараж або господарське приміщення поза основною будівлею, згідно з концепцією будинків-амбарів їх краще створити окремими елементами і оформити в тій же амбарній стилістиці. Купити каркасники можна і з панорамним склінням. Як правило, вітражі розташовуються по всій площі одного або обох торцевих фасадів, або ж займають їх кутові частини. Також в будівлях можна спостерігати вікна різної площі та розміру, розташовані асиметрично.

Ціни на каркасні будинки барнхаус

Розмірковуючи над питанням, купити каркасний барнхаус або житло в іншому стилі, забудовники цікавляться, у скільки обійдеться домокомплект barn. Відповідь на нього можна отримати на нашому сайті, де представлені типові проекти будівель. З його допомогою вийде зорієнтуватися, якою може бути вартість будинку барнхаус певного розміру. Навіть якщо ви оберете готові креслення, підсумкова вартість спорудження житла в стилі барнхаус може відрізнятися. Щоб будинок був міцним, енергоефективним і довго служив, важливо врахувати особливості ділянки під забудову. При потребі відкоригувати планування, відповідно змінюється і вартість конструктиву.

Вибираючи каркасники під ключ barnhouse індивідуального планування, підсумкову суму забудовники зможуть дізнатися тільки після розрахунку кошторисної документації. При цьому враховуються технічні характеристики майбутньої будови, обсяг робіт, вартість роботи бригади. Використання при створенні будинків-амбарів каркасної методики дозволяє отримувати таке житло відносно недорого.

Проекти на каркасні барнхаус

Будівництво каркасників barnhouse починається з вибору проекту. Готовий будинок повинен не просто вписатися в існуючий бюджет, а й мати цікавий сучасний вигляд, бути комфортним для кожного мешканця. Також, відповідаючи сучасним реаліям, він повинен бути енергоефективним. Всі ці вимоги ми враховуємо, створюючи проекти каркасників в стилі барн. Створення креслень вимагає часу. Якщо немає бажання чекати, варто скористатися готовими розробками архітекторів. Вони дозволяють практично відразу ж взятися за спорудження будинку. На нашому сайті представлені проекти житла в стилі barn різної площі, з різним набором кімнат. Окремі варіанти мають друге світло, що дозволяє збільшити корисну площу з мінімальними витратами. Якщо на сайті відсутній цікавий проект будинку, звернувшись до архітекторів компанії можна отримати відповідні побажанням креслення. Для цього слід прийти в офіс або звернутися за вказаними контактами і розповісти про свої потреби й побажання щодо будинку.

Як побудувати барнхаус під ключ

При бажанні отримати житло, повністю відповідне стилю, не варто зводити каркасний будинок барн своїми руками. Незважаючи на те, що роботи здаються простими, краще, якщо їх виконають фахівці, починаючи зі створення проекту і закінчуючи оздоблювальними роботами.

Каркасники на 1 або 2 поверхи відрізняються чіткістю ліній, відсутністю в екстер’єрі та інтер’єрі зайвих деталей. Колір фасаду також повинен відповідати концепції єдності з природою. Тільки професійні архітектори і будівельники знають всі нюанси стилю і можуть створити житло, що не суперечить стандартам. Хочете побудувати каркасний барн під ключ? Зверніться до наших представників і розкажіть про свої потреби. Ми створимо сучасне житло в класичному або американському стилі будь-якої площі, яке стане відображенням вашого уявлення про комфорт.